О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 3 февраля 2020 года № А-2/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 февраля 2020 года № 7664
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от "03" февраля 2020 года
№ А-2/41
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" от 5 июня 2015 года № А-6/261 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4868, опубликовано 28 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 23 ноября 2015 года № А-11/533 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5165, опубликовано 21 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 23 ноября 2015 года № А-11/537 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5164, опубликовано 20 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 5 июня 2015 года № А-6/261 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" от 21 апреля 2016 года № А-5/185 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5382, опубликовано 7 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № А-11/533 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 21 апреля 2016 года № А-5/187 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5389, опубликовано 8 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 ақпандағы № А-2/41 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 ақпанда № 7664 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы "03" ақпандағы
№ А-2/41 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 5 маусымдағы № А-6/261 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4868 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/533 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5165 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/537 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5164 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Ақмола облысы әкімдігінің "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № А-6/261 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 21 сәуірдегі № А-5/185 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5382 болып тіркелген, 2016 жылғы 7 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/533 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 21 сәуірдегі № А-5/187 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5389 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

6. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № А-11/537 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 21 апреля 2016 года № А-5/189 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5392, опубликовано 15 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 5 июня 2015 года № А-6/261 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" от 13 сентября 2016 года № А-10/444 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5580, опубликовано 4 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
8. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № А-11/537 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 26 декабря 2016 года № А-1/608 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5733, опубликовано 13 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
9. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № А-11/537 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 25 декабря 2017 года № А-1/599 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6357, опубликовано 1 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
10. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № А-11/533 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 17 мая 2018 года № А-5/221 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6661, опубликовано 22 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
11. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № А-11/533 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 26 июля 2019 года № А-8/352 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7313, опубликовано 12 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

6. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/537 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 21 сәуірдегі № А-5/189 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5392 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. Ақмола облысы әкімдігінің "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № А-6/261 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № А-10/444 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5580 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
8. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/537 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № А-1/608 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5733 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
9. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/537 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № А-1/599 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6357 болып тіркелген, 2018 жылғы 1 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
10. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/533 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 17 мамырдағы № А-5/221 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6661 болып тіркелген, 2018 жылғы 22 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
11. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/533 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 26 шілдедегі № А-8/352 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7313 болып тіркелген, 2019 жылғы 12 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

12. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 23 ноября 2015 года № А-11/533 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 6 ноября 2019 года № А-11/534 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7470, опубликовано 13 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
13. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 5 июня 2015 года № А-6/261 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение жилищной помощи" от 12 ноября 2019 года № А-11/543 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7489, опубликовано 18 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

12. Ақмола облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № А-11/533 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 6 қарашадағы № А-11/534 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7470 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
13. Ақмола облысы әкімдігінің "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № А-6/261 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 12 қарашадағы № А-11/543 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7489 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).