О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 августа 2019 года № ҚР ДСМ-117 "Об утверждении списка лекарственных средств, медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, закупаемых у Единого дистрибьютора на 2020 год"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 15 января 2020 года № ҚР ДСМ-5/2020. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 января 2020 года № 19880
В соответствии с подпунктом 68) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 августа 2019 года № ҚР ДСМ-117 "Об утверждении списка лекарственных средств, медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, закупаемых у Единого дистрибьютора на 2020 год" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19309, опубликован 3 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в списке лекарственных средств, медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования на амбулаторном и стационарном уровнях, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2020 год, утвержденном указанным приказом:
в разделе лекарственных средств, медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования на амбулаторном и стационарном уровнях, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2020 год, утвержденном указанным приказом:
строку, порядковый номер 14, изложить в следующей редакции:
"
14
L01ВС07
Азацитидин
лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения 100мг
флакон
309317,16
";
строку, порядковый номер 26, изложить в следующей редакции:
"
26
В05АА01
Альбумин
раствор для инфузий 10%, 50 мл
флакон
7603,15
";
строку, порядковый номер 28, изложить в следующей редакции:
"
28
В05АА01
Альбумин****
раствор для инфузий 10%, 20 мл
флакон
3411,67
строку, порядковый номер 37, изложить в следующей редакции:
"
37
N06AA09
Амитриптилин
таблетка/драже, 25 мг
таблетка/драже
11,14
";
строку, порядковый номер 41, изложить в следующей редакции:
"
41

"2020 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың, медициналық бұйымдардың тізімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № ҚР ДСМ-117 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 15 қаңтардағы № ҚР ДСМ-5/2020 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 19880 болып тіркелді
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 7-бабы 1-тармағының 68) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "2020 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың, медициналық бұйымдардың тізімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № ҚР ДСМ-117 бұйрығына (Нормативтік құқық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19309 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 3 қыркүйекте жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде амбулаториялық және стационарлық деңгейлердегі Бірыңғай дистрибьютордан 2020 жылға сатып алуға жататын дәрілік заттардың, медициналық бұйымдардың тізімінде:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде амбулаториялық және стационарлық деңгейлердегі Бірыңғай дистрибьютордан 2020 жылға сатып алуға жататын дәрілік заттардың, медициналық бұйымдардың бөлімінде:
реттік нөмірі 14-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
14
L01ВС07
Азацитидин
тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат 100мг
құты
30317,16
";
реттік нөмірі 26-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
26
В05АА01
Альбумин
инфузияларға арналған ерітінді 10%, 50 мл
құты
7603,15
";
реттік нөмірі 28-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
28
В05АА01
Альбумин ****
инфузияларға арналған ерітінді 10%, 20 мл
құты
3411,67
";
реттік нөмірі 37-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
37
N06AA09
Амитриптилин
таблетка/драже, 25 мг
таблетка/драже
11,14
";
реттік нөмірі 41-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
41

J01CA04
Амоксициллин****
порошок/гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь 250 мг
флакон
947,76
";
строку, порядковый номер 46, изложить в следующей редакции:
"
46
J01CA01
Ампициллин****
порошок для приготовления раствора для инъекций 500 мг
флакон
300,96
";
строку, порядковый номер 51, изложить в следующей редакции:
"
51
J07BG01
Антирабическая вакцина, концентрированная****
вакцина антирабическая культуральная очищенная концентрированная инактивированная, лиофилизат в ампулах или флаконах по 1 прививочной дозе. К каждой ампуле или флакону вакцины прилагается растворитель.
флакон/ ампула
5096,68
";
строку, порядковый номер 59, изложить в следующей редакции:
"
59
A11GA01
Аскорбиновая кислота
раствор для инъекций 5%, 2 мл
ампула
34,49
";
строку, порядковый номер 102, изложить в следующей редакции:
"
102
J07BD52
Вакцина против кори, краснухи и паротита****
лиофилизированная вакцина, которая состоит из живых аттенуированных штаммов вирусов кори, паротита и краснухи. Форма выпуска - флакон по 1 дозе в комплекте с растворителем. Производство по выпуску вакцины сертифициро-вано ВОЗ
доза
1655,62
";
строку, порядковый номер 163, изложить в следующей редакции:
"
163
L01XE23
Дабрафениб
капсулы, 75 мг (на каждые 4 капсулы Дабрафениба 1 таблетка Траметиниб бесплатно)
капсула
18630,81
";
строку, порядковый номер 166, изложить в следующей редакции:
"
166
L01AX04
Дакарбазин
порошок/лиофилизат для приготовления раствора для инъекций и инфузий, 200 мг
флакон
4028,91
";
строки, порядковые номера 184 и 185, изложить в следующей редакции:
"
184
B05AA05
Декстран
раствор для инфузий 10 %, 200 мл
полипропиленовый контейнер
1486,56
185
В05АА05
Декстран
раствор для инфузий 10 %, 400 мл
полипропиленовый контейнер
2247,26
";
строку, порядковый номер 216, изложить в следующей редакции:
"
216
B03AE10
Железа (II) сульфата гептагидрат+ Аскорбиновая кислота****
сироп, 100 мл
флакон
799,17
";
строку, порядковый номер 220, изложить в следующей редакции:
"
220
J05AF01
Зидовудин
таблетка, 300 мг
таблетка
96,7
";
строку, порядковый номер 284, изложить в следующей редакции:
"
284
L01XX19
Иринотекан****
концентрат для приготовления раствора для инфузий 300 мг/15 мл
флакон
42853,42
";
строку, порядковый номер 298, изложить в следующей редакции:
"
298
V08AB05
Йопромид
раствор для внутрисосудистого введения 300 мг/мл, 20 мл
флакон
2798,88
";
строку, порядковый номер 313, изложить в следующей редакции:
"
313
N03AF01
Карбамазепин
таблетка, 200 мг
таблетка
12,66
";
строку, порядковый номер 317, изложить в следующей редакции:
"
317
N05АН04
Кветиапин
таблетка, 100 мг
таблетка
63,77
";
строки, порядковые номера 330 и 331, изложить в следующей редакции:
"

J01CA04
Амоксициллин****
ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ/түйіршіктер 250 мг
құты
947,76
";
реттік нөмірі 46-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
46
J01CA01
Ампициллин****
инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған ұнтақ 500 мг
Құты
300,96
";
реттік нөмірі 51-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
51
J07BG01
Антирабиялық вакцина, концентрленген****
антирабиялық дақылды тазартылған концентрленген қайта белсендірілген вакцина, 1 екпе дозасы бойынша ампуладағы немесе құтыдағы лиофилизат Әрбір вакцина ампуласына немесе құтысына еріткіш қосымша тіркеледі.
құты/ ампула
5096,68
";
реттік нөмірі 59-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
59
A11GA01
Аскорбин қышқылы
инъекцияларға арналған ерітінді 5%, 2 мл
ампула
34,49
";
реттік нөмірі 102-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
102
J07BD52
Қызылша, қызамық және паротитке қарсы вакцина****
қызылша, паротит, қызамық вирустарының тірі аттенуацияланған штаммынан тұратын лиофилизацияланған вакцина Шығарылу үлгісі - еріткішпен жиынтықтағы 1 дозадан құты. Вакцина шығару бойынша өндіріс ДДҰ-мен сертификатталған
доза
1655,62
";
реттік нөмірі 163-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
163.
L01XE23
Дабрафениб
капсулалар, 75 мг (Дабрафенибтің әрбір 4 капсуласына Траметинибтің 1 таблеткасы тегін)
капсула
18630,81
";
реттік нөмірі 166-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
166
L01AX04
Дакарбазин
инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған ұнтақ/лиофилизат, 200 мг
Құты
4028,91
";
реттік нөмірлер 184 және 185-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
184
B05AA05
Декстран
инфузияларға арналған ерітінді 10%, 200 мл
полипропилен контейнері
1486,56
185
В05АА05
Декстран
инфузияларға арналған ерітінді 10 %, 400 мл
полипропилен контейнері
2247,26
";
реттік нөмірі 216-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
216
B03AE10
Темір (II) сульфатының гептагидраты+ Аскорбин қышқылы
****
шәрбат, 100 мл
құты
799,17
";
реттік нөмірі 220-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
220
J05AF01
Зидовудин
таблетка, 300 мг
таблетка
96,7
";
реттік нөмірі 284-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
284.
L01XX19
Иринотекан****
инфузиялар үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат 300 мг/15 мл
құты
42853,42
";
реттік нөмірі 298-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
298
V08AB05
Йопромид
тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді 300 мг/мл, 20 мл
құты
2798,88
";
реттік нөмірі 313-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
313
N03AF01
Карбамазепин
таблетка, 200 мг
таблетка
12,66
";
реттік нөмірі 317-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
317
N05АН04
Кветиапин
таблетка, 100 мг
таблетка
63,77
";
реттік нөмірлері 330 және 331- жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"

330
J01FA09
Кларитромицин
таблетка, 250 мг
таблетка
171,43
331
M05BA02
Клодроновая кислота
таблетка, 800 мг
таблетка
1137,16
";
строку, порядковый номер 413, изложить в следующей редакции:
"
413
А03FА01
Метоклопрамид****
таблетка, 10 мг
таблетка
14,61
";
строку, порядковый номер 447, изложить в следующей редакции:
"
447
J04AA02
Натрия аминосалицилат
раствор для инфузий 3%, 400 мл
флакон
7754,29
";
строки, порядковые номера 458 и 459 изложить в следующей редакции:
"
458
J05AG01
Невирапин
таблетка, 200 мг
таблетка
19,77
459
N07AA01
Неостигмин****
раствор для инъекций в ампулах 0,05% 1 мл
ампула
32,86
";
строку, порядковый номер 509, изложить в следующей редакции:
"
509
J04AA02
Пара-аминосалициловая кислота
порошок дозированный для приготовления раствора для приема внутрь в пакетиках, 12,5 г
пакет
443,41
";
строку, порядковый номер 510, изложить в следующей редакции:
"
510
N02BE01
Парацетамол
суспензия для приема внутрь 120 мг/5 мл, 100 мл
бутылка / флакон
285,12
";
строку, порядковый номер 517 исключить;
строку, порядковый номер 535, изложить в следующей редакции:
"
535
В03АС06
Препараты железа (III) для парентерального применения
раствор для внутримышечного введения 100 мг/2 мл с наличием терапевтического показания к лечению анемии у детей и подростков
ампула
571,14
";
строку, порядковый номер 600, изложить в следующей редакции:
"
600
J01GA01
Стрептомицин
****
порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г
флакон
448,63
";
строку, порядковый номер 628, изложить в следующей редакции:
"
628
J01GB01
Тобрамицин****
порошок для ингаляций в капсулах 28 мг (на каждые 56 капсул прилагается 1 ингалятор)
капсула
3778,06
";
строку, порядковый номер 649, изложить в следующей редакции:
"
649
L04AC05
Устекинумаб
раствор для инъекций 45 мг/0,5 мл в предварительно заполненных шприцах (с каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 1 единица препарата бесплатно)
шприц
1043469,76
";
строку, порядковый номер 673, изложить в следующей редакции:
"
673
N05AA01
Хлорпромазин
драже/таблетка, 25 мг
драже/таблетка
72,61
";
строку, порядковый номер 698, изложить в следующей редакции:
"
698
L04AD01
Циклоспорин
капсула 25 мг, с возможностью применения у детей старше 3 лет
капсула
107,9
";
строку, порядковый номер 700, изложить в следующей редакции:
"
700
L04AD01
Циклоспорин
капсула 50 мг, с возможностью применения у детей старше 3 лет
капсула
213,96
";
строку, порядковый номер 735, изложить в следующей редакции:
"

330
J01FA09
Кларитромицин
таблетка, 250 мг
таблетка
171,43
331
M05BA02
Клодрон қышқылы
таблетка, 800 мг
таблетка
1137,16
";
реттік нөмірі 413-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
413
А03FА01
Метоклопрамид
****
таблетка, 10 мг
таблетка
14,61
";
реттік нөмірі 447-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
447
J04AA02
Натрий аминосалицилаты
инфузияларға арналған ерітінді 3%, 400 мл
құты
7754,29
";
реттік нөмірлері 458 және 459 - жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
458
J05AG01
Невирапин
таблетка, 200 мг
таблетка
19,77
459
N07AA01
Неостигмин****
ампуладағы инъекцияларға арналған ерітінді 0,05% 1 мл
ампула
32,86
";
реттік нөмірі 509-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
509
J04AA02
Пара-аминосалицил қышқылы
ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған пакеттерде дозаланған ұнтақ 12,5 г
пакет
443,41
";
реттік нөмірі 510-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
510
N02BE01
Парацетамол
ішке қабылдауға арналған суспензия 120 мг/5 мл, 100 мл
бөтелке / құты
285,12
";
реттік нөмірі 535-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
535
В03АС06
Парентералды қабылдауға арналған темір препараттары (III)****
балалар мен жасөспірімдерде анемияны емдеуге терапиялық көрсетілімімен 100 мг/2 мл бұлшықетішілік енгізуге арналған ерітінді
ампула
571,14
";
реттік нөмірі 600-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
600
J01GA01
Стрептомицин****
инъекцияға арналған ерітінді дайындауға арналған ұнтақ, 1 мг
Құты
448,63
";
реттік нөмірі 628-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
628.
J01GB01
Тобрамицин****
капсуладағы ингаляцияларға арналған ұнтақ 28 мг (әрбір 56 капсулаға 1 ингалятор қосымша беріледі)
капсула
3778,06
";
реттік нөмірі 649-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
649
L04AC05
Устекинумаб
алдын ала толтырылған шприцтегі инъекцияларға арналған ерітінді 45 мг/0,5 мл (препараттың әрбір бірлігінен қосымша 1 бірлік препарат тегін ұсынылады)
шприц
1043469,76
";
реттік нөмірі 673-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
673
N05AA01
Хлорпромазин
драже/таблетка, 25 мг
драже/таблетка
72,61
";
реттік нөмірі 698-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
698
L04AD01
Циклоспорин
капсула 25 мг, 3 жастан үлкен балаларға қолдану мүмкіндігімен
капсула
107,9
";
реттік нөмірі 700-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
700
L04AD01
Циклоспорин
3 жастан үлкен балаларға қолдану мүмкіндігімен капсула 50 мг
капсула
213,96
";
реттік нөмірі 735-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

L01BB05
Флударабин
таблетка, 10 мг
таблетка
6509,00
";
в разделе Список лекарственных средств, медицинских изделий, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2020 год только для оказания медицинской помощи на амбулаторном уровне, утвержденном указанным приказом:
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"
5
C01BD01
Амиодарон
таблетка 200 мг
таблетка
28,89
";
строку, порядковый номер 8, изложить в следующей редакции:
"
8
J01CR02
Амоксициллин+ Клавулановая кислота****
порошок для приготовления 100 мл пероральной суспензии 156,25 мг/5 мл или 156 мг/5 мл
флакон
1180,97
";
строки, порядковые номера 21,22 исключить;
строки, порядковые номера 33, 34 изложить в следующей редакции:
"
33
H01BA02
Десмопрессин
таблетка 0,1 мг
таблетка
278,3
34
H01BA02
Десмопрессин
таблетка 0,2 мг
таблетка
520,67
";
строку, порядковый номер 51, изложить в следующей редакции:
"
51
C07AG02
Карведилол
таблетка 6,25 мг
таблетка
10,32
";
строки, порядковые номера 94 и 95, изложить в следующей редакции:
"
94
L04AA06
Микофеноловая кислота
капсула 250мг (для больных принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжений всей жизни, перенесших пересадку до 1 января 2018 года)
капсула
294,78
95
L04AA06
Микофеноловая кислота
капсула 250мг (для больных принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжений всей жизни, перенесших пересадку после 1 января 2018 года)
капсула
162,89
";
строку, порядковый номер 103, изложить в следующей редакции:
103
С01DA02
Нитроглицерин****
таблетки подъязычные, 0,5 мг
таблетка
5,56
";
строки, порядковые номера 111 изложить в следующей редакции:
"
111
N02BE01
Парацетамол****
суппозиторий ректальный 250мг
суппозиторий
57,1
";
строку, порядковый номер 113 исключить;
строку, порядковый номер 130, изложить в следующей редакции:
"
130
L04AD02
Такролимус
капсула 0,5мг (для больных принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжений всей жизни, перенесших пересадку после 1 января 2019 года)
капсула
470,63
";
строку, порядковый номер 132, изложить в следующей редакции:
"
132
L04AD02
Такролимус
капсула 1мг (для больных принимающих лекарственные препараты одного производителя на протяжений всей жизни, перенесших пересадку после 1 января 2019 года)
капсула
941,27
";
строки, порядковые номера 157, 158 и 159 изложить в следующей редакции:
"

L01BB05
Флударабин
таблетка, 10 мг
таблетка
6509,00
";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тек қана амбулаториялық деңгейде медициналық көмек көрсетуге арналған Бірыңғай дистрибьютордан 2020 жылға сатып алуға жататын дәрілік заттардың, медициналық бұйымдардың тізімі бөлімінде
реттік нөмірі 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
5
C01BD01
Амиодарон
таблетка 200 мг
таблетка
28,89
";
реттік нөмірі 8-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
8
J01CR02
Амоксициллин+ Клавулан қышқылы****
100 мл ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ 156,25 мг/5 мл немесе 156 мг/5 мл
құты
1180,97
";
реттік нөмірлері 21, 22-жолдар мынадай редакцияда жазылсын;
реттік нөмірлері 33 және 34-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
33
H01BA02
Десмопрессин
таблетка 0,1 мг
таблетка
278,3
34
H01BA02
Десмопрессин
таблетка 0,2 мг
таблетка
520,67
";
реттік нөмірі 51-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
51
C07AG02
Карведилол
таблетка 6,25 мг
таблетка
10,32
";
реттік нөмірлері 94 және 95-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
94
L04AA06
Микофенол қышқылы
капсула 250мг (2018 жылғы 1 қаңтарға дейін ауыстырып қондыруды бастап өткерген, өмір бойы бір өндірушінің дәрілік заттарын қабылдайтын науқастар үшін)
капсула
294,78
95
L04AA06
Микофенол қышқылы
капсула 250мг (2018 жылғы 1 қаңтарға дейін ауыстырып қондыруды бастап өткерген, өмір бойы бір өндірушінің дәрілік заттарын қабылдайтын науқастар үшін)
капсула
162,89
";
реттік нөмірі 103-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
103
С01DA02
Нитроглицерин****
тілдің астына салынатын таблетка, 0,5 мг
таблетка
5,56
";
реттік нөмірі 111- жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
111
N02BE01
Парацетамол****
ректалды суппозиторийлер 250мг
суппозиторийлер
57,1
";
реттік нөмірі 113-жол мынадай редакцияда жазылсын;
реттік нөмірі 130-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
13
L04AD02
Такролимус
капсула 0,5мг (2019 жылғы 1 қаңтарға дейін ауыстырып қондыруды бастап өткерген, өмір бойы бір өндірушінің дәрілік заттарын қабылдайтын науқастар үшін)
капсула
470,63
";
реттік нөмірі 132-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
132
L04AD02
Такролимус
капсула 1мг (2019 жылғы 1 қаңтарға дейін ауыстырып қондыруды бастап өткерген, өмір бойы бір өндірушінің дәрілік заттарып қабылдайтын науқастар үшін)
капсула
941,27
";
реттік нөмірлері 157 және 158-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования.
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Надырова К.Т.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Е. Биртанов

1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықтың ресми жарияла ғаннан кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалу туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі К.Т.Надыровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
Е. Биртанов