О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-48/9 "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2020-2022 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 27 марта 2020 года № 6С-49/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 марта 2020 года № 7756
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-48/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7623, опубликовано 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 361,9 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 746 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 354 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 261,9 тысяча тенге;
2) затраты – 53 076,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 714,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 714,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 212,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 386,5 тысяч тенге;
2) затраты – 57 502,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 290 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 290 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Степногорск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-48/9 "2020-2022 жылдарға арналған кенттерінің, ауылдардың және ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 6С-49/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 7756 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған кенттерінің, ауылдардың және ауылдық округінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-48/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7623 болып тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 361,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 354 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 46 261,9 мың теңге;
2) шығындар – 53 076,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 714,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 714,9 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 212,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 51 386,5 мың теңге;
2) шығындар – 57 502,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 290 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 290 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 989,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 246 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 690 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 053,6 тысячи тенге;
2) затраты – 45 976,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 986,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 986,8 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 906,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 097 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 209,3 тысяч тенге;
2) затраты – 29 488 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 581,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 581,7 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Карабулак на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 458,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 998 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 273 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 187,6 тысяч тенге;
2) затраты – 38 458,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Изобильное на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 428,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 193 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 115,1 тысяч тенге;

"5. 2020-2022 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 989,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 246 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 690 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 39 053,6 мың теңге;
2) шығындар – 45 976,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 986,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 986,8 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 906,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 097 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 209,3 мың теңге;
2) шығындар – 29 488 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 581,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 581,7 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 458,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 998 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 273 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 37 187,6 мың теңге;
2) шығындар – 38 458,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Изобильный ауылының бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 428,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 193 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 115,1 мың теңге;

2) затраты –17 428,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Кырык кудык на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 793 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 373 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 420 тысяч тенге;
2) затраты – 18 793 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Богенбайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 132,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 238 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 894,3 тысячи тенге;
2) затраты – 13 132,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Степногорского городского
маслихата
Н.Лощинская
Исполняющий обязанности
секретаря Степногорского
городского маслихата
О.Джагпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Степногорска
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 27 марта
2020 года № 6С-49/3
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-48/9
Бюджет поселка Аксу на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

2) шығындар – 17 428,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Қырық құдық ауылының бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 793 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 373 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 420 мың теңге;
2) шығындар – 18 793 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
15-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"15. 2020-2022 жылдарға арналған Бөгенбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 132,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 238 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 894,3 мың теңге;
2) шығындар – 13 132,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
Н.Лощинская
Степногорск қалалық
мәслихат хатшысының
міндетің атқарушы
О.Джагпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімдігі
Степногорск қалалық мәслихатының
2020 жылғы 27 наурыздағы
№ 6С-49/3 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қалалық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-48/9 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ақсу кентінің бюджеті
Санаты
мың теңге сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР