О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-60-2 "О бюджетах сельских округов и села на 2020-2022 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16 ноября 2020 года № 6С-75-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 ноября 2020 года № 8167
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-60-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7642, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 37, 43, 45 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Астраханского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 95296,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21323,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 118,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73854,3 тысяч тенге;
2) затраты – 102704,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -7407,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7407,7 тысяч тенге.";
"3. Учесть, что в объеме бюджета Астраханского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 1259,4 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Есильского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25977,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3221,0 тысяч тенге;

Астрахан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-60-2 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің және ауылдың бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қарашадағы № 6С-75-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қарашада № 8167 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің және ауылдың бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-60-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7642 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондык бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 37, 43, 45 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Астрахан ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95296,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 21323,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 118,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 73854,3 мың теңге;
2) шығындар - 102704,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -7407,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7407,7 мың теңге.";
"3. 2020 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 1259,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
"5. Есіл ауылдық округінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25977,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3221,0 мың теңге;

неналоговые поступления – 1352,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21404,3 тысяч тенге;
2) затраты – 25977,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
"7. Учесть, что в объеме бюджета Есильского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 730,3 тысяч тенге.";
"9. Утвердить бюджет Жалтырского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41006,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14651,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26205,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44733,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3726,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3726,9 тысяч тенге.";
"11. Учесть, что в объеме бюджета Жалтырского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 2101,0 тысяч тенге.";
"12. Утвердить бюджет Колутонского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 4, 4-1 и 4-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17250,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1168,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 71,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16011,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17250,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

салықтық емес түсімдер - 1352,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 21404,3 мың теңге;
2) шығындар - 25977,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
"7. 2020 жылға арналған Есіл ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 730,3 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
"9. Жалтыр ауылдық округінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3, 3-1 және 3-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41006,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 14651,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 150,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 26205,0 мың теңге;
2) шығындар - 44733,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -3726,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3726,9 мың теңге.";
"11. 2020 жылға арналған Жалтыр ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 2101,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
"12. Колутон ауылдық округінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 4-1 және 4-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17250,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1168,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 71,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 16011,0 мың теңге;
2) шығындар - 17250,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
"14. Учесть, что в объеме бюджета Колутонского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 146,0 тысяч тенге.";
"16. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 5, 5-1 и 5-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19610,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2655,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2650,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14305,6 тысяч тенге;
2) затраты – 19610,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
"18. Учесть, что в объеме бюджета Кызылжарского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 404,6 тысяч тенге.";
"20. Утвердить бюджет Николаевского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 6, 6-1 и 6-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27622,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2677,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6346,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18598,8 тысяч тенге;
2) затраты – 27622,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
"22. Учесть, что в объеме бюджета Николаевского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 525,8 тысяч тенге.";

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
"14. 2020 жылға арналған Колутон ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 146,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
"16. Қызылжар ауылдық округінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 5, 5-1 және 5-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19610,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2655,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 2650,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14305,6 мың теңге;
2) шығындар - 19610,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
"18. 2020 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 404,6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
"20. Николаев ауылдық округінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 6, 6-1 және 6-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27622,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2677,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6346,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 18598,8 мың теңге;
2) шығындар - 27622,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
"22. 2020 жылға арналған Николаев ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 525,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";

"24. Утвердить бюджет Новочеркасского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 7, 7-1 и 7-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21103,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4915,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6221,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9966,8 тысяч тенге;
2) затраты – 21103,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
"26. Учесть, что в объеме бюджета Новочеркасского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 340,8 тысяч тенге.";
"28. Утвердить бюджет Острогорского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 8, 8-1 и 8-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15599,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1121,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 289,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14189,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15599,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
"30. Учесть, что в объеме бюджета Острогорского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 807,0 тысяч тенге.";
"32. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 9, 9-1 и 9-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22196,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10827,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 179,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

"24. Новочеркасск ауылдық округінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 7-1 және 7-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21103,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4915,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 6221,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 9966,8 мың теңге;
2) шығындар - 21103,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
"26. 2020 жылға арналған Новочеркасск ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 340,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
"28. Острогорск ауылдық округінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 8, 8-1 және 8-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15599,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1121,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 289,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 14189,0 мың теңге;
2) шығындар - 15599,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
"30. 2020 жылға арналған Острогорск ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 807,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
"32. Первомай ауылдық округінің 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 9, 9-1 және 9-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22196,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 10827,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 179,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

поступления трансфертов – 11189,6 тысяч тенге;
2) затраты – 25326,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3130,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3130,2 тысяч тенге.";
"34. Учесть, что в объеме бюджета Первомайского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 442,6 тысяч тенге.";
"35. Утвердить бюджет Староколутонского сельского округа на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 10, 10-1 и 10-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15529,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1548,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 978,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13002,7 тысяч тенге;
2) затраты – 15529,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
"37. Учесть, что в объеме бюджета Староколутонского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 189,7 тысяч тенге.";
"43. Утвердить бюджет села Каменка на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 12, 12-1 и 12-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17623,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1236,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1305,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15081,8 тысяч тенге;
2) затраты – 17623,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";

трансферттер түсімі - 11189,6 мың теңге;
2) шығындар - 25326,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -3130,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3130,2 мың теңге.";
"34. 2020 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 442,6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
"35. Староколутон ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 10, 10-1 және 10-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15529,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1548,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 978,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13002,7 мың теңге;
2) шығындар - 15529,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
"37. 2020 жылға арналған Староколутон ауылдық округінің бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 189,7 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
"43. Каменка ауылының 2020 – 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12, 12-1 және 12-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17623,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер-1236,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1305,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 15081,8 мың теңге;
2) шығындар - 17623,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";

"45. Учесть, что в объеме бюджета села Каменка на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, выделенные на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме 208,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
Ж.Дюсекеева
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Астраханского района
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 16 ноября
2020 года № 6С-75-2
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-60-2
Бюджет Астраханского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

"45. 2020 жылға арналған Каменка ауылының бюджеті көлемінде республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге 208,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
Ж.Дюсекеева
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімдігі
Астрахан аудандық мәслихатының
2020 жылғы 16 қарашадағы
№ 6С-75-2 шешіміне
1 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-60-2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР