О внесении изменений и дополнений в решение Астраханского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-60-2 "О бюджетах сельских округов и села на 2020-2022 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 11 марта 2020 года № 6С-63-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 марта 2020 года № 7721
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-60-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7642, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункты 1, 5, 9, 12, 16, 20, 24, 28, 32, 35, 39, 43 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Астраханского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 93931 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21416 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72489 тысяч тенге;
2) затраты – 101338,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -7407,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7407,7 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Есильского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25991,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3162 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1411,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21418 тысяч тенге;
2) затраты – 25991,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Астрахан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-60-2 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің және ауылдың бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 наурыздағы № 6С-63-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 наурызда № 7721 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің және ауылдың бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-60-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7642 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондык бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1, 5, 9, 12, 16, 20, 24, 28, 32, 35, 39, 43 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Астрахан ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93931 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21416 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 72489 мың теңге;
2) шығындар – 101338,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -7407,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7407,7 мың теңге.";
"5. Есіл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25991,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3162 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1411,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21418 мың теңге;
2) шығындар – 25991,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Жалтырского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 54365,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14215 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 586,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39564 тысяч тенге;
2) затраты – 58092,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3726,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3726,9 тысяч тенге.";
"12. Утвердить бюджет Колутонского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 4, 4-1 и 4-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17254,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1155 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16015 тысяч тенге;
2) затраты – 17254,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
"16. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 5, 5-1 и 5-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17666 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2713 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2592 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12361 тысяч тенге;
2) затраты – 17666 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
"20. Утвердить бюджет Николаевского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 6, 6-1 и 6-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
"9. Жалтыр ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 3, 3-1 және 3-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54365,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14215 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 586,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39564 мың теңге;
2) шығындар – 58092,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3726,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3726,9 мың теңге.";
"12. Колутон ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 4, 4-1 және 4-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17254,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1155 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16015 мың теңге;
2) шығындар – 17254,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
"16. Қызылжар ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 5, 5-1 және 5-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17666 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2713 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2592 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12361 мың теңге;
2) шығындар – 17666 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
"20. Николаев ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 6, 6-1 және 6-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

4) дефицит (профицит) бюджета – -3130,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3130,2 тысяч тенге.";
"35. Утвердить бюджет Староколутонского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 10, 10-1 и 10-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15563,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1535 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 991,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13037 тысяч тенге;
2) затраты – 15563,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
"39. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 11, 11-1 и 11-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12616,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1329 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1374,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9913 тысяч тенге;
2) затраты – 12616,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
"43. Утвердить бюджет села Каменка на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 12, 12-1 и 12-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17662,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1223 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1318,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15121 тысяч тенге;
2) затраты – 17662,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 4-1, 8-1, 11-1, 23-1, 31-1, 34-1, 46-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в составе бюджета Астраханского сельского округа целевые трансферты из районного бюджета выделенные на благоустройство сельских населенных пунктов в сумме 7000,0 тысяч тенге, на освещение улиц населенных пунктов в сумме 2000,0 тысяч тенге.";

4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3130,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3130,2 мың теңге.";
"35. Староколутон ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 10, 10-1 және 10-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15563,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1535 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 991,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13037 мың теңге;
2) шығындар – 15563,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
"39. Ұзынкөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 11, 11-1 және 11-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12616,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1329 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1374,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9913 мың теңге;
2) шығындар – 12616,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
"43. Каменка ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 12, 12-1 және 12-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17662,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1223 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1318,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15121 мың теңге;
2) шығындар – 17662,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 4-1, 8-1, 11-1, 23-1, 31-1, 34-1, 46-1 тармақтарымен толықтырылсын:
"4-1. Астрахан ауылдық округі бюджетінің құрамында аудандық бюджеттен ауылдық елді мекендерді абаттандыруға 7000,0 мың теңге сомасында, елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға 2000,0 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.";

"8-1. Учесть, что в составе бюджета Есильского сельского округа целевые трансферты из районного бюджета выделенные на благоустройство сельских населенных пунктов в сумме 2000,0 тысяч тенге.";
"11-1. Учесть, что в составе бюджета Жалтырского сельского округа целевые трансферты из районного бюджета выделенные на благоустройство сельских населенных пунктов в сумме 13345,0 тысяч тенге.";
"23-1. Учесть, что в составе бюджета Николаевского сельского округа целевые трансферты из районного бюджета выделенные на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 500,0 тысяч тенге.";
"31-1. Учесть, что в составе бюджета Острогорского сельского округа целевые трансферты из районного бюджета выделенные на благоустройство сельских населенных пунктов в сумме 1000,0 тысяч тенге.";
"34-1. Учесть, что в составе бюджета Первомайского сельского округа целевые трансферты из районного бюджета выделенные на освещение улиц населенных пунктов в сумме 2000,0 тысяч тенге.";
"46-1. Учесть, что в составе бюджета села Каменка целевые трансферты из районного бюджета выделенные на обеспечение функционирования автомодильных дорог в сумме 4000,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Астраханского районного маслихата
А.Мальков
Секретарь
Астраханского районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Астраханского района
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 11 марта
2020 года № 6С-63-2
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-60-2
Бюджет Астраханского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

"8-1. Есіл ауылдық округі бюджетінің құрамында аудандық бюджеттен ауылдық елді мекендерді абаттандыруға 2000,0 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.";
"11-1. Жалтыр ауылдық округі бюджетінің құрамында аудандық бюджеттен ауылдық елді мекендерді абаттандыруға 13345,0 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.";
"23-1. Николаев ауылдық округі бюджетінің құрамында аудандық бюджеттен автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 500,0 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.";
"31-1. Острогор ауылдық округі бюджетінің құрамында аудандық бюджеттен ауылдық елді мекендерді абаттандыруға 1000,0 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.";
"34-1. Первомай ауылдық округі бюджетінің құрамында аудандық бюджеттен елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға 2000,0 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.";
"46-1. Каменка ауылы бюджетінің құрамында аудандық бюджеттен автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 4000,0 мың теңге сомасында бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Мальков
Астрахан аудандық мәслихатының
хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімдігі
Астрахан аудандық мәслихатының
2020 жылғы 11 наурыздағы
№ 6С-63-2 шешіміне
1 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-60-2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома, мың тенге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР