О признании утратившим силу решение Буландынского районного маслихата от 20 февраля 2017 года № 6С-9/7 "Об утверждении порядка выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Буландынского районного маслихата" и его описание"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 20 августа 2020 года № 6С-61/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 августа 2020 года № 7994
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Буландынского районного маслихата "Об утверждении порядка выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Буландынского районного маслихата" и его описание" от 20 февраля 2017 года № 6С-9/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5844, опубликовано 30 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Буландынского районного маслихата
Е.Антошкина
Секретарь Буландынского
районного маслихата
Ш.Кусаинов

Бұланды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 ақпандағы № 6С-9/7 ""Бұланды аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 тамыздағы № 6С-61/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 тамызда № 7994 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының ""Бұланды аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы № 6С-9/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5844 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық
мәслихатының сессия төрайымы
Е.Антошкина
Бұланды аудандық мәслихат хатшысы Ш.Кусаинов