О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-60-2 "О бюджетах сельских округов и села на 2020-2022 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 13 июля 2020 года № 6С-69-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 июля 2020 года № 7957
В соответствии пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-60-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7642, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1, 4, 9, 16, 20, 22, 28, 31, 32, 35 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Астраханского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 96323,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21416 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74881,8 тысяч тенге;
2) затраты – 103731,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -7407,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7407,7 тысяч тенге.";
"4. Учесть, что в объеме бюджета Астраханского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, выделенные на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", благоустройство села Астраханка в сумме 41342,8 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Жалтырского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41070,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14215 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 586,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26269 тысяч тенге;

Астрахан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-60-2 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің және ауылдың бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 шілдедегі № 6С-69-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 шілдеде № 7957 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің және ауылдың бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-60-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7642 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондык бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 4, 9, 16, 20, 22, 28, 31, 32, 35 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Астрахан ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96323,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21416 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 74881,8 мың теңге;
2) шығындар – 103731,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -7407,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7407,7 мың теңге.";
"4. 2020 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті көлемінде "Ауыл-Ел бесігі" жобасы аясында ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, Астрахан ауылын абаттандыру 41342,8 мың теңге сомасында.";
"9. Жалтыр ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 3, 3-1 және 3-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41070,3 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14215 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 586,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26269 мың теңге;

2) затраты – 44797,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3726,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3726,9 тысяч тенге.";
"16. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 5, 5-1 и 5-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19592 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2713 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2592 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14287 тысяч тенге;
2) затраты – 19592 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
"20. Утвердить бюджет Николаевского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 6, 6-1 и 6-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27602,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2664 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6359,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18578,4 тысяч тенге;
2) затраты – 27602,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
"22. Учесть, что в объеме бюджета Николаевского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 505,4 тысяч тенге.";
"28. Утвердить бюджет Острогорского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 8, 8-1 и 8-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15601,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1108 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 302,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14191 тысяч тенге;

2) шығындар – 44797,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3726,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3726,9 мың теңге.";
"16. Қызылжар ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 5, 5-1 және 5-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19592 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2713 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2592 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14287 мың теңге;
2) шығындар – 19592 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
"20. Николаев ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 6, 6-1 және 6-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27602,3 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2664 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6359,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18578,4 мың теңге;
2) шығындар – 27602,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
"22. 2020 жылға арналған Николаев ауылдық округінің бюджеті көлемінде халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге бөлінген республикалық бюджеттен 505,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
"28. Острогор ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 8, 8-1 және 8-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15601,8 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1108 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 302,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14191 мың теңге;

2) затраты – 15601,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
"31. Учесть, что в объеме бюджета Острогорского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, выделенные на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 350 тысяч тенге.";
"32. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 9, 9-1 и 9-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22215 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10765 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 242 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11208 тысяч тенге;
2) затраты – 25345,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3130,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3130,2 тысяч тенге.";
"35. Утвердить бюджет Староколутонского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 10, 10-1 и 10-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18063,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1535 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 991,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15537 тысяч тенге;
2) затраты – 18063,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
А.Бейсенбенов
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Астраханского района
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 13 июля
2020 года № 6С-69-2
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-60-2
Бюджет Астраханского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2) шығындар – 15601,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
"31. 2020 жылға арналған Острогор ауылдық округінің бюджет көлемінде бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге бөлінген облыстық бюджеттен 350 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
"32. Первомай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 9, 9-1 және 9-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22215 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10765 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 242 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11208 мың теңге;
2) шығындар – 25345,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3130,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3130,2 мың теңге.";
"35. Староколутон ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 10, 10-1 және 10-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18063,5 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1535 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 991,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15537 мың теңге;
2) шығындар – 18063,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12 қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Бейсенбенов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімдігі
Астрахан аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 шілдедегі
№ 6С-69-2 шешіміне
1 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-60-2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР