О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-46/3-19 "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 10 сентября 2020 года № 6С-51/4-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 сентября 2020 года № 8034
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-46/3-19 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7626, опубликовано 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
доходы – 103 389,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 403,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 986,4 тысяч тенге;
2) затраты – 103 516,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -127,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 127,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 228,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 994,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 254,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 980,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 739,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -511,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 511,3 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Ерейментау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-46/3-19 "2020-2022 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 6С-51/4-20 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қыркүйекте № 8034 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-46/3-19 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7626 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103 389,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 76 986,4 мың теңге;
2) шығындар – 103 516,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -127,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 127,5 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджетін осы шешімнің тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 228,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 994,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 254,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 980,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 739,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -511,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 511,3 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"4. Утвердить бюджет Тургайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 469,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 378,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 091,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 221,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -752,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 752,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 44 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного маслихата
Е.Аскар
Секретарь
Ерейментауского районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Ерейментауского района
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 10 сентября
2020 года № 6С-51/4-20
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-46/3-19
Бюджет города Ерейментау на 2020 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

"4. 2020-2022 жылдарға арналған Торғай ауылдық округінің бюджетін осы шешімнің тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 469,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 378,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 091,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 221,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -752,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 752,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 44-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Е.Аскар
Ерейментау аудандық мәслихатының
хатшысы
К.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімдігі
Ерейментау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 6С-51/4-20 шешіміне
1-қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-46/3-19 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ерейментау қаласының бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер