О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Биржан сал от 24 декабря 2019 года № С-45/2 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 27 марта 2020 года № С-50/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 марта 2020 года № 7779
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы" от 24 декабря 2019 года № С-45/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7618, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 405 651,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 142 752 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 601 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 254 798,3 тысяч тенге;
2) затраты – 5 412 499,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 315 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 883 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 568 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 20 163,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 163,4 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2020 год в сумме 5000 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2020 года, в сумме 6848,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата района
Биржан сал
Г.Куртабиева
Секретарь маслихата
района Биржан сал
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал
Акмолинской области
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

Біржан сал ауданы мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-45/2 "2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № С-50/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 наурызда № 7779 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-45/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7618 тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 405 651,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 142 752 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 601 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 254 798,3 мың теңге;
2) шығындар – 5 412 499,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 13 315 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19 883 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 568 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 20 163,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 20 163,4 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2020 жылға арналған резерві 5000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
келесі мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 2020 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 6848,4 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы
мәслихатының сессия
төрайымы
Г.Куртабиева
Біржан сал ауданы
мәслихатының хатшысы
С.Шауенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданының әкімі
Біржан сал ауданы мәслихатының

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6568
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
6568
8
Используемые остатки бюджетных средств
6848,4
1
Остатки бюджетных средств
6848,4
1
Свободные остатки бюджетных средств
6848,4
01
Свободные остатки бюджетных средств
6848,4
Приложение 2 к решению
маслихата района Биржан сал
от 27 марта 2020 года
№ С-50/2
Приложение 5 к решению
маслихата района Биржан сал
от 24 декабря 2019 года
№ С-45/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
1042924,8
Целевые текущие трансферты
409028,8
том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
303241,8
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
20812
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
204824
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
76410
На апробирование подушевого финансирование организаций среднего образования
1195,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87695
На выплату государственной адресной социальной помощи
43916
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3185
На оказание услуг специалистам жестового языка
968
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2088
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1101
На развитие рынка труда
28754
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
7683
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
18092
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
18092
Целевые трансферты на развитие
614013
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
614013
Реконструкция водопроводных сетей в селе Ангал батыр
466987
Строительство 21-квартирного коммунального жилого дома в городе Степняк
70012
Строительство 21-квартирного коммунального жилого дома в городе Степняк
77014
Бюджетные кредиты
19883
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19883
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
19883

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6568
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
6568
8
Пайдаланатын бюджет қаражатының қалдықтары
6848,4
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
6848,4
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
6848,4
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
6848,4
Біржан сал ауданы мәслихатының
2020 жылғы 27 наурыздағы
№ С-50/2 шешіміне
2-қосымша
Біржан сал ауданы мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-45/2 шешіміне
5-қосымша
2020 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
1042924,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
409028,8
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
303241,8
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
20812
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
204824
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
76410
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
1195,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87695
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
43916
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3185
Ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге
968
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
2088
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
1101
Еңбек нарығын дамытуға
28754
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
7683
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
18092
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
18092
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
614013
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
614013
Аңғал батыр ауылында су құбыры желілерін қайта құруға
466987
Степняк қаласында 21 пәтерлі коммуналдық тұрғын үй құрылысына
70012
Степняк қаласында 21 пәтерлі коммуналдық тұрғын үй құрылысына
77014
Бюджеттік кредиттер
19883
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19883
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
19883