Об установлении карантина
Решение акима села Абай Егиндыкольского района Акмолинской области от 28 сентября 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 сентября 2020 года № 8042. Утратило силу решением акима села Абай Егиндыкольского района Акмолинской области от 19 ноября 2020 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима села Абай Егиндыкольского района Акмолинской области от 19.11.2020 № 6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Егиндыкольского района от 24 сентября 2020 года № 624, аким села Абай РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Абай Егиндыкольского района в связи с возникновением болезни грипп птиц.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Абай Б.Абенов

Карантин белгілеу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Абай ауылы әкімінің 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қыркүйекте № 8042 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Абай ауылы әкімінің 2020 жылғы 19 қарашадағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Абай ауылы әкімінің 19.11.2020 № 6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Егіндікөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың міндетін атқарушының 2020 жылғы 24 қыркүйектегі № 624 ұсынуы бойынша, Абай ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты, Егіндікөл ауданының Абай ауылы аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауылының әкімі Б.Әбенов