О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 25 декабря 2019 года № С-46/2 "О бюджетах города Степняка, сельских округов и сел района Биржан сал на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 2 сентября 2020 года № С-54/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 сентября 2020 года № 8021
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджетах города Степняка, сельских округов и сел района Биржан сал на 2020 - 2022 годы" от 25 декабря 2019 года № С-46/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7639, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Степняка на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 481 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 028 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 453 тысяч тенге;
2) затраты – 51 550,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 69,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Макинского сельского округа на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 580 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 294 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 286 тысяч тенге;
2) затраты – 47 620 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 40 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Біржан сал ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-46/2 "2020 - 2022 жылдарға арналған Біржан сал ауданының Степняк қаласының, ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № С-54/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қыркүйекте № 8021 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2020 - 2022 жылдарға арналған Біржан сал ауданының Степняк қаласының, ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-46/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7639 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Степняк қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 481 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 028 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35 453 мың теңге;
2) шығындар – 51 550,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 69,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 69,5 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Макинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 580 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 42 286 мың теңге;
2) шығындар – 47 620 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 40 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 40 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"3. Утвердить бюджет Ангалбатырского сельского округа на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 442 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 156 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 286 тысяч тенге;
2) затраты – 22 442 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Бирсуатского сельского округа на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 612,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 098 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 164,5 тысяч тенге;
2) затраты – 93 612,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 983 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 618 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 365 тысяч тенге;
2) затраты – 26 983 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Енбекшильдерского сельского округа на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 296,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 115 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 181,3 тысяч тенге;
2) затраты – 43 296,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:

"3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Аңғал батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 442 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 156 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 286 мың теңге;
2) шығындар – 22 442 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Бірсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93 612,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 098 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 92 164,5 мың теңге;
2) шығындар – 93 612,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2020 - 2022 жылдарға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 983 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 618 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 365 мың теңге;
2) шығындар – 26 983 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2020 - 2022 жылдарға арналған Еңбекшілдер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 296,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 115 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 41 181,3 мың теңге;
2) шығындар – 43 296,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"15. Утвердить бюджет села Мамай на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 146,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 497 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 649,1 тысяч тенге;
2) затраты – 14 146,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 13, 16, 22, 25, 28, 34, 37, 43, 47 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата района
Биржан сал
К.Тастанбеков
Секретарь маслихата
района Биржан сал
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал
Акмолинской области
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

"15. 2020 - 2022 жылдарға арналған Мамай ауылының бюджеті тиісінше 43, 44 және 45-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 146,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 497 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 649,1 мың теңге;
2) шығындар – 14 146,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 22, 25, 28, 34, 37, 43, 47- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы
мәслихатының сессия
төрағасы
К.Тастанбеков
Біржан сал ауданы
мәслихатының хатшысы
С.Шауенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданының әкімі
Біржан сал ауданы мәслихатының