О признании утратившими силу некоторых совместных приказов
Совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 октября 2020 года № ҚР ДСМ-152/2020 и Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 24 октября 2020 года № 413. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 октября 2020 года № 21501
Примечание ИЗПИ!
Настоящий совместный приказ вводится в действие с 24 октября 2020 года.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 Протокола заседания Межведомственной комиссии по недопущению возникновения и распространения коронавирусной инфекции на территории Республики Казахстан от 20 октября 2020 года, ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившими силу некоторые совместные приказы по перечню согласно приложению к настоящему совместному приказу.
2. Комитету санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на первого вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Шоранова М.Е. и первого вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Сарбасова А.А.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие с 24 октября 2020 года.
Министр труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
__________ Б. Нурымбетов
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
__________ А. Цой
Приложение к совместному приказу
Министра труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
от 24 октября 2020 года № 413 и
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 24 октября 2020 года
№ ҚР ДСМ-152/2020
Перечень утративших силу некоторых совместных приказов
1. Совместный приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 9 апреля 2020 года № 129 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 апреля 2020 года № ҚР ДСМ-35/2020 "Об утверждении Правил осуществления единовременной социальной выплаты работникам системы здравоохранения, в случае их заражения коронавирусной инфекцией или вирусной пневмонией при проведении противоэпидемических мероприятий, а также их семьям, в случае смерти работника независимо от участия в противоэпидемических мероприятиях" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 20355, опубликован 15 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Кейбір бірлескен бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 24 қазандағы № ҚР ДСМ-152/2020 және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 24 қазандағы № 413 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 24 қазанда № 21501 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бірлескен бұйрық 24.10.2020 бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының аумағында коронавирустық инфекцияның пайда болуы мен таралуына жол бермеу жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының 2020 жылғы 20 қазандағы хаттамасының 3-тармағы 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Осы бірлескен бұйрыққа қосымшаға сәйкес тізбе бойынша кейбір бірлескен бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бірлескен бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау бірінші вице-министрі М.Е. Шорановқа және Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бірінші вице-министрі А.А. Сарбасовқа жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық 2020 жылғы 24 қазаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі
__________ Б. Нурымбетов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрі
__________ А. Цой
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2020 жылғы 24 қазаны
№ 413 мен
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2020 жылғы 24 қазаны
№ ҚР ДСМ-152/2020
Бірлескен бұйрыққа
қосымша
Күші жойылған кейбір бірлескен бұйрықтардың тізбесі
1. "Денсаулық сақтау жүйесінің қызметкерлері эпидемияға қарсы іс-шаралар жүргізу кезінде коронавирустық инфекцияны немесе вирустық пневмонияны жұқтырған жағдайда оларға, сондай-ақ қызметкер қайтыс болған жағдайда эпидемияға қарсы іс-шараларға қатысу-қатыспауына қарамастан олардың отбасыларына біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 129 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № ҚР ДСМ-35/2020 бірлескен бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20355 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 15 сәуірде жарияланған).

2. Совместный приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 июля 2020 года № 287 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 22 июля 2020 года № ҚР ДСМ-87/2020 "О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 9 апреля 2020 года № 129 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 апреля 2020 года № ҚР ДСМ-35/2020 "Об утверждении Правил осуществления единовременной социальной выплаты работникам организаций здравоохранения, задействованным в противоэпидемических мероприятиях по борьбе с коронавирусной инфекцией СOVID-19, в случае их заражения или смерти от указанной инфекции" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 21003, опубликован 23 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Совместный приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 10 октября 2020 года № 396 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 10 октября 2020 года № ҚР ДСМ-124/2020 "О внесении изменений в совместный приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 9 апреля 2020 года № 129 и Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 апреля 2020 года № ҚР ДСМ-35/2020 года "Об утверждении Правил осуществления единовременной социальной выплаты работникам организаций здравоохранения, задействованным в противоэпидемических мероприятиях по борьбе с коронавирусной инфекцией СOVID-19, в случае их заражения или смерти от указанной инфекции или вирусной пневмонии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 21402, опубликован 15 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

2. "Денсаулық сақтау ұйымдарының COVID-19 коронавирустық инфекциясына қарсы күрес жөніндегі эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған қызметкерлері аталған инфекцияны немесе вирустық пневмонияны жұқтырған немесе солардан қайтыс болған жағдайда оларға біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 129 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № ҚР ДСМ-35/2020 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 22 шілдедегі № 287 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 22 шілдедегі № ҚР ДСМ-87/2020 бірлескен бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21003 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 23 шілдеде жарияланған).
3. "Денсаулық сақтау ұйымдарының COVID-19 коронавирустық инфекциясына қарсы күрес жөніндегі эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған қызметкерлері аталған инфекцияны немесе вирустық пневмонияны жұқтырған немесе солардан қайтыс болған жағдайда оларға біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 129 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № ҚР ДСМ-35/2020 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 10 қазандағы № 396 және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 10 қазандағы № ҚР ДСМ-124/2020 бірлескен бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21402 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 15 қазанда жарияланған).