О внесении изменения в решение Акмолинского областного маслихата от 28 марта 2014 года № 5С-23-5 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Степногорск и населенных пунктов в административных границах города Степногорск Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 7 октября 2020 года № 6С-50-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 октября 2020 года № 8072
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Степногорск и населенных пунктов в административных границах города Степногорск Акмолинской области" от 28 марта 2014 года № 5С-23-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4157, опубликовано 20 мая 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда") следующее изменение:
в приложении 2 к указанному решению маслихата слово "Степногорское" заменить словом "Байконыс".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря Акмолинского
областного маслихата
А.Жаксылыков

"Ақмола облысы Степногорск қаласы және Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 5С-23-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 7 қазандағы № 6С-50-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қазанда № 8072 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысы Степногорск қаласы және Степногорск қаласының әкімшілік шекараларында елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 5С-23-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4157 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 мамырда "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген мәслихат шешімінің 2- қосымшасында "Степногорское" сөзі "Байқоныс" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы,
Ақмола облыстық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы
А.Жаксылыков