Об утверждении Перечня налогоплательщиков, подлежащих мониторингу крупных налогоплательщиков
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2020 года № 1241. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2020 года № 21995
Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2021 года.
В соответствии с пунктом 3 статьи 130 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень налогоплательщиков, подлежащих мониторингу крупных налогоплательщиков.

Ірі салық төлеушілер мониторингіне жататын салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 1241 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 21995 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 130-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Ірі салық төлеушілер мониторингіне жататын салық төлеушілердің тізбесі бекітілсін.

2. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2018 года № 1082 "Об утверждении Перечня налогоплательщиков, подлежащих мониторингу крупных налогоплательщиков" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17992, опубликован 25 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 29 мая 2019 года № 503 "О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2018 года № 1082 "Об утверждении Перечня налогоплательщиков, подлежащих мониторингу крупных налогоплательщиков" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18761, опубликован 4 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

2. Мыналар:
1) "Ірі салық төлеушілер мониторингіне жататын салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 1082 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17992 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда жарияланған);
2) "Ірі салық төлеушілер мониторингіне жататын салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 1082 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 503 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18761 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.