Об утверждении Перечня лекарственных средств, зарегистрированных в Республике Казахстан и не включенных в лекарственный формуляр военно-медицинских учреждений (организаций), используемых в Вооруженных Силах Республики Казахстан при оказании медицинской помощи
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 9 ноября 2020 года № 612. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 ноября 2020 года № 21620.
В соответствии с пунктом 3 статьи 139 Кодекса Республики Казахстан от 7 июля 2020 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень лекарственных средств, зарегистрированных в Республике Казахстан и не включенных в лекарственный формуляр военно-медицинских учреждений (организаций), используемых в Вооруженных Силах Республики Казахстан при оказании медицинской помощи.
2. Главному военно-медицинскому управлению Вооруженных Сил Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан после его первого официального опубликования;
3) направление сведений в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра обороны Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан
Н. Ермекбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
Утвержден приказом
Министра обороны
Республики Казахстан
от 9 ноября 2020 года № 612
Перечень лекарственных средств, зарегистрированных в Республике Казахстан и не включенных в лекарственный формуляр военно-медицинских учреждений (организаций), используемых в Вооруженных Силах Республики Казахстан при оказании медицинской помощи

Медициналық көмек көрсету кезінде Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерінде пайдаланылатын Қазақстан Республикасында тіркелген және әскери-медициналық мекемелердің (ұйымдардың) дәрілік формулярына енгізілмеген дәрілік заттар тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2020 жылғы 9 қарашадағы № 612 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 12 қарашада № 21620 болып тіркелді.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2020 жылғы 7 шілдедегі Қазақстан Республикасының Кодексі 139-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Медициналық көмек көрсету кезінде Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерінде пайдаланылатын Қазақстан Республикасында тіркелген және әскери-медициналық мекемелердің (ұйымдардың) дәрілік формулярына енгізілмеген дәрілік заттар тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің Бас әскери-медициналық басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
Н. Ермекбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
2020 жылғы 9 қарашасы
№ 612 бұйрығымен
бекітілген
Медициналық көмек көрсету кезінде Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерінде пайдаланылатын Қазақстан Республикасында тіркелген және әскери-медициналық мекемелердің (ұйымдардың) дәрілік формулярына енгізілмеген дәрілік заттар тізбесі

Сноска. Перечень с изменениями, внесенными приказом Министра обороны РК от 14.09.2021 № 625 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Международное непатентованное наименование
Лекарственная форма
Единица измерения
1
2
3
4
1.
Водный субстрат продуктов обмена веществ Lactobacillus helveticus, Водный субстрат продуктов обмена веществ Escherichia coli, Водный субстрат продуктов обмена веществ Lactobacillus acidophilus, Водный субстрат продуктов обмена веществ Enterococcus faecali
капли 100 мл
флакон
2.
Лебенин порошок
капсулы № 16
упаковка
3.
Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus
капсулы № 20
капсула
4.
Адеметионин
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой № 20
упаковка
5.
Адеметионин
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем 500,0 № 5
упаковка
6.
Исключена приказом Министра обороны РК от 14.09.2021 № 625 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7.
Исключена приказом Министра обороны РК от 14.09.2021 № 625 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8.
Гиосцина бутилбромид
Таблетки 40 мг
таблетка
9.
Кальция карбонат, Колекальциферол
таблетки жевательные
таблетка
10.
Изолейцин, Лейцин, Метионин, Фенилаланин, Ацетилтирозин, Ацетилцистеин, Триптофан, Валин, Аргинин, Аланин, Пролин, Серин, L-Яблочная кислота, Натрия хлорид, Натрия гидроксид, Калия хлорид, Орнитина гидрохлорид, Гистидин, Аспарагиновая кислота, Глутаминовая кислота, Глицин, Натрия ацетат тригидрат, Кальция хлорида дигидрат, Магния хлорида гексагидрат
раствор для инфузий 500 мл
флакон
11.
Метилурацил
мазь для местного применения 10% 25,0
упаковка
12.
Исключена приказом Министра обороны РК от 14.09.2021 № 625 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13.
Исключена приказом Министра обороны РК от 14.09.2021 № 625 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
14.
Мометазон

Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Қорғаныс министрінің 14.09.2021 № 625 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Р/с №
Халықаралық патенттелмеген атауы
Дәрілік нысаны
Өлшем бірлігі
1
2
3
4
1.
Lactobacillus helveticus зат алмасу өнімінің сулы субстраты, Escherichia coli зат алмасу өнімінің сулы субстраты, Lactobacillus acidophilus зат алмасу өнімінің сулы субстраты, Enterococcus faecali зат алмасу өнімдерінің сулы субстраты
100 мл тамшылар
сауыт
2.
Лебенин ұнтағы
№ 16 капсулалар
орам
3.
Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus
№ 20 капсулалар
капсула
4.
Адеметионин
№ 20 ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
орам
5.
Адеметионин
жиынтығында 500,0 еріткіші бар № 5 көктамырға және бұлшықетке егу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ
орам
6.
Алып тасталды - ҚР Қорғаныс министрінің 14.09.2021 № 625 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7.
Алып тасталды - ҚР Қорғаныс министрінің 14.09.2021 № 625 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
8.
Гиосцин бутилбромиді
40 мг таблеткалар
таблетка
9.
Кальций карбонаты, Колекальциферол
шайнауға арналған таблеткалар
таблетка
10.
Изолейцин, Лейцин, Метионин, Фенилаланин, Ацетилтирозин, Ацетилцистеин, Триптофан, Валин, Аргинин, Аланин, Пролин, Серин, L-Алма қышқылы, Натрий хлориді, Натрий гидроксиді, Калий хлориді, Орнитин гидрохлориді, Гистидин, Аспарагин қышқылы, Глутамин қышқылы, Глицин, Натрий ацетатының тригидраты, Кальций хлоридінің дигидраты, Магний хлоридінің гексагидраты
инфузияға арналған 500 мл ерітінді
сауыт
11.
Метилурацил
жергілікті қолдануға арналған 10% 25 г жақпамай
орам
12.
Алып тасталды - ҚР Қорғаныс министрінің 14.09.2021 № 625 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
13.
Алып тасталды - ҚР Қорғаныс министрінің 14.09.2021 № 625 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
14.
Мометазон

лосьон 0,1% 20 мл
флакон
15.
Экстрадиол, дидрогестерон
таблетки, покрытые оболочкой № 28 1/10
таблетка
16.
Фенилэфрин гидрохлорид
суппозитории ректальные
суппозитория
17.
Фенилэфрин гидрохлорид
мазь ректальная 28,4 г
упаковка
18.
Цитиколин
раствор для инъекций 1000 мг/4 мл
ампула
19.
Цитиколин
раствор для приема внутрь 10,0/100 мг 10 мл
пакет
20.
Цитиколин
таблетки 500 мг
таблетка
21.
Парацетамол
600 мг порошок для приготовления раствора для приема внутрь дозированный
пакет
22.
Троксерутин
гель для наружного применения 2%-40,0
упаковка
23.
Флавоноиды в виде 10% гесперидина, Диосмин 90%
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
таблетка
24.
Диметинден
гель для наружного применения 0,1% 30,0
упаковка
25.
Простаты экстракт (сампрост)
суппозитории ректальные 20 мг
суппозитория
26.
Сампрост субстанция - (в пересчете на водорастворимые пептиды - 20 мг), Ломефлоксацина гидрохлорид
суппозитории ректальные
суппозитория
27.
Дифенгидрамина гидрохлорид, Нафазолина гидрохлорид
капли глазные и назальные 15 мл
флакон
28.
Тетризолин
капли глазные 0,05% 15 мл
флакон
29.
Комплекс пептидов, полученных из головного мозга свиньи
раствор для инъекций 10,0
ампула
30.
Холина альфосцерат
капсулы 400 мг
капсула
31.
Холина альфосцерат
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 1000 мг/4 мл
ампула
32.
Витамин А (ретинола ацетат и бета-каротин), Витамин Е (альфа токоферола ацетат), Витамин С (кислота аскорбиновая), Кислота фолиевая, Витамин В2 (рибофлавин), Кислота пантотеновая (кальция пантотенат), Витамин В6 (пиридоксина гидрохлорид), Витамин В12
таблетки, покрытые оболочкой
таблетка
33.
Витамин А (ретинола ацетат), Витамин Е (альфа токоферола ацетат), Витамин В1 (тиамина мононитрат), Витамин В6 (пиридоксина гидрохлорид), Никотинамид, Кальция пантотенат, Биотин, Кислота фолиевая, Калий (калия хлорид), Железо (железа фумарат), Магний
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
таблетка
34.
Ретинола пальмитат (витамин А), Холекальциферол (витамин Д3), Альфа –токоферола ацетат (витамин Е), Тиамина нитрат (витамин В1), Кислота аскорбиновая (витамин С), Рибофлавин (витамин В2), Пиридоксина гидрохлорид (витамин В6), Цианокобаламин 0.1 % в маннитоле (витамин В12), Никотинамид (витамин РР), Кислота фолиевая (витамин В9), Кальция пантотенат (витамин В5), Альфа-токоферола ацетат (витамин Е)
драже
драже
35.
Аскорбиновая кислота, Витамин А, Эргокальциферол, Тиамина гидрохлорид, Пиридоксина гидрохлорид, Никотинамид, Рибофлавина натрия фосфат, Декспантенол, Токоферола ацетат, Биотин, Фолиевая кислота, Цианокобаламина
порошок для приготовления раствора для инъекций
флакон
36.
Ретинол (витамин А), Холекальциферол (витамин D3), Кислота аскорбиновая (витамин С), Никотинамид, Альфа токоферол (витамин Е), Кальция пантотенат (витамин В5), Рибофлавин (витамин В2), Тиамина нитрат (витамин В1), Кислота фолиевая, Цианокобаламин (витамин)
пастилки
пастилки
37.
Алюминия фосфат
гель 16 г
упаковка
38.
Триметазидин
таблетки 35 мг
таблетка
39.
Ретинол, холекальциферол, аскорбиновая кислота, никотинамид, токоферол ацетат, кальция пантотенат, пиридоксина хлорид, рибофлавин, тиамина нитрат, фолиевая кислота, цианокобаламин
драже
драже
40.
Ретинол
капсулы 100000МЕ
капсула
41.
Дексаметазон, Фрамицетин и Грамицидин
капли глазные, ушные и назальные 5 мл
флакон
42.
Экстракт алтея, гидрокорбонат натрия
таблетка 50 мг
таблетка
43.
Артикаина гидрохлорид, Эпинефрина гидрохлорида

0,1% 20 мл лосьон
сауыт
15.
Экстрадиол, дидрогестерон
№ 28 1/10 қабықпен қапталған таблеткалар
таблетка
16.
Фенилэфрин гидрохлориді
ректалдық суппозиторий
суппозиторий
17.
Фенилэфрин гидрохлориді
ректалдық 28,4 г жақпамай
орам
18.
Цитиколин
инъекцияға арналған 1000мг/4мл ерітінді
ампула
19.
Цитиколин
ішуге арналған 10,0/100 мг 10 мл ерітінді
пакет
20.
Цитиколин
500 мг таблеткалар
таблетка
21.
Парацетамол
ішу үшін ерітінді дайындауға арналған мөлшерленген 600 мг ұнтақ
пакет
22.
Троксерутин
сыртынан қолдануға арналған 2%-40,0 гель
орам
23.
Гесперидин түрінде флавоноидтер 10%, Диосмин 90%
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
таблетка
24.
Диметинден
сыртынан қолдануға арналған 0,1% 30,0 гель
орам
25.
Простата экстракты (сампрост)
20 мг ректалдық суппозиторий
суппозиторий
26.
Сампрост субстанциясы - (суда еритін пептид есебімен - 20 мг), Ломефлоксацин гидрохлориді
ректалдық суппозиторий
суппозиторий
27.
Дифенгидрамин гидрохлориді, Нафазолин гидрохлориді
мұрынға және көзге арналған 15 мл тамшылар
сауыт
28.
Тетризолин
0,05% 15 мл көз тамшылары
сауыт
29.
Доңыздың бас миынан алынған пептид жиынтығы
инъекцияға арналған 10,0 ерітінді
ампула
30.
Холин альфосцераты
400 мг капсулалар
капсула
31.
Холин альфосцераты
көктамырға және бұлшықетке егуге 1000 мг/4 мл арналған ерітінді
ампула
32.
А витамині (ретинол ацетаты және бета-каротин), Е витамині (альфа токоферол ацетаты), С витамині (аскорбин қышқылы), фолий қышқылы, В2 витамині (рибофлавин), пантотен қышқылы (кальций пантотенаты), В6 витамині (пиридоксин гидрохлориді), В12 витамині
қабықпен қапталған таблеткалар
таблетка
33.
А витамині (ретинол ацетаты), Е витамині (альфа токоферол ацетаты), В1 витамині (тиамин мононитраты), В6 витамині (пиридоксин гидрохлориді), Никотинамид, Кальций пантотенаты, Биотин, Фолий қышқылы, Калий (калий хлориді), Темір (темір фумараты), Магний
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
таблетка
34.
Ретинол пальмитаты (А витамині), Холекальциферол (Д3 витамині), Альфа –токоферол ацетаты ( Е витамині), Тиамин нитраты (В1 витамині), аскорбин қышқылы (С витамині), Рибофлавин (В2 витамині), Пиридоксин гидрохлориді (В6 витамині), Маннитоллада цианокобаламин 0.1 % (В12 витамині), Никотинамид (РР витамині), Фолий қышқылы (В9 витамині), Кальций пантотенаты (В5 витамині), Альфа-токоферол ацетаты (Е витамині)
драже
драже
35.
Аскорбин қышқылы, А витамині, Эргокальциферол, Тиамин гидрохлориді, Пиридоксин гидрохлориді, Никотинамид, Рибофлавин натрий фосфаты, Декспантенол, Токоферол ацетаты, Биотин, Фолий қышқылы, Цианокобаламин
инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
сауыт
36.
Ретинол (А витамині), Холекальциферол (D3 витамині), Аскорбин қышқылы (С витамині), Никотинамид, Альфа токоферол (Е витамині), Кальций пантотенаты (В5 витамині), Рибофлавин (В2 витамині), Тиамин нитраты (В1 витамині), Фолий қышқылы, Цианокобаламин (витамин)
пастилкалар
пастилка
37.
Алюминий фосфаты
16 г гель
орам
38.
Триметазидин
35 мг таблеткалар
таблетка
39.
Ретинол, холекальциферол, аскорбин қышқылы, никотинамид, токоферол ацетаты, кальций пантотенаты, пиридоксин хлориді, рибофлавин, тиамин нитраты, фолий қышқылы, цианокобаламин
драже
драже
40.
Ретинол
100000МЕ капсулалар
капсула
41.
Дексаметазон, Фрамицетин және Грамицидин
көзге, құлаққа және мұрынға арналған 5 мл тамшылар
сауыт
42.
Алтей экстракты, натрий гидрокорбонаты
50 мг таблеткалар
таблетка
43.
Артикаин гидрохлориді, Эпинефрин гидрохлориді

раствор 4%-1,7 мл
картридж
44.
Бария сульфат
порошок 100 г
упаковка
45.
Ципрофлоксацин, Дексаметазон
капли глазные и ушные 5 мл
флакон
46.
Хлорамфеникол, Метилурацил
мазь для наружного применения 40 г
упаковка
47.
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
раствор для внутривенных и подкожных инъекций 50/100 мкг/ 0,3 мл
шприц/тюбик
48.
Ихтиол
мазь 10%-25,0
упаковка
49.
Эстрадиол, Дидрогестерон
таблетки, покрытые пленочной оболочкой № 28
таблетки
50.
Итоприда гидрохлорид
таблетки 50 мг
таблетки
51.
Расторопши пятнистой плодов экстракт сухой
таблетка № 30
таблетки
52.
Зофеноприл
таблетки, покрытые оболочкой, 7,5 мг
таблетки
53.
Гиалуронат натрия
раствор для внутрисуставного введения 20 мг/2 мл
шприц
54.
Тиамина гидрохлорид
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
таблетки
55.
(витамин В1), Пиридоксина гидрохлорид (витамин В6), Цианокобаламин (витамин В12)
56.
Телмисартан, Амлодипина бесилат
таблетка 80 мг/5 мг
таблетки
57.
Диосмин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 600 мг
таблетки
58.
Этилметилгидроксипиридина сукцинат
раствор для внутривенного и внутримышечного введения 50 мг/мл
ампула
59.
Сультамициллин (Ампициллин натрия, Сульбактам натрия)
порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
флакон
60.
Магния аспарагинат, Калия аспарагинат
таблетки
таблетки
61.
Streptococcus pneumoniae type I, Streptococcus pneumoniae type II, Streptococcus pneumoniae type III, Streptococcus pneumoniae type V, Streptococcus pneumoniae type VIII, Streptococcus pneumoniae type XII, Haemophilus influenzae type B, Klebsiella pneumo
спрей назальный 20 мл
флакон
62.
Бетаметазона валерат, Гентамицин
мазь 30 г
упаковка
63.
Нафтифин
крем 1% 30 г
упаковка
64.
Нафтифин
раствор для местного применения 1% 10 мл
флакон
65.
Исключена приказом Министра обороны РК от 14.09.2021 № 625 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
66.
Атенолол
таблетки, покрытые оболочкой 100 мг
таблетки
67.
Дилтиазем
таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой 90 мг
таблетки
68.
Исключена приказом Министра обороны РК от 14.09.2021 № 625 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
69.
Налидиксовая кислота
капсулы 500 мг
капсула
70.
Нитрофурантоин
таблетки 100 мг
таблетки
71.
Диметилсульфоксид
жидкость для наружного применения 50 мл
флакон
72.
Натрия хлорид
спрей назальный 0,65% 30 мл
флакон
73.
Бромгексин
таблетки 8 мг
таблетки
74.
Декстран 70 и Гидроксипропилметилцеллюлоза
капли глазные 15 мл
флакон
75.
Сульфацетамид

4% - 1,7 мл ерітінді
картридж
44.
Барий сульфаты
100 г ұнтақ
орам
45.
Ципрофлоксацин, Дексаметазон
көзге және құлаққа арналған 5 мл тамшылар
сауыт
46.
Хлорамфеникол, Метилурацил
сыртынан қолдануға арналған 40 г жақпамай
орам
47.
Метокси полиэтиленгликоль-эпоэтина бета
көктамырға және тері астына егуге арналған 50/100 мкг/0,3 мл ерітінді
шприц/
сықпа
48.
Ихтиол
10%-25,0 жақпамай
орам
49.
Эстрадиол, Дидрогестерон
№ 28 үбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
таблетка
50.
Итоприд гидрохлориді
50 мг таблеткалар
таблетка
51.
Шұбар алатікен жемісінің құрғақ экстракты
№ 30 таблеткалар
таблетка
52.
Зофеноприл
7,5 мг қабықпен қапталған таблеткалар
таблетка
53.
Натрий гиалуронаты
буынға ішіне егігу арналған 20 мг/2 мл ерітінді
шприц
54.
Тиамин гидрохлориді
үбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
таблетка
55.
Тиамин гидрохлориді (В1 витамині), Пиридоксин гидрохлориді (В6 витамині), Цианокобаламин (В12 витамині)
№ 28 қабықпен қапталған таблеткалар
таблетка
56.
Телмисартан, Амлодипин бесилаты
80 мг/5 мг таблеткалар
таблетка
57.
Диосмин
600 мг үбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
таблетка
58.
Этилметилгидроксипиридин сукцинаты
көктамырға және бұлшықетке егуге арналған 50мг/мл ерітінді
ампула
59.
Сультамициллин (Натрий ампициллины, Натрий сульбактамы)
жиынтығында еріткіші бар инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ (инъекцияға арналған су)
сауыт
60.
Магний аспарагинаты, Калий аспарагинаты
таблеткалар
таблетка
61.
Streptococcus pneumoniae type I, Streptococcus pneumoniae type II, Streptococcus pneumoniae type III, Streptococcus pneumoniae type V, Streptococcus pneumoniae type VIII, Streptococcus pneumoniae type XII, Haemophilus influenzae type B, Klebsiella pneumo
мұрынға арналған 20 мл спрей
сауыт
62.
Бетаметазон валераты, Гентамицин
30 г жақпамай
орам
63.
Нафтифин
30 г 1 % крем
орам
64.
Нафтифин
жергілікті қолдануға арналған 1% 10 мл ерітінді
сауыт
65.
Алып тасталды - ҚР Қорғаныс министрінің 14.09.2021 № 625 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
66.
Атенолол
100 мг қабықпен қапталған таблеткалар
таблетка
67.
Дилтиазем
ұзақ уақытта босап шығатын 90 мг үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
таблетка
68.
Алып тасталды - ҚР Қорғаныс министрінің 14.09.2021 № 625 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
69.
Налидик қышқылы
500 мг капсулалар
капсула
70.
Нитрофурантоин
100 мг таблеткалар
таблетка
71.
Диметилсульфоксид
сыртынан қолдануға арналған 50 мл сұйықтық
сауыт
72.
Натрий хлориді
мұрынға арнлған 0,65% 30 мл спрей
сауыт
73.
Бромгексин
8 мг таблеткалар
таблетка
74.
Декстран 70 және Гидроксипропилметилцеллюлоза
көзге арналған 15 мл тамшылар
сауыт
75.
Сульфацетамид

таблетки, покрытые пленочной оболочкой 0,6 г
таблетка
89.
Исключена приказом Министра обороны РК от 14.09.2021 № 625 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
90.
Интерлейкин-2 человека рекомбинантный
раствор для инфузий и подкожного введения 1,0 мг/мл (1000000 МЕ) 1 мл
ампула
91.
Тиамина гидрохлорид, Пиридоксина гидрохлорид, Цианкобаламин
раствор для инъекций 2 мл
ампула
92.
Калия цитрат
таблетки пролонгированного действия 1080 мг
таблетки
93.
Железа полиизомальтозат
таблетки жевательные 100 мг
таблетки
94.
Натрия ацетата тригидрат, натрия хлорид
раствор для инфузий 0,9% 400 мл
флакон
95.
Калия гидроксид, магния оксид легкий, аспарагиновая кислота
раствор для инфузий 250 мл
флакон
96.
Ницерголин
таблетки 10 мг
таблетки
97.
Омега - 3 кислот этиловых эфиров 90
капсулы 1000 мг
капсула
98.
Изоконазол
крем 1% 20 г
упаковка
99.
Изоконазола нитрат, дифлукортололона валерат
крем 15,0
упаковка
100.
Гидрокортизона ацетат, окситетрациклина гидрохлорид
мазь 10,0
упаковка
101.
Бентаметазона дипропионат, гентамицин, клотримазол
крем 15,0
упаковка
102.
Джозамицин
таблетки, покрытые оболочкой 500 мг
таблетки
103.
Азоксимера бромид
раствор 6 мг
ампула
104.
Азоксимера бромид
суппозитории вагинальные ректальные 12 мг
суппозитория
105.
Лидокаина гидрохлорид, толперизона гидрохлорид
раствор 1 мл
ампула
106.
Ново-пассит экстракт жидкий, Гвайфенезин
раствор 100 мл
флакон
107.
Ново-пассит экстракт жидкий, Гвайфенезин
таблетки
таблетки
108.
Валерианы корней измельченных
настойка 30,0
флакон
109.
Валерианы экстракт густой
таблетки 0,02
таблетки
110.
Экстракт гинкго билоба стандартизованный
таблетки 40 мг
таблетки
111.
Нафазолин
спрей назальный 0,1% 10,0
флакон
112.
Нафазолин
капли назальный 0,1% 10,0
флакон
113.
Фенотерол
аэрозоль 100 мкг/доза 10 мл
флакон
114.
Гимекромон
таблетки 200 мг
таблетки
115.
Пефлоксацин
раствор 400 мг/5 мл
ампула
116.
Пефлоксацин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой 400 мг
таблетки
117.
Винпоцетин
таблетки 5 мг
таблетки
118.
Винпоцетин
раствор для инъекций 0,5% 2 мл
ампула
119.
Тофизопам
таблетки, 50 мг
таблетки

0,6 г үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
таблетка
89.
Алып тасталды - ҚР Қорғаныс министрінің 14.09.2021 № 625 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
90.
Интерлейкин-екі адамдық рекомбинантты
инфузияға және тері астына егуге арналған 1,0 мг/мл (1000000 МЕ) 1 мл ерітінді
ампула
91.
Тиамин гидрохлориді, Пиридоксин гидрохлориді, Цианкобаламин
инъекцияға арналған ерітінді 2 мл
ампула
92.
Калий цитраты
1080 мг ұзаққа созылатын әсері бар таблеткалар
таблетка
93.
Темір полиизомальтозаты
100 мг шайнайтын таблеткалар
таблетка
94.
Натрий ацетат тригидраты, натрий хлориді
инфузияға арналған ерітінді 0,9 % 400 мл
сауыт
95.
Калий гидроксиді, жеңіл магний оксиді, аспарагин қышқылы
250 мл инфузияға арналған ерітінді
сауыт
96.
Ницерголин
10 мг таблеткалар
таблетка
97.
Омега-3 этил эфирі 90 қышқылы
1000 мг капсулалар
капсула
98.
Изоконазол
20 г крем 1 %
орам
99.
Изоконазол нитраты, дифлукортололон валераты
крем 15,0
орам
100.
Гидрокортизон ацетаты, окситетрациклин гидрохлориді
10,0 жақпамайы
орам
101.
Бентаметазон дипропионаты, гентамицин, клотримазол
крем 15,0
орам
102.
Джозамицин
500 мг қабықты таблеткалар
таблетка
103.
Азоксимер бромиді
6 мл ерітінді
ампула
104.
Азоксимер бромиді
12 мг вагинальдық ректальды суппозиторий
суппозиторий
105.
Лидокаин гидрохлориді, толперизон гидрохлориді
1 мл ерітінді
ампула
106.
Сұйық Ново-пассит экстракты, Гвайфенезин
100 мл ерітінді
сауыт
107.
Сұйық Ново-пассит экстракты, Гвайфенезин
таблеткалар
таблетка
108.
Ұсақталған шүйгіншөп түбірі
30,0 тұнба
сауыт
109.
Қою шүйгіншөп экстракты
0,02 таблеткалар
таблетка
110.
Стандартты гинкго билоба экстракты
40 мг таблеткалар
таблетка
111.
Нафазолин
0,1 % 10,0 мұрынға арналған спрей
сауыт
112.
Нафазолин
0,1 % 10,0 мұрынға арналған тамшы
сауыт
113.
Фенотерол
100 мкг/дозасы 10 мл аэрозоль
сауыт
114.
Гимекромон
200 мг таблеткалар
таблетка
115.
Пефлоксацин
400 мг/5 мл ерітінді
ампула
116.
Пефлоксацин
400 мг үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
таблетка
117.
Винпоцетин
5 мг таблеткалар
таблетка
118.
Винпоцетин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5% 2 мл
ампула
119.
Тофизопам
50 мг таблеткалар
таблетка