О внесении изменения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 14 декабря 2018 года № 514 "Об утверждении предельных тарифов на электрическую энергию"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 29 июня 2020 года № 243. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июня 2020 года № 20905
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. В приказе Министра энергетики Республики Казахстан от 14 декабря 2018 года № 514 "Об утверждении предельных тарифов на электрическую энергию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17956, опубликован 20 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан):
Предельные тарифы на электрическую энергию, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту развития электроэнергетики Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 июля 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр энергетики
Республики Казахстан
Н. Ногаев
Приложение к приказу
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 29 июня 2020 года № 243
Утверждены приказом
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 14 декабря 2018 года № 514
Предельные тарифы на электрическую энергию
тенге/кВтч
Группа энергопроизводящих организаций, реализующих электрическую энергию
Предельные тарифы на электрическую энергию по годам
2019 год
2020 год
2021 год
2022 год
2023 год
2024 год
2025 год
1-группа

"Электр энергиясына шекті тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 514 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2020 жылғы 29 маусымдағы № 243 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 29 маусымда № 20905 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.07.2020 бастап қолданысқа енгізіледі
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Электр энергиясына шекті тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 514 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17956 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген электр энергиясына шекті тарифтер осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Электр энергетикасын дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалғаны туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2020 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
Н. Ногаев
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2020 жылғы 29 маусымдағы
№ 243 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2018 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 514 бұйрығымен
бекітілген
Электр энергиясына шекті тарифтер
теңге/кВтсағ
Электр энергиясын сататын энергия өндіруші ұйымдар тобы Жылдар бойынша электр энергиясына шекті тарифтер
2019 жыл 2020 жыл 2021 жыл 2022 жыл 2023 жыл 2024 жыл 2025 жыл
1-топ