О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30 ноября 2020 года № 6С53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 декабря 2020 года № 8208
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С42-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7638, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 584 769,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 204 007,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 641,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 196,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 373 925,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1 898 265,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 281,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 59 820,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 539,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 3 145,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 145,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -357 632,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 357 632,5 тысяч тенге:
поступление займов – 233 376,7 тысяч тенге;
погашение займов – 12 539,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 136 794,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Егиндыкольского районного
маслихата
М.Бектуров
Секретарь Егиндыкольского
районного маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Егиндыкольского района
Приложение к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 30 ноября
2020 года № 6С53-2
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С42-2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Егіндікөл аудандық мәслихатының "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С42-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 6С53-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 желтоқсанда № 8208 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С42-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7638 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 584 769,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 204 007,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 641,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 196,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 373 925,1 мың теңге;
2) шығындар – 1 898 265,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47 281,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 59 820,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 539,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 3 145,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 145,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -357 632,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 357 632,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 233 376,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 539,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 136 794,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
М.Бектуров
Егіндікөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімдігі
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 30 қарашадағы
№ 6С53-2 шешіміне
қосымша
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С42-2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер