О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 25 декабря 2019 года № С-46/2 "О бюджетах города Степняка, сельских округов и сел района Биржан сал на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 10 ноября 2020 года № С-58/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 ноября 2020 года № 8150
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджетах города Степняка, сельских округов и сел района Биржан сал на 2020 - 2022 годы" от 25 декабря 2019 года № С-46/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7639, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Степняка на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 481 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 028 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 453 тысяч тенге;
2) затраты – 59 538,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 8 057,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 057,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Макинского сельского округа на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 520,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 294 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 226,7 тысяч тенге;
2) затраты – 47 560,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 40 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Біржан сал ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-46/2 "2020 - 2022 жылдарға арналған Біржан сал ауданының Степняк қаласының, ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2020 жылғы 10 қарашадағы № С-58/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қарашада № 8150 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2020 - 2022 жылдарға арналған Біржан сал ауданының Степняк қаласының, ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-46/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7639 тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Степняк қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 481 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 028 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35 453 мың теңге;
2) шығындар – 59 538,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 057,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 8 057,5 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Макинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 520,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 42 226,7 мың теңге;
2) шығындар – 47 560,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 40 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 40 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"5. Утвердить бюджет Бирсуатского сельского округа на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 558,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 098 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 110,5 тысяч тенге;
2) затраты – 93 558,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Енбекшильдерского сельского округа на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 436,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 115 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1140 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 181,3 тысяч тенге;
2) затраты – 44 436,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Ульгинского сельского округа на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 534 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 186 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 348 тысяч тенге;
2) затраты – 30 534 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Кенащи на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 835,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 994 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 608,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 233,4 тысяч тенге;
2) затраты – 77 835,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:

"5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Бірсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93 558,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 098 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 92 110,5 мың теңге;
2) шығындар – 93 558,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2020 - 2022 жылдарға арналған Еңбекшілдер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 436,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 115 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1140 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 41 181,3 мың теңге;
2) шығындар – 44 436,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2020 - 2022 жылдарға арналған Үлгі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 534 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 186 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 348 мың теңге;
2) шығындар – 30 534 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2020 - 2022 жылдарға арналған Кеңашы ауылының бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77 835,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 608,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 76 233,4 мың теңге;
2) шығындар – 77 835,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
14-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"14. Утвердить бюджет села Краснофлотское на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 548 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 437 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 111 тысяч тенге;
2) затраты – 14 548 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет села Мамай на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 146,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 497 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 649,1 тысяч тенге;
2) затраты – 14 146,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 13, 22, 28, 37, 40, 43, 47 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата района
Биржан сал
М.Даулетханов
Секретарь маслихата
района Биржан сал
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал
Акмолинской области
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

"14. 2020 - 2022 жылдарға арналған Краснофлот ауылының бюджеті тиісінше 40, 41 және 42-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 548 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 111 мың теңге;
2) шығындар – 14 548 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
15-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"15. 2020 - 2022 жылдарға арналған Мамай ауылының бюджеті тиісінше 43, 44 және 45-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 146,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 497 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 649,1 мың теңге;
2) шығындар – 14 146,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 13, 22, 28, 37, 40, 43, 47-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы
мәслихатының сессия
төрағасы
М.Даулетханов
Біржан сал ауданы
мәслихатының хатшысы
С.Шауенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданының әкімі
Біржан сал ауданы мәслихатының