О признании утратившим силу решения Буландынского районного маслихата от 11 января 2019 года № 6С-35/3 "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Буландынском районе"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 12 марта 2020 года № 6С-54/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 марта 2020 года № 7732
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Буландынского районного маслихата "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Буландынском районе" от 11 января 2019 года № 6С-35/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7044, опубликовано 23 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электроном виде).
2. Настоящее решение вступает в действие со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Буландынского районного маслихата
Т.Сихимбаев
Секретарь
Буландынского районного маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Буландынского района

Бұланды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 6С-35/3 "Бұланды ауданында тұратын, аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету тәртібін және мөлшерін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 6С-54/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 7732 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "Бұланды ауданында тұратын, аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету тәртібін және мөлшерін айқындау туралы" 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 6С-35/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 7044 болып тіркелген, 2019 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Т.Сихимбаев
Бұланды аудандық мәслихат
хатшысы
Ш.Кусаинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімдігі