О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С-48/2 "О бюджете города на 2020-2022 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2020 года № 6С-59/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 ноября 2020 года № 8148
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С-48/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7610, опубликовано 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 080 153,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 225 019,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84 601,6 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 455 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 695 077 тысяч тенге;
2) затраты – 9 933 572,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 60 337,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63 151,5 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 814 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 875 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 875 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 919 632,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 919 632,1 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Степногорского городского маслихата
А.Гетманов
Исполняющий обязанности секретаря
Степногорского городского маслихата
О.Джагпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Степногорска
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 12 ноября
2020 года № 6С-59/2
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-48/2
Бюджет города на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Степногорск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-48/2 "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 12 қарашадағы № 6С-59/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қарашада № 8148 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-48/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7610 болып тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 080 153,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 225 019,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 601,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 455 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 695 077 мың теңге;
2) шығындар – 9 933 572,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 60 337,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 63 151,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 814 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 875 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5 875 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 919 632,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 919 632,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихат сессиясының төрағасы
А.Гетманов
Степногорск қалалық мәслихат
хатшысының міндетің атқарушы
О.Джагпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімдігі
Степногорск қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 12 қарашадағы
№ 6С-59/2 шешіміне
1-қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-48/2 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
мың теңге сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

9 933 572,8
01
Государственные услуги общего характера
444 276,5
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
22 372
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
22 262,5
003
Капитальные расходы государственного органа
109,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
245 246
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
224 889,9
003
Капитальные расходы государственного органа
1 934,3
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
18 421,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
45 864
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
35 882,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 226,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6 754,9
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
17 952,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
16 259,4
003
Капитальные расходы государственного органа
1 371
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
322
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
112 842,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
62 402,8
013
Капитальные расходы государственного органа
9 105,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
41 333,5
02
Оборона
277 854,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
277 854,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 778,4
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
267 761
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
315
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
16 357
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

9 933 572,8
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
444 276,5
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
22 372
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 262,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
109,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
245 246
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
224 889,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 934,3
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
18 421,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
45 864
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 882,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 226,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6 754,9
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
17 952,4
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 259,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 371
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
322
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
112 842,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 402,8
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 105,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
41 333,5
02
Қорғаныс
277 854,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
277 854,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 778,4
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
267 761
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
315
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
16 357
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

19 822,9
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
20 838
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 424,4
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
77,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
51 389
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 760
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
1 760
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
400
012
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
400
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
49 229
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
43 009,4
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 000
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
5 219,6
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29 865,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29 865,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
29 208,2
015
Капитальные расходы государственного органа
657,7
12
Транспорт и коммуникации
599 005,1
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
599 005,1
020
Развитие транспортной инфраструктуры
121 035,6
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
163 181,8
025
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
314 787,7
13
Прочие
247 361,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 800
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
29 800
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
22 819,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
22 363,3
004
Капитальные расходы государственного органа
456,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

19 822,9
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
20 838
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 424,4
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
77,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
51 389
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 760
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
1 760
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
400
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
400
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
49 229
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 009,4
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 000
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 219,6
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29 865,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
29 865,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 208,2
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
657,7
12
Көлiк және коммуникация
599 005,1
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
599 005,1
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
121 035,6
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
163 181,8
025
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
314 787,7
13
Басқалар
247 361,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 800
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
29 800
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
22 819,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 363,3
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
456,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

22 886
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением
77 220
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
4 250
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
4 108
На оказание услуг специалиста жестового языка
3 638
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
31 758
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
3 602,4
На общественные работы
38 400
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
3 708
На оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
12 000
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
4 000
На возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
6 829,8
На выплату государственной адресной социальной помощи
5 570
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
20 735
На выплату государственной адресной социальной помощи
95 265
Гранты на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
23 859
На установление доплат к заработной плате работников, представляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
14 457
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
73
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
6 530
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
121 230
Отдел образования
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
59 964,7
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
346 253
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
265 648
На приобретение компьютеров для школ
8 212,6
На приобретение кабинета робототехники
3 869
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью от 42-х календарных дней до 56-ти государственным организациям дошкольного образования
12 380
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью от 42-х календарных дней до 56-ти государственным организациям среднего образования

22 886
Кепілді әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтарымен қамтамасыз етуге
77 220
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 250
Техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге
4 108
Ымдау тілі маманының қызметерін көрсетуге
3 638
Еңбекақыны жартылай субсидиялауға және жастар тәжірибесіне
31 758
Қысқа мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға
3 602,4
Қоғамдық жұмыстарға
38 400
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдаушараларын көрсетуге
3 708
Тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге
12 000
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына біржолғы материалдық көмек төлеуге
4 000
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
6 829,8
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
5 570
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
20 735
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
95 265
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға, соның ішінде NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көпбалалы отбасылар мүшелеріне, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерге гранттар
23 859
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
14 457
Көпбалалы аналар мен көпбалалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
73
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесшілер мен көмекшілерді енгізуге
6 530
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
121 230
Білім бөлімі
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
59 964,7
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
346 253
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
265 648
Мектептерге компьютерлер сатып алуға
8 212,6
Робототехника кабинетін сатып алуға
3 869
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына ұзақтығы 42 күнтізбелік күннен 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
12 380
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарына ұзақтығы 42 күнтізбелік күннен 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға

10 464
На открытие IT-классов в школах
3 810
На доплату учителям реализующие учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
419 769
На увеличения размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3 979
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
7 452,7
На обеспечение горячим питанием учащихся 1 классов
21 797
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
7 941
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
8 753,7
На доплату учителям со степенью магистра
8 668
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
4 788
На доплату учителям за наставничество молодым учителям
3 076
На доплату за классное руководство
7 034
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
5 059
На проведение текущего ремонта кровли средней школы № 1
5 919,2
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
22 987
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
152 337
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
Строительство жилья для социально-уязвимых слоев населения
75 292
Строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей
242 046
На строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске (позиция 3)
19 092,4
На строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске (позиция 4)
36 654,4
На разработку проектно-сметной документации по объекту "Строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске" (позиция 5)
12 750
На разработку проектно-сметной документации по объекту "Строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Степногорске" (позиция 6)
12 750
На строительство сетей водоснабжения и благоустройство к сорокапятиквартирному жилому дому, расположенного по адресу: участок 96, микрорайона 9 в городе Степногорск, Акмолинской области (позиция 4)
22 230,1
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
На доплаты к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу
34 136
Отдел экономики и финансов
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
1 400
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
Реконструкция дороги улицы Сары Арка с выходом на улицу Целиноградскую города Степногорска

10 464
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
3 810
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайындағы жұмысы үшін қосымша ақы төлеуге
419 769
Мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық жалақыларының мөлшерін ұлғайтуға
3 979
Аз қамтылған отбасыларынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
7 452,7
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
21 797
Аз қамтылған отбасыларынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
7 941
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
8 753,7
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
8 668
"Кәмелетке толмағандар арасында денсаулықты және өмірлік дағдыларды қалыптастыру және өзіне өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
4 788
Жас мұғалімдердің тәлімгерлігі үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
3 076
Сынып жетекшілігі үшін қосымша ақы төлеуге
7 034
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптерлер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
5 059
№ 1 орта мектептің шатырына ағымдағы жөндеу жүргізуге
5 919,2
Білім беру объектілері үшін блоктық-модульдік қазандықтарды сатып алуға
22 987
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
152 337
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін тұрғын үй салу
75 292
Аз қамтылған көпбалалы отбасылар үшін тұрғын үй салу
242 046
Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй салуға (3-позиция)
19 092,4
Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй салуға (4-позиция)
36 654,4
"Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй салу" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (5-позиция)
12 750
"Степногорск қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй салу" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге (6-позиция)
12 750
Ақмола облысы Степногорск қаласында 9 шағын аудан, 96 жер телімі мекенжайы бойынша орналасқан қырық бес пәтерлі тұрғын үйді сумен жабдықтау желілерінің құрылысына және абаттандыруға (4-кезең)
22 230,1
Мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
Басқарушылық және негізгі қызметкерлерге ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыға қосымша ақы төлеуге
34 136
Экономика және қаржы бөлімі
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
1 400
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
Степногорск қаласының Целиноград көшесіне шығатын Сары Арқа көшесінің жолын қайта жаңартуға

194 742
На увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Степногорск – водоканал" при государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Степногорска"
5 875
На средний ремонт автомобильной дороги "Степногорск -Промышленная зона км 0-5,8"
309 645,7
Аппарат акима города Степногорска
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
257 092
ИТОГО
3 113 986,7

194 742
"Степногорск қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Степногорск-су арнасы" шаруашылықты жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын көбейтуге
5 875
"Степногорск-Өнеркәсіптік аймақ км 0-5,8" автомобиль жолын орташа жөндеуге
309 645,7
Степногорск қаласы әкімінің аппараты
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарға жылу беру маусымына дайындалуға
257 092
БАРЛЫҒЫ
3 113 986,7