О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С-48/2 "О бюджете города на 2020-2022 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 17 апреля 2020 года № 6С-50/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 апреля 2020 года № 7822
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С-48/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7610, опубликовано 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 382 657,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 246 387,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24 338 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 49 405 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 062 527,2 тысяч тенге;
2) затраты – 9 672 802,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 118 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 932 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 814 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 875 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 875 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 313 137,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 313 137,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Степногорского городского
маслихата
Н.Лощинская
Исполняющий обязанности
секретаря Степногорского
городского маслихата
О.Джагпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Степногорска
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 17 апреля
2020 года № 6С-50/2
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-48/2
Бюджет города на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Степногорск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-48/2 "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 6С-50/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 7822 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-48/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7610 болып тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 382 657,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 246 387,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 338 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49 405 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 062 527,2 мың теңге;
2) шығындар – 9 672 802,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17 118 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19 932 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 814 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 875 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5 875 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 313 137,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 313 137,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
Н.Лощинская
Степногорск қалалық
мәслихат хатшысының
міндетің атқарушы
О.Джагпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімдігі
Степногорск қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 17 сәуірдегі
№ 6С-50/2 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-48/2 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Мың теңге сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

21 570
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14 462
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
38 070,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 530
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 530
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
34 540,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
24 516,4
006
Организация санитарного убоя больных животных
844
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 000
012
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 100
014
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
500
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
5 580,2
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
46 865,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
46 865,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
18 629,9
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
28 236
12
Транспорт и коммуникации
853 926,7
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
853 926,7
020
Развитие транспортной инфраструктуры
371 800,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
360 916,5
025
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
121 209,4
13
Прочие
295 648,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
66 800
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
66 800
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
19 248,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
18 766,6
004
Капитальные расходы государственного органа
482
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

21 570
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
14 462
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
38 070,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 530
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
3 530
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
34 540,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
24 516,4
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
844
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердiң, ауылдардың шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 000
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 100
014
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
500
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 580,2
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
46 865,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
46 865,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 629,9
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
28 236
12
Көлiк және коммуникация
853 926,7
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
853 926,7
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
371 800,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
360 916,5
025
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
121 209,4
13
Басқалар
295 648,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
66 800
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы орғанының резерві
66 800
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
19 248,6
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 766,6
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
482
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

3 663
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
4 095
На оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
6 000
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
5 000
На возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
9 572
На выплату государственной адресной социальной помощи
19 696
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
20 735
На выплату государственной адресной социальной помощи
50 577
Гранты на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
13 255
На установление доплат к заработной плате работников, представляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
14 541
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
1 600
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
6 944
Отдел образования
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
59 964,7
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
282 656
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
59 252
На приобретение компьютеров для школ
9 084
На приобретение кабинета робототехники
3 872
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42-х календарных дней до 56-ти государственным организациям дошкольного образования
12 380
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42-х календарных дней до 56-ти государственным организациям среднего образования
10 464
На открытие IT-классов в школах
3 810
На доплату учителям реализующие учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
259 476
На увеличения размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3 979
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
10 254
На обеспечение горячим питанием учащихся 1 классов
29 949
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
14 490
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления

3 663
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдаушараларын көрсетуге
4 095
Тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге
6 000
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына біржолғы материалдық көмек төлеуге
5 000
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
9 572
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
19 696
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
20 735
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
50 577
Жаңа бизнес-идеялардыжүзеге асыруға, соның ішінде NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көпбалалы отбасылар мүшелеріне, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерге гранттар
13 255
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
14 541
Көп балалы аналар мен көп балалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
1 600
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесшілер мен көмекшілерді енгізуге
6 944
Білім бөлімі
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
59 964,7
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
282 656
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы
59 252
Мектептерге компьютерлер сатып алуға
9 084
Робототехника кабинетін сатып алуға
3 872
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына ұзақтығы 42 күнтізбелік күннен 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
12 380
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарына ұзақтығы 42 күнтізбелік күннен 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
10 464
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
3 810
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайындағы жұмысы үшін қосымша ақы төлеуге
259 476
Мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық жалақыларының мөлшерін ұлғайтуға
3 979
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
10 254
1 сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
29 949
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
14 490
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы

4 715
На доплату учителям со степенью магистра
2 930
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
4 788
На доплату учителям за наставничество молодым учителям
3 076
На доплату за классное руководство
7 034
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
5 059
На проведение капитального ремонти здания государственного учреждения "Средняя школа № 2 поселка Бестобе"
148 927
На проведение текущего ремонта кровли средней школы № 1
7 400
На проведение текущего ремонта кровли многопрофильной школы-лицей № 3
13 780
На проведение текущего ремонта кровли многопрофильной школы-лицей № 5
13 780
На проведение текущего ремонта спортзала средней школы № 2
16 000
На проведение текущего ремонта спортзала средней школы № 8
8 700
На проведение текущего ремонта актового зала школы-гимназии № 6
16 000
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
24 536
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
146 746,8
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
Строительство жилья для социально-уязвимых слоев населения
75 292
Строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей
242 046
На строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске (позиция 3)
19 093
На строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске (позиция 4)
1 700
На разработку проектно-сметной документации по объекту "Строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске" (позиция 5)
15 000
На разработку проектно-сметной документации по объекту "Строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске" (позиция 6)
15 000
На разработку генерального плана с проектом детальной планировки
28 236
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
На доплаты к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу
38 150
На текущий ремонт балетно-гимнастического зала центрального дворца культуры "Горняк"
13 987
На текущий ремонт витража главного фасада (замена витражей и входной группы) центрального дворца культуры "Горняк"
30 019
Отдел экономики и финансов
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
1 400
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
Реконструкция дороги улицы Сары Арка с выходом на улицу Целиноградскую города Степногорска
209 400
На развитие жилищно-коммунального хозяйства (ремонт, благоустройство дворовых территорий)

4 715
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақыға
2 930
"Кәмелетке толмағандар арасында денсаулықты және өмірлік дағдыларды қалыптастыру және өзіне өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
4 788
Жас мұғалімдердің тәлімгерлігі үшін мұғалімдерге қосымша
3 076
Сыныпты басқарғаны үшін қосымша ақы үшін
7 034
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптерлер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
5 059
"Бестөбе кентінің № 2 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын күрделі жөндеуге
148 927
№ 1 орта мектептің шатырына ағымдағы жөндеу жүргізуге
7 400
№ 3 көпсалалы мектеп-лицейінің шатырына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге
13 780
№ 5 көпсалалы мектеп-лицейінің шатырына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге
13 780
№ 2 орта мектебінің спортзалына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге
16 000
№ 8 орта мектептің спортзалына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге
8 700
№ 6 мектеп-гимназиясының мәжіліс залына ағымдағы жөндеу жүргізуге
16 000
Білім беру объектілері үшін блоктық-модульдік қазандықтарды сатып алуға
24 536
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
146 746,8
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін тұрғын үй салу
75 292
Аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін тұрғын үй салу
242 046
Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысына (3 позиция)
19 093
Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысына (4 позиция)
1 700
"Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (5 позиция)
15 000
"Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (6 позиция)
15 000
Егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарды әзірлеуге
28 236
Мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
Басқарушылық және негізгі қызметкерлерге ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыға қосымша ақылар
38 150
"Горняк" орталық мәдениет сарайының балет-гимнастикалық залын ағымдағы жөндеуге
13 987
"Горняк" орталық мәдениет сарайы бас қасбетінің витражын ағымдағы жөндеуге (витраждар мен кіру тобын ауыстыру)
30 019
Экономика және қаржы бөлімі
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
1 400
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
Степногорск қаласының Целиноград көшесіне шығатын Сары Арқа көшесінің жолын қайта жаңарту
209 400
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға (аула аумақтарын жөндеу, абаттандыру)

45 000
На средний ремонт улицы Абу Шахман Халфе в поселке Бестобе
20 000
На увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Степногорск – водоканал" при государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Степногорска"
5 875
На средний ремонт автомобильной дороги "Степногорск -Промышленная зона км 0-5,8"
316 067,4
ИТОГО
2 481 436,9

45 000
Бестөбе кентіндегі Әбу Шахман Халфе көшесін орташа жөндеуге
20 000
"Степногорск қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Степногорск-су арнасы" шаруашылықты жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын көбейтуге
5 875
"Степногорск-Өнеркәсіптік аймақ км 0-5,8" автомобиль жолын орташа жөндеуге
316 067,4
БАРЛЫҒЫ
2 481 436,9