О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48/2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 13 апреля 2020 года № 54/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 апреля 2020 года № 7802
В соответствии с пунктом 5 статьи 109, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 48/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7654, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 7 354 040,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 178 227,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 849,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 148 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 019 864,6 тысяч тенге;
2) затраты – 7 368 457,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 121 435,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 167 013,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 578,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 875,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 875,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 141 727,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 141 727,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 30 200,0 тысяч тенге.";
приложение 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Лебедев
Секретарь районного маслихата К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Аршалынского района
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 13 апреля
2020 года № 54/2
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 48/2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Аршалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48/2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 54/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 7802 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7654 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 354 040,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 178 227,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 849,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 148 100,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 019 864,6 мың теңге;
2) шығындар – 7 368 457,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 121 435,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 167 013,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45 578,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 875,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5 875,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 141 727,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 141 727,0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. Ауданның 2020 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 30 200,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Лебедев
Аудандық мәслихаттың хатшысы К.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімдігі
Аршалы аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 13 сәуірдегі
№ 54/2 шешіміне
1 қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 48/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кiрiстер

13337,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
22939,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34468,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27257,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
932,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
792,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
1987,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3500,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
9306,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
9306,0
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
8748,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
8748,0
02
Оборона
48118,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
48118,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7568,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
40000,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
550,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
790,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
790,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
790,0
04
Образование
4353006,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
4134044,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17469,0
003
Общеобразовательное обучение
3313196,9
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
17431,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14278,0
006
Дополнительное образование для детей
95153,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
133,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

13337,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
22939,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34468,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27257,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
932,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
792,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
1987,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3500,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
9306,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9306,0
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
8748,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8748,0
02
Қорғаныс
48118,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
48118,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7568,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
40000,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
550,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
790,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
790,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
790,0
04
Бiлiм беру
4353006,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4134044,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17469,0
003
Жалпы білім беру
3313196,9
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
17431,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14278,0
006
Балаларға қосымша білім беру
95153,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
133,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

3185,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
10906,0
Отдел образования района (города областного значения)
354019,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
54098,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
246601,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
53320,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
29148,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установления доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организациях культуры и архивных учреждениях
29148,0
Целевые трансферты на развитие
1171939,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
1171939,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в селе Жибек Жолы Аршалынского района Акмолинской области
122600,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линия электроснабжения) в селе Жибек Жолы Аршалынского района Акмолинской области
351422,0
Строительство физкультурно- оздоровительного комплекса в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
249917,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (строительство улично- дорожной сети) в селе Жибек Жолы Аршалынского района Акмолинской области
448000,0
Бюджетные кредиты
167013,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
167013,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
167013,0
Приложение 3 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 13 апреля
2020 года № 54/2
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 48/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
2084484,6
Целевые текущие трансферты
1395836,8
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45376,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения

3185,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнайы әлеуметтік қызметтер көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
10906,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
354019,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
54098,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
246601,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
53320,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
29148,0
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
29148,0
Дамуға арналған трансферттер
1171939,0
Оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1171939,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек Жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желілерін) салу
122600,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек Жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электрмен жабдықтау желісін) салу
351422,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
249917,0
Ақмола облысы Аршалы ауданының Жібек Жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше - жол желісінің құрылысын) салу
448000,0
Бюджеттік кредиттер
167013,0
Оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
167013,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
167013,0
Аршалы аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 13 сәуірдегі
№ 54/2 шешіміне
3 қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 48/2 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
2084484,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1395836,8
Оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45376,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу

13665,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму жилья для переселенцев и оралманов
574,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
6876,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
13961,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда отдельной категории граждан пристоличной зоны
10300,0
Отдел образования района (города областного значения)
1161380,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на открытие IT- классов в школах
4850,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение горячим питанием учащихся 1-х классов
18177,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
11018,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2378,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение компьютеров для школ
13248,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение кабинетов работотехники
3872,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
7494,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования

13665,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үй жалдауға шығыстарды өтеу бойынша субсидияларға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
574,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
6876,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
13961,0
Азаматтардың жекелеген санаттарының жол жүру жеңілдігін қамтамасыз етуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
10300,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1161380,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге мектептерде ІТ - сыныптарын ашуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
4850,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге 1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
18177,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге аз қамтылған отбасылардан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
11018,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге "Кәмелетке толмағандар арасында денсаулық пен өмірлік дағдыларды қалыптастыру және суицидтің алдын алу" бағдарламасын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
2378,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мектептерге компьютерлер сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
13248,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге робототехника кабинеттерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
3872,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлерінің 42 күнтізбелік күннен ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
7494,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайында жұмысы үшін бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу

891058,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов педагогов - психологов школ
3219,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за преподавания на английском языке предметов естественно- математического направления
3738,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям со степенью магистра
7000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение доплаты за классное руководство работников организаций начального, основного и общего среднего образования
14413,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
6294,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на текущий ремонт кровли Волгодоновской средней школы села Волгодоновка
17228,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на текущий ремонт потолков, стен и полов Волгодоновской средней школы села Волгодоновка
18390,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на текущий ремонт окон и дверей Волгодоновской средней школы села Волгодоновка
13587,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі"
35000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оснащение ресурсных центров
5091,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на текущий ремонт (подвал) средней школы имени Кутпанулы села Жибек Жолы
20000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение школьных автобусов для объектов образования

891058,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге мектеп педагог - психологтарының лауазымдық жалақыларының мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
3219,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге жаратылыстану - математика бағытындағы пәндерді ағылшын тілінде сабақ бергені үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
3738,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
7000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдары қызметкерлерінің сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
14413,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптерлер мен жазбаша жұмыстарды тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
6294,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге Волгодонов ауылындағы Волгодонов орта мектебінің шатырын ағымдағы жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
17228,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге Волгодонов ауылындағы Волгодонов орта мектебінің төбелерін, қабырғалары мен едендерін ағымдағы жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
18390,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге Волгодонов ауылындағы Волгодонов орта мектебінің терезелері мен есіктерін ағымдағы жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
13587,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
35000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге ресурстық орталықтарды жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
5091,0
Жібек Жолы ауылының Құтпанұлы атындағы орта мектепті ағымдағы жөндеуге (жертөле) облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
20000,0
Білім беру объектілері үшін мектеп автобустарын сатып алуға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу

65325,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7476,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
3500,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размера подъемного пособия
3976,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
38595,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку генерального плана с проектом детальной планировки
22779,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку схемы развития и застройки села Турген
9850,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку схемы развития и застройки села Акбулак
5966,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
87939,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі"
15000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
20000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
20000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на проведение противопаводковых мероприятий
20000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (6,1 км) в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
10939,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
1000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Волгодоновка Аршалынского района Акмолинской области
1000,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
55070,0
Текущий ремонт Районного дома культуры Аршалынского района
55070,0
Целевые трансферты на развитие

65325,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7476,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
3500,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғатуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
3976,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
38595,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарды әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
22779,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге Түрген ауылын дамыту және салу сызбасын әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
9850,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге Ақбұлақ ауылын дамыту және салу сызбасын әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
5966,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
87939,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
15000,0
Жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындарға жылу беру маусымын аяқтауға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
20000,0
Жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындарға жылу беру маусымына дайындауға аудандық облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
20000,0
Тасқынға қарсы іс-шараларды жүргізуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
20000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде кентішілік жолдарды (6,1 км) асфальтбетонды жабумен орташа жөндеугеге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
10939,6
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
1000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
1000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
55070,0
Аршалы ауданының аудандық мәдениет үйін ағымдағы жөндеу
55070,0
Дамуға арналған трансферттер

688648,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
672773,0
Разработка проектно- сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция разводящих сетей водоснабжения на станции Бабатай Аршалынского района
8000,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в селе Жибек Жолы Аршалынского района Акмолинской области
58067,0
Строительство инженерно- коммуникационной инфраструктуры (линия электроснабжения) в селе Жибек Жолы Аршалынского района Акмолинской области
68713,0
Строительство школы на 300 мест в селе Жибек Жолы Аршалынского района
100000,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Аршалы
72394,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линия электропередач) в селе Жалтырколь
7400,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линия электропередач) в селе Жибек Жолы (5,6,7,8 микрорайон)
9800,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (улично- дорожной сети) в селе Жибек Жолы (5,6,7,8 микрорайон)
17500,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в селе Жибек Жолы (5,6,7,8 микрорайон)
6800,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением государственной экспертизы на строительство 45-ти квартирного жилого дома в поселке Аршалы
6500,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (строительство улично- дорожной сети) в селе Жибек Жолы Аршалынского района Акмолинской области
228569,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (внутриквартальные проезды) в селе Жалтырколь
11500,0
Строительство школы на 300 мест в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
77530,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15875,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Арнасай, станции Бабатай
1000,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Акбулак, селе Актасты
1000,0
Строительство газопровода и ответвления от них на станции Анар, селе Донецкое
1000,0
Строительство газопровода и ответвления от них в поселке Аршалы
1000,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Берсуат, селе Байдалы
1000,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Волгодоновка, 42- разъезд, селе Койгельды
1000,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Жибек Жолы, селе Жалтырколь
1000,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Ижевское, станции Шоптиколь
1000,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Турген
1000,0
Строительство автоматической газораспределительной станции в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
1000,0
Увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ "Аршалы Су" Аршалынского района Акмолинской области

688648,0
Оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
672773,0
Аршалы ауданы Бабатай станциясындағы сумен жабдықтаудың тарату желілерін реконструкциялау, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
8000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек Жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желілерін) салу
58067,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек Жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электрмен жабдықтау желісні) салу
68713,0
Аршалы ауданы Жібек Жолы ауылында 300 орындық мектеп салу
100000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
72394,0
Жалтыркөл ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электр беру желісі) салуға ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
7400,0
Жібек Жолы ауылында (5,6,7,8 шағын аудан) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға (электр беру желісі) ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
9800,0
Жібек Жолы ауылында (5,6,7,8 шағын аудан) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға (көше-жол желісі) ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
17500,0
Жібек Жолы ауылында (5,6,7,8 шағын аудан) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға (су құбыры) ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6800,0
Аршалы кентінде 45 пәтерлі тұрғын үй салуға мемлекеттік сараптамадан өтумен жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
6500,0
Ақмола облысы Аршалы ауданының Жібек Жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше - жол желісінің құрылысын) салу
228569,0
Жалтыркөл ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (кварталішілік өткелдер) салуға ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
11500,0
Ақмола облысы Аршалы ауданының Жалтыркөл ауылында 300 орындық мектеп салу
77530,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15875,0
Арнасай ауылы, Бабатай станциясында газ құбырын және оның тармақталуын салу
1000,0
Ақбұлақ ауылы, Ақтасты ауылында газ құбырын және оның тармақталуын салу
1000,0
Анар ауылы, Донецк ауылында газ құбырын және оның тармақталуын салу
1000,0
Аршалы кентінде газ құбырын және оның тармақталуын салу
1000,0
Бірсуат ауылы, Байдалы ауылында газ құбырын және оның тармақталуын салу
1000,0
Волгодонов ауылы, 42- разъезд, Қойгелді ауылында газ құбырын және оның тармақталуын салу
1000,0
Жібек Жолы ауылы, Жалтыркөл ауылында газ құбырын және оның тармақталуын салу
1000,0
Ижев ауылы, Шөптікөл станциясында газ құбырын және оның тармақталуын салу
1000,0
Түрген ауылында газ құбырын және оның тармақталуын салу
1000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде автоматты газ тарату станциясын салу
1000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы "Аршалы Су" ШЖҚ МКК жарғылық капиталын ұлғайту