О внесении изменений и дополнений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № С 50-1 "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2020 - 2022 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 19 ноября 2020 года № С 62-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 ноября 2020 года № 8178
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № С 50-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7651, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 302 621,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38 382,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 264 239,7 тысяч тенге;
2) затраты – 302 622,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 0,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 357,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 484,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 872,6 тысяч тенге;
2) затраты – 84 357,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Ақкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С 50-1 "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 қарашадағы № С 62-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 8178 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С 50-1 "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 7651 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Републикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі этолондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 302 621,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 38 382,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 264 239,7 мың теңге;
2) шығындар – 302 622,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 0,5 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,5 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Урюпинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 357,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 484,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 80 872,6 мың теңге;
2) шығындар – 84 357,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 70 538,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 075,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 462,7 тысяч тенге;
2) затраты – 90 538,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 20 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 000,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Наумовского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 931,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 006,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 925,0 тысяч тенге;
2) затраты – 57 931,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 25 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 000,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Карасайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 231,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 934,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 296,8 тысяч тенге;
2) затраты – 16 231,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Новорыбинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 078,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 203,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 875,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34 642,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 18 564,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 564,8 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Енбекского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 753,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 500,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 253,4 тысяч тенге;
2) затраты – 41 753,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

1) кірістер – 70 538,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 075,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 68 462,7 мың теңге;
2) шығындар – 90 538,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 20 000,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 20 000,0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020 - 2022 жылдарға арналған Наумовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 931,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 006,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 925,0 мың теңге;
2) шығындар – 57 931,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 25 000,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 25 000,0 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2020 - 2022 жылдарға арналған Қарасай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 231,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 934,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 296,8 мың теңге;
2) шығындар – 16 231,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2020 - 2022 жылдарға арналған Новорыбинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 078,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 203,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 875,0 мың теңге;
2) шығындар – 34 642,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 18 564,8 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 18 564,8 мың теңге.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2020 - 2022 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 753,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 500,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40 253,4 мың теңге;
2) шығындар – 41 753,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Жалгызкарагайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 485,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 598,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 152,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 734,5 тысяч тенге;
2) затраты – 56 485,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -25 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 000,0 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет села Азат на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 189,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 952,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 237,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 189,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 19-2 следующего содержания:
"19-2. Утвердить на 2020 год кредитование бюджетов города районного значения, села, сельских округов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости согласно приложению 30.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 29 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 30 согласно приложению 12 к настоящему решению.
20. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Секретарь Аккольского
районного маслихата,
Председатель сессии
Аккольского районного
маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аккольского района
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата от 19 ноября
2020 года № С 62-1
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № С 50 - 1
Бюджет города Акколь на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
15 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"15. 2020 - 2022 жылдарға арналған Жалғызқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 485,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 598,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 152,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 734,5 мың теңге;
2) шығындар – 56 485,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 25 000,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 25 000,0 мың теңге.";
17 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"17. 2020 - 2022 жылдарға арналған Азат ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 189,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 952,7 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 237,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 189,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 19-2 тармағымен толықтырылсын:
"19-2. 30 - қосымшаға сәйкес 2020 жылға Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттеріне кредит беру сомасын бөлу.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 29 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
көрсетілген шешім 30 қосымшасымен осы шешімнің 12 - қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
20. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандың
мәслихатының хатшысы,
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Д.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының әкімі
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 19 қарашадағы
№ С 62-1 шешіміне
1 - қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С 50 - 1 шешіміне
1 - қосымша
2020 жылға арналған Ақкөл қаласының бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР