Об утверждении форм документации для проведения конкурса по определению единого оператора по распределению внебюджетных денежных средств, направленных на развитие физической культуры и спорта
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 11 июня 2020 года № 176. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июня 2020 года № 20853
В соответствии с подпунктом 1) пункта 8 и пунктом 15 Правил определения единого оператора по распределению внебюджетных денежных средств, направленных на развитие физической культуры и спорта, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2020 года № 301, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) форму заявления на участие в конкурсе согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму протокола вскрытия конвертов и допуска к участию в конкурсе согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму протокола заседания комиссии по определению единого оператора по распределению внебюджетных денежных средств, направленных на развитие физической культуры и спорта, согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Комитету по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа после введения его в действие на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
3) в течение двух рабочих дней после исполнения мероприятий, предусмотренных настоящим приказом, представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
А. Раимкулова
Приложение 1 к приказу
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
от 11 июня 2020 года № 176
Форма
Председателю Комиссии по
определению единого оператора
по распределению внебюджетных денежных
средств, направленных на
развитие физической культуры и спорта
_________________________
от ________________________
Заявление на участие в конкурсе
Прошу принять к участию в конкурсе по определению единого оператора по
распределению внебюджетных денежных средств, направленных на развитие физической культуры и спорта,
_____________________________________________________________________________
(наименование юридического лица)
Подтверждаю, что представленные документы являются достоверными.
Прилагаемые документы ______________________________________________:
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________

Дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау бойынша конкурс өткізу үшін құжаттаманың нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2020 жылғы 11 маусымдағы № 176 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 13 маусымда № 20853 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 301 қаулысымен бекітілген Дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау қағидаларының 8-тармағының 1) тармақшасына және 15-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес конкурсқа қатысуға өтініштің нысаны;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес конверттерді ашу және конкурсқа қатысуға рұқсат беру хаттамасының нысаны;
3) осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау жөніндегі комиссия отырысы хаттамасының нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуді;
2) осы бұйрық қолданысқа енгізілгеннен кейін оны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықта көзделген іс-шаралар орындалғаннан кейін екі жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі
А. Раимкулова
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2020 жылғы 11 маусымдағы
№ 176 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Дене шынықтыру мен спортты
дамытуға бағытталған
бюджеттен тыс ақша қаражатын
бөлу жөніндегі бірыңғай
операторды айқындау бойынша
комиссияның
төрағасына__________________
____________________________
Конкурсқа қатысуға өтініш
Дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша қаражатын
бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау бойынша конкурсқа қатысуға
қабылдауды сұраймын _____________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы)
Ұсынылған құжаттар дұрыс екенін растаймын.
Қоса беріліп отырған құжаттар: __________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________

Примечание: Документы предоставляются согласно перечню документов, указанному в пункте 8 Правил определения единого оператора по распределению внебюджетных денежных средств, направленных на развитие физической культуры и спорта, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2020 года № 301.
Наименование должности
первого руководителя ______________ расшифровка подписи
(личная подпись)
Дата
Приложение 2 к приказу
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
от 11 июня 2020 года № 176
Форма
город Нур-Султан Дата
Протокол № __ вскрытия конвертов и допуска к участию в конкурсе по
определению единого оператора по распределению внебюджетных денежных средств,
направленных на развитие физической культуры и спорта
1. Комиссия по определению единого оператора по распределению внебюджетных
денежных средств, направленных на развитие физической культуры и спорта (далее – Комиссия), в составе:
председатель Комиссии ______________________________________________
должность, инициалы, фамилия
члены Комиссии:
1. _______________________________________________________________________
должность, инициалы, фамилия
2. ________________________________________________________________________
должность, инициалы, фамилия
3. ________________________________________________________________________
должность, инициалы, фамилия
4. ________________________________________________________________________
должность, инициалы, фамилия
вскрыла конверты следующих заявителей :
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________,
которые содержат:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
(указываются представленные заявителями документы)
2. Конкурсные заявки:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(указываются наименования заявителей)
возвращены на основании несоответствия ______________ подпункту(ам) ________
пункта(ов) Правил определения единого оператора по распределению внебюджетных средств,
направленных на развитие физической культуры и спорта, утвержденных постановлением
Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2020 года № 301.
Комиссия по результатам рассмотрения заявок РЕШИЛА:
допустить к участию в конкурсе следующих заявителей:
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________.
(указывается заявитель (его реквизиты))
Председатель Комиссии ____________________ расшифровка подписи
(личная подпись)
члены Комиссии _______________________ расшифровка подписей
(личные подписи)
_____________________________                   _____________________________
_____________________________                   _____________________________
секретарь Комиссии _________________________ расшифровка подписи
(личная подпись)
Приложение 3 к приказу
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
от 11 июня 2020 года № 176
Форма
город Нур-Султан Дата
Протокол № __ заседания Комиссии по определению единого оператора по
распределению внебюджетных денежных средств, и направленных на развитие
физической культуры и спорта
Председатель ___________________________________
Секретарь ______________________________________
Присутствовали: (количество) человек (список прилагается)
Повестка дня

Ескертпе: Құжаттар Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 301 қаулысымен бекітілген Дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау қағидаларының 8-тармағында көрсетілген құжаттар тізбесіне сәйкес ұсынылады.
Бірінші басшы
лауазымының атауы _______________ қолтаңбаның толық жазылуы
(жеке қолы)
Күні
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2020 жылғы 11 маусымдағы
№ 176 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Нұр-Сұлтан қаласы                                           Күні
Дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталғанбюджеттен тыс ақша қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау бойынша конкурсқа қатысуға рұқсат беру және конверттерді ашу № _____ хаттамасы
1. Дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша
қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау бойынша комиссия
(бұдан әрі - Комиссия) мынадай құрамда:
Комиссия төрағасы                   _______________________________________
лауазымы, аты-жөні, тегі
Комиссия мүшелері :             1. _______________________________________
лауазымы, аты-жөні, тегі
2. _____________________________________
лауазымы, аты-жөні, тегі
3. _____________________________________
лауазымы, аты-жөні, тегі
4. ____________________________________
лауазымы, аты-жөні, тегі
келесі өтініш берушілердің:
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
_________________________________________________________ конверттерін ашты,
_________________________________________________________________________,
құрамында ________________________________________________________________.
(өтініш берушілер ұсынған құжаттар көрсетіледі)
2. Конкурстық өтінімдер:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(өтініш берушілердің атауы көрсетіледі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 301 қаулысымен бекітілген Дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс қаражатты бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау қағидаларының __________ тармағының (тарының) ____________ тармақшасына (ларына) сәйкес келмеу негізінде қайтарылған.
Өтінімдерді қарау нәтижелері бойынша Комиссия ШЕШТІ:
конкурсқа қатысуға келесі өтініш берушілер жіберілсін:
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(өтініш беруші (оның деректемелері) көрсетіледі)
Комиссия төрағасы ________________ қолтаңбаның толық жазылуы
(жеке қолы)
Комиссия мүшелері : _______________ қолтаңбаның толық жазылуы
(жеке қолдары)
_______________
_______________
_______________
_______________
Комиссия хатшысы ________________ қолтаңбаның толық жазылуы
(жеке қолы)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2020 жылғы 11 маусымдағы
№ 176 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Нұр-Сұлтан қаласы                                           Күні
Дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындаубойынша комиссия отырысының № _____ хаттамасы
Төраға             _____________________________________
Хатшы             _____________________________________
Қатысқандар: адам (саны) (тізім қоса беріледі)
Күн тәртібі

1. Комиссия по определению единого оператора по распределению внебюджетных
денежных средств, направленных на развитие физической культуры и спорта
(далее – Комиссия), по результатам рассмотрения заявок РЕШИЛА:
рекомендовать определить единым оператором по распределению внебюджетных
денежных средств, направленных на развитие физической культуры и спорта:
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(указывается заявитель (его реквизиты))
или признать конкурс несостоявшимся по причине:
_______________________________________________________________________________.
(указывается причина, предусмотренная пунктом 16 Правил определения единого оператора
по распределению внебюджетных средств, направленных на развитие физической культуры
и спорта, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2020 года № 301)
Председатель Комиссии ____________________ расшифровка подписи
(личная подпись)
члены Комиссии ________________________ расшифровка подписей
(личные подписи)
______________________________             ______________________________
______________________________             ______________________________
секретарь Комиссии _________________________ расшифровка подписи
(личная подпись)

1. Дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша
қаражатын бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау бойынша комиссия
(бұдан әрі – Комиссия) өтінімдерді қарау нәтижелері бойынша ШЕШТІ:
_______________________________________________________________
(өтініш беруші (оның деректемелері) көрсетіледі)
дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс ақша қаражатын
бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау ұсынылсын:
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(өтініш беруші (оның деректемелері көрсетіледі)
немесе келесі себеп бойынша конкурс өтпеген деп танылсын:
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 301 қаулысымен
бекітілген Дене шынықтыру мен спортты дамытуға бағытталған бюджеттен тыс
қаражатты бөлу жөніндегі бірыңғай операторды айқындау қағидаларының
16-тармағында көзделген себебі көрсетіледі)
Комиссия төрағасы _______________ қолтаңбаның толық жазылуы
(жеке қолы)
Комиссия мүшелері : _______________ қолтаңбаның толық жазылуы
(жеке қолдары)
________________
________________
________________
________________
Комиссия хатшысы ________________ қолтаңбаның толық жазылуы
(жеке қолы)