О признании утратившими силу некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 14 июля 2020 года № 514. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июля 2020 года № 20983
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету миграционной службы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представить в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных пунктом 1) и 2) настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Е. Тургумбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инновации и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
"___" _________ 2020 года
Приложение к приказу
от 14 июля 2020 года № 514
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра внутренних дел Республики Казахстан
1. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 марта 2017 года № 180 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача, восстановление или продление на территории Республики Казахстан иностранцам и лицам без гражданства виз на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15042, опубликован 16 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан).
2. Приказ исполняющего обязанности Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 мая 2017 года № 356 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача, восстановление или продление на территории Республики Казахстан иностранцам и лицам без гражданства виз на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15268, опубликован 10 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан).

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2020 жылғы 14 шiлдедегi № 514 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 17 шiлдеде № 20983 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон қызметі комитеті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер Министрі
Е. Тургумбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
2020 жылғы "___" _________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2020 жылғы 14 шілдедегі
№ 514 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің күші жойылды деп тануға кейбір жататын бұйрықтарының тізбесі
1. "Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасына келу және Қазақстан Республикасынан кету құқығына Қазақстан Республикасының аумағында визаны беру, қалпына келтіру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 180 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15042 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 16 мамырда жарияланған);
2. "Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасына келу және Қазақстан Республикасынан кету құқығына Қазақстан Республикасының аумағында визаны беру, қалпына келтіру және ұзарту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 24 мамырдағы № 356 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15268 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 10 шілдеде жарияланған);

3. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 декабря 2018 года № 939 "О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 марта 2017 года № 180 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Продление и выдача выездных виз" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2018 года № 18088, опубликован 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан).
4. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 961 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Прием и согласование приглашений принимающих лиц по выдаче виз Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 18156, опубликован 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан).
5. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 11 февраля 2019 года № 113 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием и согласование приглашений принимающих лиц по выдаче виз Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 18314, опубликован 19 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан).
6. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 февраля 2019 года № 124 "О внесении изменений и дополнения в приказ исполняющего обязанности Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 мая 2017 года № 356 "Об утверждении регламента государственной услуги "Продление и выдача выездных виз" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 18332, опубликован 1 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан).

3. "Шығу визаларын ұзарту және беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 180 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 939 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18088 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 8 қаңтарда жарияланған);
4. "Қазақстан Республикасының визаларын беру бойынша қабылдаушы тұлғалардың шақыруларын қабылдау және келісу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 961 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18156 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 14 қаңтарда жарияланған);
5. "Қазақстан Республикасының визаларын беру бойынша қабылдаушы тұлғалардың шақыруларын қабылдау және келісу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 11 ақпандағы № 113 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18314 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 19 ақпанда жарияланған);
6. "Шығу визаларын ұзарту және беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 24 мамырдағы № 356 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 15 ақпандағы № 124 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18332 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 1 науырызда жарияланған).