О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 27 октября 2017 года № А-11/489 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 13 августа 2020 года № А-8/397. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 августа 2020 года № 7986
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 27 октября 2017 года № А-11/489 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6173, опубликовано 24 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденным указанным постановлением:
в разделе "Аккольский район":
дополнить строкой, порядковый номер 37 следующего содержания:
"
37
Озеро Итемген

"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 13 тамыздағы № А-8/397 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 тамызда № 7986 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6173 тіркелген, 2017 жылғы 24 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген, жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесінде:
"Ақкөл ауданы" бөлімінде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 37 жолымен толықтырылсын:
"
37
Итемген көлі

5000
";
слово и цифры "Итого: 14" заменить словом и цифрами "Итого: 18";
цифры и слово "3323,5 гектаров" заменить цифрами и словом "8796,6 гектара";
в разделе "Атбасарский район":
дополнить строкой, порядковый номер 31 следующего содержания:
"
31
Старица Орта мойнак
176,7
";
слово и цифры "Итого: 30" заменить словом и цифрами "Итого: 31";
цифры и слово "3828 гектаров" заменить цифрами и словом "4004,7 гектара";
в разделе "Буландынский район":

5000
";
"Барлығы: 14" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 18" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"3323,5 гектар" цифрлары мен сөзі "8796,6 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Атбасар ауданы" бөлімінде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 31 жолымен толықтырылсын:
"
31
Орта мойнақ ескі су арнасы
176,7
";
"Барлығы: 30" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 31" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"3828 гектар" цифрлары мен сөзі "4004,7 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Бұланды ауданы" бөлімінде:

слово и цифры "Итого: 58" заменить словом и цифрами "Итого: 62";
цифры и слова "8958,3 гектаров 32 километра" заменить цифрами и словами "9658,16 гектара, 32 километра";
в разделе "город Степногорск":
строку, порядковый номер 1 исключить;
дополнить строками, порядковые номера 6, 7 следующего содержания:
"
6
Плотина Кырыккудык
38,6
7
Пруд Каменный карьер
34,2
";
слово и цифру "Итого: 5" заменить словом и цифрой "Итого: 6";
цифры и слово "214 гектара" заменить цифрами и словом "236,8 гектара";
слово и цифры "Всего: 524" заменить словом и цифрами "Всего: 561";
цифры и слова "106300,7 гектаров, 751,2 километра" заменить цифрами и словами "111080,26 гектара, 782,6 километра".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев

"Барлығы: 58" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 62" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"8958,3 гектар 32 километр" цифрлары мен сөздері "9658,16 гектар, 32 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Степногорск қаласы" бөлімінде:
реттік нөмірі 1 жолы алынып тасталсын;
реттік нөмірлері 6, 7 мынадай мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
"
6
Қырыққұдық бөгеті
38,6
7
Каменный карьер тоғаны
34,2
";
"Барлығы: 5" сөзі мен цифры "Барлығы 6" деген сөзі мен цифрасына ауыстырылсын;
"214 гектар" цифрлары мен сөзі "236,8 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Барлығы: 524" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 561" сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"106300,7 гектар, 751,2 километр" цифрлары мен сөздері "111080,26 гектар, 782,6 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев