О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № С-40/2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 февраля 2020 года № С-41/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 февраля 2020 года № 7685
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № С-40/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7632, опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 222 880,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 697 868,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 181 430,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 862 066,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 481 516,5 тысяч тенге;
2) затраты – 37 222 947,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 150 956,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 174 966,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 010,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 151 023,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 151 023,2 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2020 год в сумме 345 611,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Кокшетауского городского
маслихата
Р.Макишев
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
Ж.Абишев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Кокшетау
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата

Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-40/2 "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № С-41/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 ақпанда № 7685 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-40/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7632 болып тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020–2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 222 880,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 697 868,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 181 430,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 862 066,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 481 516,5 мың теңге;
2) шығындар – 37 222 947,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 150 956,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 174 966,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 010,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 151 023,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 151 023,2 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020 жылға 345 611,8 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Р.Макишев
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Ж.Абишев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімдігі
Көкшетау қалалық
мәслихатының

030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
23998,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
991335,0
002
Программа занятости
175372,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18814,0
006
Оказание жилищной помощи
16200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
256422,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5017,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
86501,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
206560,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
172097,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54352,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
299750,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
74509,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3783,0
021
Капитальные расходы государственного органа
8101,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
115614,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
61880,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35863,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72002,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
72002,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7140973,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2400,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2400,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3930969,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
23998,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
991335,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
175372,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18814,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
256422,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5017,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
86501,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
206560,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
172097,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54352,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
299750,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74509,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3783,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8101,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
115614,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
61880,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
35863,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72002,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
72002,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7140973,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2400,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2400,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3930969,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

464
Отдел образования района (города областного значения)
4478891,5
003
Общеобразовательное обучение
4160990,5
006
Дополнительное образование для детей
317901,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
35331,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
35331,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2121236,5
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2121236,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
61484,0
018
Организация профессионального обучения
61484,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
436888,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19372,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5364,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
156585,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
17783,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
72524,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8239,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
27675,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
129346,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1277123,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55000,0
005
Государственная адресная социальная помощь
55000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
22177,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
22177,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
936089,0
002
Программа занятости
89040,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19378,0
006
Оказание жилищной помощи
16200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4478891,5
003
Жалпы білім беру
4160990,5
006
Балаларға қосымша білім беру
317901,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
35331,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
35331,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2121236,5
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2121236,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
61484,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
61484,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
436888,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19372,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5364,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
156585,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
17783,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
72524,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
8239,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
27675,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
129346,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1277123,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55000,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
55000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22177,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
22177,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
936089,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
89040,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19378,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек