О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 6С-40-2 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 10 июня 2020 года № 6С-44-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 июня 2020 года № 7896
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" от 13 декабря 2019 года № 6С-40-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7599, опубликовано 26 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 271 028 945,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 285 747,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 335 731,3 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 243 407 466,8 тысяч тенге;
2) затраты – 278 381 483,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 929 795,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 221 180,4 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 291 384,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 136 000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 136 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40 418 334,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 418 334,4 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в областном бюджете на 2020 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 3 363 457,6 тысяч тенге, в том числе: погашение долга местного исполнительного органа – 1 300 000,0 тысяч тенге, погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом – 2 063 007,0 тысяч тенге, возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета – 450,6 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2020 год в сумме 1 702 353,4 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-40-2 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 10 маусымдағы № 6С-44-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 маусымда № 7896 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-40-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7599 тіркелген, 2019 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020–2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 271 028 945,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 285 747,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 335 731,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 243 407 466,8 мың теңге;
2) шығындар – 278 381 483,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32 929 795,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36 221 180,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 291 384,6 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 136 000,0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 136 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -40 418 334,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 40 418 334,4 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджетке 3 363 457,6 мың теңге сомасында бюджеттік несиелердi өтеу қарастырылғаны ескерiлсiн, оның ішінде: жергілікті атқарушы органның борышын өтеу – 1 300 000,0 мың теңге, жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу – 2 063 007,0 мың теңге, республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару - 450,6 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2020 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органның резерві 1 702 353,4 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2 840 859,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
25 931 317,2
271
Управление строительства области
2 798 796,5
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 657 412,6
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
52 850,0
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
88 533,9
285
Управление физической культуры и спорта области
2 271 469,2
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 893 616,1
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
377 853,1
05
Здравоохранение
8 203 844,4
253
Управление здравоохранения области
6 444 341,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
162 606,8
006
Услуги по охране материнства и детства
151 235,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
114 841,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
120 354,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 791,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 442,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 394 755,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
104 606,1
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 240,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 942 820,1
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
38 081,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
141 365,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
268,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
244 936,0
271
Управление строительства области
1 759 503,4
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 759 503,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

2 840 859,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
25 931 317,2
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 798 796,5
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
2 657 412,6
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
52 850,0
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
88 533,9
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 271 469,2
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 893 616,1
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
377 853,1
05
Денсаулық сақтау
8 203 844,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 444 341,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
162 606,8
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
151 235,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
114 841,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
120 354,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 791,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 442,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 394 755,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
104 606,1
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 240,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 942 820,1
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
38 081,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
141 365,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
268,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеу
244 936,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 759 503,4
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
1 759 503,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

10 827 006,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9 426 715,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
134 207,5
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
934 616,5
003
Социальная поддержка инвалидов
928 262,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 780 304,7
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
300 223,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 631,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 693,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
87 822,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
230 097,2
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 020 858,1
261
Управление образования области
1 136 008,9
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 062 098,7
037
Социальная реабилитация
73 910,2
263
Управление внутренней политики области
29 386,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
29 386,0
270
Управление по инспекции труда области
88 057,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
88 057,1
271
Управление строительства области
146 839,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
146 839,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
36 029 734,5
271
Управление строительства области
7 360 840,5
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
224 003,0
013
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

