О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С-49/1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11 декабря 2020 года № 6С-65/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 декабря 2020 года № 8243
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С-49/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7617, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7180880,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 910203,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 23104,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 91131,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 6156442,5 тысяч тенге;
2) затраты – 7934839,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5166,2 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 11226,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6060,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 285000,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 285000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1044125,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1044125,5 тысяч тенге;
поступления займов – 931168,0 тысяч тенге;
погашение займов – 6060,3 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 119017,8 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам в сумме 5049,3 тысячи тенге и досрочное погашение бюджетных кредитов в сумме 1011,0 тысяч тенге в областной бюджет.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Буландынского районного
маслихата
Е.Антошкина
Секретарь Буландынского
районного маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Буландынского района
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 11 декабря
2020 года № 6С-65/1
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-49/1
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Бұланды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-49/1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 6С-65/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 8243 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-49/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7617 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 каңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7180880,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 910203,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23104,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 91131,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6156442,5 мың теңге;
2) шығындар – 7934839,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5166,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 11226,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттерді өтеу – 6060,3 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 285000,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 285000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1044125,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1044125,5 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 931168,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6060,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 119017,8 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 5049,3 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеу және 1011,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу көзделгені ескерiлсiн.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы
Е.Антошкина
Бұланды аудандық
мәслихат хатшысы
Ш.Кусаинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімдігі
Бұланды аудандық мәслихатының
2020 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 6С-65/1 шешіміне
1 қосымша
Бұланды аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-49/1 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

7934839,8
01
Государственные услуги общего характера
217982,2
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
19115,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
19115,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
129309,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
129309,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38055,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
33909,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
996,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3150,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
22512,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
22512,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
8990,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
8990,0
02
Оборона
15403,3
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15403,3
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4487,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10748,7
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
167,6
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1000,0
04
Образование
4387078,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
4277078,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10790,8
003
Общеобразовательное обучение
3437892,4
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
53632,2
006
Дополнительное образование для детей

7934839,8
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
217982,2
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
19115,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19115,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
129309,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
129309,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38055,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33909,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
996,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3150,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
22512,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22512,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
8990,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8990,0
02
Қорғаныс
15403,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15403,3
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4487,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10748,7
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
167,6
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1000,0
04
Бiлiм беру
4387078,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4277078,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10790,8
003
Жалпы білім беру
3437892,4
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
53632,2
006
Балаларға қосымша білім беру

18019,1
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12299,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10299,9
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2000,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3948,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3948,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
69799,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9915,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
9915,6
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
59883,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
10423,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
49460,5
12
Транспорт и коммуникации
404600,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
404600,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
130000,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
13116,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
261484,0
13
Прочие
660432,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6922,9
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6922,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
554269,2
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
554269,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
99240,4
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
99240,4
14
Обслуживание долга
11904,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11904,5
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
11904,5
15
Трансферты

18019,1
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12299,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10299,9
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3948,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3948,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
69799,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9915,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9915,6
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
59883,5
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10423,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
49460,5
12
Көлiк және коммуникация
404600,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
404600,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
130000,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
13116,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
261484,0
13
Басқалар
660432,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6922,9
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6922,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
554269,2
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
554269,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
99240,4
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
99240,4
14
Борышқа қызмет көрсету
11904,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11904,5
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
11904,5
15
Трансферттер

10270,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
733,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
3032,0
На развитие рынка труда, в том числе:
54023,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
14259,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
2318,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
19446,0
общественные работы
18000,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
6671,0
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
56550,0
Отдел образования района
619612,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
60441,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
424597,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
134574,0
Отдел культуры и развития языков района
18891,6
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
18891,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
72000,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
72000,0
Целевые трансферты на развитие
511384,0
в том числе:
Отдел строительства района
511384,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
511384,0
Бюджетные кредиты
11226,5
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
11226,5
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
11226,5
Приложение 3 к решению
Буландынского районного
маслихата от 11 декабря
2020 года № 6С-65/1
Приложение 5 к решению
Буландынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-49/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1664254,5
Целевые текущие трансферты
979417,8
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
3150,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
3150,0
Отдел образования района

10270,0
Ымдау тілі маманының қызметтерін көрсетуге
733,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
3032,0
Еңбек нарығын дамытуға, соның ішінде:
54023,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
14259,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын азаматтарға және қоныс аударуға жәрдем көрсететін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
2318,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылардың мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
19446,0
қоғамдық жұмыстар
18000,0
Халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
6671,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
56550,0
Ауданның білім бөлімі
619612,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
60441,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
424597,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
134574,0
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
18891,6
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
18891,6
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
72000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
72000,0
Нысаналы даму трансферттері
511384,0
соның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
511384,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
511384,0
Бюджеттік кредиттер
11226,5
соның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
11226,5
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
11226,5
Бұланды аудандық мәслихатының
2020 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 6С-65/1 шешіміне
3 қосымша
Бұланды аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-49/1 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
1664254,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
979417,8
cоның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
3150,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
3150,0
Ауданның білім бөлімі

390423,5
На открытие IT-классов в школах
5889,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
3314,2
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
1804,1
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
18960,2
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2538,0
На приобретение компьютеров для школ
19560,0
На приобретение кабинетов робототехники
3864,0
На оснащение ресурсных центров
13894,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
6595,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
240003,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
2024,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
3983,0
На доплату учителям со степенью магистра
1822,0
На доплату учителям за наставничество молодым учителям
862,0
На увеличение доплаты за классное руководство педагогам организаций начального, основного и общего среднего образования
8892,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ педагогам начального, основного и общего среднего образования
8344,0
На приобретение школьных автобусов
13065,0
На обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования
18000,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт объектов образования
17010,0
Отдел занятости и социальных программ района
39936,6
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2922,0
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
2000,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
3272,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
4411,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
2700,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
4969,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
13551,0
На предоставление грантов на реализацию бизнес-идей в рамках Года молодежи, а также для неполных и многодетных семей, инвалидов, а также многодетных/малообеспеченных семей, воспитывающих детей-инвалидов 200 МРП

390423,5
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
5889,0
Аз қамтылған отбасылардан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
3314,2
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
1804,1
Аз қамтылған отбасылардан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
18960,2
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
2538,0
Мектептерге компьютерлер сатып алуға
19560,0
Робототехника кабинеттерін сатып алуға
3864,0
Ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
13894,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға
6595,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне жаңартылған білім беру мазмұны жағдайындағы жұмысы үшін қосымша ақы төлеуге
240003,0
Мектеп педагог-психологтарының лауазымдық жалақыларының мөлшерін ұлғайтуға
2024,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
3983,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1822,0
Жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
862,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
8892,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
8344,0
Мектеп автобустарын сатып алуға
13065,0
Мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелерімен қамтамасыз етуге
18000,0
Білім беру объектілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және жөндеуге
17010,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39936,6
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
2922,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына біржолғы материалдық көмек төлеуге
2000,0
Қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға
3272,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) шығыстарын өтеу бойынша субсидиялауға
4411,0
Көп балалы аналар мен көп балалы отбасылардан шыққан балалардың жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
2700,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
4969,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
13551,0
Жастар жылы шеңберінде, сондай-ақ толық емес және көп балалы отбасылар, мүгедектер, сондай-ақ мүгедек балаларды тәрбиелеп отырған көп балалы аз қамтылған отбасылар үшін бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беру 200 АЕК

6111,6
Отдел культуры и развития языков района
15535,8
На ремонт объектов культуры
15535,8
Отдел архитектуры и градостроительства района
49460,5
На разработку генеральных планов с проектом детальной планировки
31388,0
На разработку схем развития и застройки
18072,5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
480911,4
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
19727,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
381444,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт системы водоснабжения и водоотведения
52500,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
27240,4
Целевые трансферты на развитие
684836,7
в том числе:
Отдел строительства района
399836,7
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
110000,0
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
41440,6
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
107133,1
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
65263,0
На развитие коммунального хозяйства
76000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
285000,0
На развитие коммунального хозяйства
285000,0

6111,6
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
15535,8
Мәдениет объектілерін жөндеуге
15535,8
Ауданның сәулет және қала құрылысы бөлімі
49460,5
Егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарларды әзірлеуге
31388,0
Даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге
18072,5
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
480911,4
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
19727,0
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
381444,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге
52500,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
27240,4
Нысаналы даму трансферттерi
684836,7
соның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
399836,7
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
110000,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
41440,6
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
107133,1
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
65263,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
76000,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
285000,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
285000,0