О признании утратившим силу решения маслихата района Биржан сал от 29 марта 2018 года № С-22/9 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в районе Биржан сал"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26 июня 2020 года № С-53/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 июня 2020 года № 7922
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Биржан сал "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в районе Биржан сал" от 29 марта 2018 года № С-22/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6574, опубликовано 3 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
района Биржан сал
К.Тастанбеков
Секретарь
маслихата района Биржан сал
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал
Акмолинской области

Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № С-22/9 "Біржан сал ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № С-53/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 маусымда № 7922 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "Біржан сал ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2018 жылғы 29 наурыздағы № С-22/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6574 тіркелген, 2018 жылғы 3 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының
сессия төрағасы
К.Тастанбеков
Біржан сал ауданы мәслихатының
хатшысы
С.Шауенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданының әкімі