10 827 006,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 426 715,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 207,5
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
934 616,5
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
928 262,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 780 304,7
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
300 223,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
3 631,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 693,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
87 822,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
230 097,2
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 020 858,1
261
Облыстың білім басқармасы
1 136 008,9
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 062 098,7
037
Әлеуметтік сауықтандыру
73 910,2
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 386,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
29 386,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
88 057,1
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 057,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
146 839,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
146 839,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
36 029 734,5
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 360 840,5
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
224 003,0
013
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
8 845 072,0
018
Обезвреживание пестицидов
5 206,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
166 322,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
115 794,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 480,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
4 171 368,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 553 177,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
800 000,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 594 433,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
170 953,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
445 327,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 359 206,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
371 600,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
50 000,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
10 000,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
750 000,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
750 000,0
271
Управление строительства области
42 795,0
020
Развитие объектов сельского хозяйства
42 795,0
719
Управление ветеринарии области
1 290 394,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
8 845 072,0
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
5 206,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
166 322,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
115 794,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 480,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
4 171 368,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 553 177,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
800 000,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 594 433,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
170 953,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
445 327,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
6 359 206,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
371 600,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
10 000,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
750 000,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
750 000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
42 795,0
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
42 795,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 290 394,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6 820 489,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
8 397 660,1
13
Прочие
10 336 456,3
253
Управление здравоохранения области
1 421 241,7
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
489 624,7
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
931 617,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
50 458,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
50 458,0
257
Управление финансов области
1 702 353,4
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 702 353,4
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 574 994,3
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1 574 994,3
265
Управление предпринимательства и промышленности области
3 696 927,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
40 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
2 941 161,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
605 871,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
70 895,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
39 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
17 886,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
17 886,0
271
Управление строительства области
1 308 992,4
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
509 905,0
072
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
799 087,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

6 820 489,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
8 397 660,1
13
Басқалар
10 336 456,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 421 241,7
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
489 624,7
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
931 617,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
50 458,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
50 458,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 702 353,4
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 702 353,4
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 574 994,3
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1 574 994,3
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
3 696 927,0
004
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
40 000,0
014
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 941 161,0
015
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
605 871,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
70 895,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
39 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
17 886,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
17 886,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 308 992,4
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
509 905,0
072
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
799 087,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

563 603,5
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
563 603,5
14
Обслуживание долга
13 387,0
257
Управление финансов области
13 387,0
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
9 609,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
3 778,0
15
Трансферты
59 081 087,1
257
Управление финансов области
59 081 087,1
007
Субвенции
53 095 660,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
201 426,6
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
4 703 463,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
825 537,5
III. Чистое бюджетное кредитование
32 929 795,8
Бюджетные кредиты
36 221 180,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
25 773 048,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
49 266,1
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
49 266,1
261
Управление образования области
5 160 769,3
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
5 160 769,3
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 630 524,2
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
7 630 524,2
271
Управление строительства области
5 815 665,3
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
5 815 665,3
273
Управление культуры, архивов и документации области
990 810,8
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
990 810,8

563 603,5
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
563 603,5
14
Борышқа қызмет көрсету
13 387,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
13 387,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
9 609,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3 778,0
15
Трансферттер
59 081 087,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
59 081 087,1
007
Субвенциялар
53 095 660,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
201 426,6
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 703 463,0
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
825 537,5
III. Таза бюджеттiк кредиттеу
32 929 795,8
Бюджеттiк кредиттер
36 221 180,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
25 773 048,4
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
49 266,1
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
49 266,1
261
Облыстың білім басқармасы
5 160 769,3
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
5 160 769,3
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 630 524,2
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
7 630 524,2
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 815 665,3
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
5 815 665,3
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
990 810,8
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
990 810,8

138 537,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 264 594,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
124 515,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
103 866,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
891 991,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
299 219,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
407 431,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
8 729 158,0
029
Методическая работа
128 031,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 045 727,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
213 821,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8 444 234,0
271
Управление строительства области
2 907 616,0
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
100 000,0
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 807 616,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 838 917,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 469 848,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
369 069,0
05
Здравоохранение
1 745 174,0
253
Управление здравоохранения области
1 745 174,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
162 221,0
006
Услуги по охране материнства и детства
139 729,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
14 335,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 791,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 442,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
112 313,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
103 987,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
924 300,0

138 537,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 264 594,0
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
124 515,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
103 866,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
891 991,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
299 219,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
407 431,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
8 729 158,0
029
Әдістемелік жұмыс
128 031,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 045 727,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
213 821,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8 444 234,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 907 616,0
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
100 000,0
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
2 807 616,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 838 917,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 469 848,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
369 069,0
05
Денсаулық сақтау
1 745 174,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 745 174,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
162 221,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
139 729,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
14 335,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 791,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 442,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
112 313,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
103 987,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
924 300,0

665 448,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
665 448,0
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
665 448,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20 810 194,0
251
Управление земельных отношений области
261 868,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
57 283,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
204 585,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 461 327,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
87 818,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 272 550,0
006
Охрана животного мира
40 802,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
1 000 000,0
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
60 157,0
255
Управление сельского хозяйства области
16 697 237,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
176 359,0
002
Субсидирование развития семеноводства
617 484,0
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
7 558 976,0
018
Обезвреживание пестицидов
5 206,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
166 322,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
115 794,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 480,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 171 368,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 594 433,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
171 600,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
51 215,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

665 448,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
665 448,0
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
665 448,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20 810 194,0
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
261 868,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 283,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
204 585,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 461 327,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 818,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 272 550,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
40 802,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
1 000 000,0
009
"Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
60 157,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
16 697 237,0
001
Жергiлiкті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
176 359,0
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
617 484,0
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
7 558 976,0
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
5 206,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
166 322,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
115 794,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 480,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 171 368,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 594 433,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
171 600,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
51 215,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

4 594 433,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
171 600,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
51 215,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
50 000,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
10 000,0
271
Управление строительства области
96 800,0
020
Развитие объектов сельского хозяйства
96 800,0
719
Управление ветеринарии области
1 231 919,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
222 916,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
15 000,0
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
39 000,0
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
76 465,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
40 000,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
834 893,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 645,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
62 292,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
62 292,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
422 430,0
271
Управление строительства области
327 263,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
72 263,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
255 000,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
41 483,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
41 483,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
53 684,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
53 684,0
12
Транспорт и коммуникации
4 080 781,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

4 594 433,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
171 600,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
51 215,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
10 000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
96 800,0
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
96 800,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 231 919,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
222 916,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
15 000,0
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
39 000,0
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
76 465,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
40 000,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
834 893,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 645,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
62 292,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 292,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
422 430,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
327 263,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 263,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
255 000,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
41 483,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 483,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
53 684,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 684,0
12
Көлiк және коммуникация
4 080 781,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

39 670 781,9
Целевые текущие трансферты
23 356 552,7
в том числе:
Аппарат акима области
136 250,8
На приобретение системы "Электронная очередь"
14 278,0
На укрепление материально-технической базы
11 972,8
На содержание коммунальное государственное учреждение "Smart Aqkol"
110 000,0
Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности области
60 160,0
На приобретение здания
60 160,0
Управление финансов области
59 650,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
59 650,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
61 795,0
На увеличение размера подъемного пособия
61 795,0
Управление образования области
10 832 765,2
На открытие IT-классов в школах
95 614,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
224 275,0
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
325 000,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
317 468,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
58 768,0
На приобретение компьютеров для школ
308 055,8
На приобретение кабинетов робототехники
96 811,0
На оснащение ресурсных центров
178 218,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
174 713,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
6 627 733,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
56 313,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
83 073,0
На доплату учителям со степенью магистра
112 863,0
На доплаты учителям за наставничество молодым учителям
79 778,0
На увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
171 266,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
107 627,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
52 813,0
На оплату труда педагогам Целиноградского района
400 000,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"

39 670 781,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
23 356 552,7
оның iшiнде:
Облыс әкімінің аппараты
136 250,8
"Электрондық кезек" жүйесін сатып алуға
14 278,0
Материалдық-техникалық базаны нығайтуға
11 972,8
"Smart Aqkol" коммуналдық мемлекеттік мемемесін қамтамасыз етуге
110 000,0
Облыстың мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы
60 160,0
Ғимарат сатып алуға
60 160,0
Облыстың қаржы басқармасы
59 650,0
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
59 650,0
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
61 795,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
61 795,0
Облыстың білім басқармасы
10 832 765,2
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
95 614,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
224 275,0
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
325 000,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
317 468,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
58 768,0
Мектептерге компьютерлерді сатып алуға
308 055,8
Робототехника кабинеттерді сатып алуға
96 811,0
Ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
178 218,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
174 713,0
Жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
6 627 733,0
Мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
56 313,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
83 073,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
112 863,0
Жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
79 778,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
171 266,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы төлеуге
107 627,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
52 813,0
Целиноград ауданының педагогтарға еңбекақы төлеу
400 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

97 793,1
На приобретение блочно-модульных котельных
274 100,0
На приобретение школьных автобусов
359 791,0
На обеспечение системами видеонаблюдения организации дошкольного и среднего образования
160 000,0
На присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования" Коргалжынской школе-гимназии Коргалжынского района
22 627,0
Приобретение котлов и кранов для котельных школ Аккольского района
26 567,0
Приобретение угля для школ Аккольского района
36 700,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт объектов образования
384 798,3
Управление координации занятости и социальных программ области
838 699,1
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
21 695,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа
68 821,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 000,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3 000,0
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
36 000,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
157 648,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
43 331,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
74 373,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
179 814,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
248 017,1
Управление культуры, архивов и документации области
119 177,0
На ремонт объектов культуры
50 000,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
2 680,0
На материально-техническое оснащение организациям культуры
66 497,0
Управление физической культуры и спорта области
49 000,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
12 000,0
На содержание физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Астраханка Астраханского района
37 000,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 457 469,8
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
5 783 715,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
322 289,4
На разработку проектно-сметной документации и ремонт системы водоснабжения и водоотведения
351 465,4
Управление архитектуры и градостроительства области
206 844,8
На разработку генеральных планов с проектом детальной планировки

97 793,1
Блоктық-модульдік қазандық сатып алуға
274 100,0
Мектептік автобустарды сатып алуға
359 791,0
Мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелермен қамтамасыз ету
160 000,0
Қорғалжын ауданы Қорғалжын мектеп-гимназиясының "Үздік орта білім беру ұйымына" гранты беруге
22 627,0
Ақкөл ауданы мектептерінің қазандықтары үшін қазандықтар мен крандар сатып алу
26 567,0
Ақкөл ауданының мектептеріне көмір сатып алу
36 700,0
Білім беру объектілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және жөндеуге
384 798,3
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
838 699,1
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
21 695,0
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
68 821,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
6 000,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
3 000,0
Ұлы отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
36 000,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
157 648,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
43 331,0
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
74 373,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
179 814,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
248 017,1
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
119 177,0
Мәдениет объектілерінің жөндеуіне
50 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
2 680,0
Мәдениет ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
66 497,0
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
49 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
12 000,0
Астраханка ауданының Астрахан ауылындағы дене шынықтыру сауықтыру кешенін ұстауға
37 000,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 457 469,8
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
5 783 715,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
322 289,4
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге
351 465,4
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
206 844,8
Тегжейлі жоспар жобасымен бас жоспарларды әзірлеуге

158 960,8
На разработку схем развития и застройки
47 884,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 534 741,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
4 109 055,9
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
425 685,1
Целевые трансферты на развитие
16 314 229,2
в том числе:
Управление строительства области
7 687 572,8
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 762 820,9
На строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
125 965,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 015 215,3
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 806 663,1
На развитие объектов спорта
543 162,5
На развитие инженерной инфраструктуры и благоустройства города Кокшетау
296 805,0
На развитие объектов культуры и отдыха
136 941,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 902 311,8
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
760 778,0
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 486 777,3
На развитие теплоэнергетической системы
306 611,0
На развитие коммунального хозяйства
1 753 505,2
На развитие газотранспортной системы
808 659,6
На развитие и благоустройство города Кокшетау
785 980,7
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 724 344,6
На развитие транспортной инфраструктуры
2 724 344,6

158 960,8
Даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге
47 884,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 534 741,0
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
4 109 055,9
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
425 685,1
Нысаналы даму трансферттерi
16 314 229,2
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
7 687 572,8
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
2 762 820,9
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға
125 965,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
2 015 215,3
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 806 663,1
Спорт объектілерін дамытуға
543 162,5
Көкшетау қаласының инженерлік инфрақұрылымы мен абаттандыруды дамытуға
296 805,0
Мәдениет және демалыс объектілерін дамытуға
136 941,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 902 311,8
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
760 778,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
1 486 777,3
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
306 611,0
Коммуналдық шаруашылығы дамытуға
1 753 505,2
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
808 659,6
Көкшетау қаласының абаттандыру мен дамытуға
785 980,7
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 724 344,6
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
2 724 344,6