О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С 36/2 "О бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18 ноября 2020 года № 6С 45/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 ноября 2020 года № 8174
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С 36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7637, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 498 616,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 136 955,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 810,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 358 851,1 тысяча тенге;
2) затраты – 1 099 119,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -600 502,7 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 600 502,7 тысячи тенге:
поступление займов – 600 000,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 502,7 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Акана Курманова на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 202,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 628,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 034,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 12 540,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 202,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Атбасар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 36/2 "2020-2022 жылдарға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қарашадағы № 6С 45/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қарашада № 8174 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 36/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7637 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 498 616,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 136 955,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 810,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 358 851,1 мың теңге;
2) шығындар – 1 099 119,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -600 502,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 600 502,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 600 000,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 502,7 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 202,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 628,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 034,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 12 540,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 202,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Бастау на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 149 925,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 572,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 271,9 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 146 082,0 тысячи тенге;
2) затраты – 149 925,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Новосельское на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 003,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 371,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 1 128,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 10 504,0 тысячи тенге;
2) затраты – 12 003,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Сепеевского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 158,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 453,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 16 705,9 тысяч тенге;
2) затраты – 17 158,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149 925,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 572,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 271,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 146 082,0 мың теңге;
2) шығындар – 149 925,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Новосельское ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 003,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 371,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 128,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 10 504,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 003,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 158,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 453,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 16 705,9 мың теңге;
2) шығындар – 17 158,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Шункыркольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 190,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 716,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 679,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 12 795,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 190,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 28, 31, 37, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Атбасарского районного маслихата
Н.Безверхова
Секретарь Атбасарского районного маслихата Б.Борумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.А.Калжанов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 18 ноября
2020 года № 6С 45/2
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С 36/2
Бюджет города Атбасар на 2020 год
Категория
Сумма,
тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2020-2022 жылдарға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 190,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 716,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 679,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 12 795,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 190,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 28, 31, 37, 43 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының сессия төрағасы Н.Безверхова
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Борумбаев
"Келісілді"
Атбасар ауданының әкімі А.А.Қалжанов
2020 жылғы 18 қарашадағы
№ 6С 45/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С 36/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Атбасар қаласының бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер