О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 6С-48/2 "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2020-2022 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 29 мая 2020 года № 6С-54/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июня 2020 года № 7868
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 6С-48/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7647, опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Державинск на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 67466,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 30894,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 3440,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 33132,0 тысячи тенге;
2) затраты - 82042,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -14576,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 14576,0 тысяч тенге.";
пункт 1-1 изложить в новой редакции:
"1-1. Учесть, что в объеме бюджета города Державинск на 2020 год предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 14186,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 16, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жаркаинского
районного маслихата
Б.Аубакиров
Секретарь
Жаркаинского районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаркаинского района
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 29 мая
2020 года № 6С-54/2
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-48/2
Бюджет города Державинск на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Жарқайың аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-48/2 "2020-2022 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 6С-54/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 маусымда № 7868 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-48/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7647 тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 67466,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 30894,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 3440,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 33132,0 мың теңге;
2) шығындар - 82042,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -14576,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 14576,0 мың теңге.";
1-1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1-1. 2020 жылға арналған Державин қаласы бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер 14186,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 16, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Б.Аубакиров
Жарқайың аудандық мәслихатының
хатшысы
У.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімдігі
Жарқайың аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 мамырдағы
№ 6С-54/2 шешіміне
1 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-48/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Державин қаласының бюджеті
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кірістер