О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 24 июня 2020 года № А-7/333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июня 2020 года № 7914
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 24 июня 2020 года
№ А-7/333
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" от 10 августа 2015 года № А-8/384 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4979, опубликовано 28 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выписка из государственного реестра туристских маршрутов и троп" от 12 апреля 2016 года № А-5/162 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5352, опубликовано 20 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 10 августа 2015 года № А-8/384 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" от 15 апреля 2016 года № А-5/166 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5367, опубликовано 3 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Акмолинской области" от 18 мая 2018 года № А-5/225 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6670, опубликовано 23 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
5. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 10 августа 2015 года № А-8/384 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере туризма" от 5 ноября 2019 года № А-11/531 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7488, опубликовано 18 ноября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 24 маусымдағы № А-7/333 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 7914 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2020 жылғы 24 маусымдағы
№ А-7/333 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 10 тамыздағы № А-8/384 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4979 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Туристік маршруттар мен соқпақтардың мемлекеттік тізілімінен үзінді" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 12 сәуірдегі № А-5/162 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5352 болып тіркелген, 2016 жылғы 20 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Ақмола облысы әкімдігінің "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамызындағы № А-8/384 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 15 сәуірдегі № А-5/166 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5367 болып тіркелген, 2016 жылғы 3 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 18 мамырдағы № А-5/225 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6670 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. Ақмола облысы әкімдігінің "Туризм саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № А-8/384 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 5 қарашадағы № А-11/531 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7488 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).