О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 6С-47/2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 13 августа 2020 года № 6С-57/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 августа 2020 года № 7989
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 6С-47/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7628, опубликовано 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 4 327 421,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 705 217,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 15523,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 34532,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 572 149,7 тысяч тенге;
2) затраты - 5 018 692,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1390,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 3977,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2587,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 68500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 68500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -761160,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 761160,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Жаркаинского районного маслихата
Б.Аубакиров
Секретарь
Жаркаинского районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаркаинского района
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 13 августа
2020 года № 6С-57/2
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-47/2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

Жарқайың аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-47/2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамыздағы № 6С-57/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 тамызда № 7989 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-47/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7628 тіркелген, 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4 327 421,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 705 217,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 15523,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 34532,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3 572 149,7 мың теңге;
2) шығындар - 5 018 692,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 1390,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 3977,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2587,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 68500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 68500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -761160,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 761160,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Б.Аубакиров
Жарқайың аудандық мәслихатының
хатшысы
У.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімдігі
Жарқайың аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 тамыздағы
№ 6С-57/2 шешіміне
1 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-47/2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кірістер

18936,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
127380,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
111541,4
003
Капитальные расходы государственного органа
13639,4
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2200,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
42204,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
35304,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
600,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
700,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5600,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
61461,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
24248,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
37213,8
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
36012,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
36012,1
02
Оборона
13670,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13670,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5010,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3257,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5403,4
04
Образование
3157706,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
3079514,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19279,6
003
Общеобразовательное обучение
1919087,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10950,0
006
Дополнительное образование для детей
58657,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
296859,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

18936,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
127380,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
111541,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13639,4
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2200,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
42204,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35304,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
600,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
700,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5600,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
61461,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24248,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
37213,8
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
36012,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36012,1
02
Қорғаныс
13670,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13670,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5010,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3257,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5403,4
04
Бiлiм беру
3157706,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3079514,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19279,6
003
Жалпы білім беру
1919087,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
10950,0
006
Балаларға қосымша білім беру
58657,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
296859,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анала-рының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

30736,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2114,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2114,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
23902,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14946,7
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
7700,0
004
Организация работ по зонированию земель
1256,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
4720,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
4720,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29066,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29066,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
21566,4
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7500,0
12
Транспорт и коммуникации
15700,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
15700,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
12200,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
3500,0
13
Прочие
61987,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
61827,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
15000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
46827,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
160,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
160,0
14
Обслуживание долга
212,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
212,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
212,0
15
Трансферты
208201,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

30736,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2114,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
2114,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
23902,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14946,7
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
7700,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1256,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
4720,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4720,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29066,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
29066,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21566,4
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7500,0
12
Көлiк және коммуникация
15700,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
15700,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12200,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
3500,0
13
Басқалар
61987,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
61827,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
15000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
46827,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
160,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
160,0
14
Борышқа қызмет көрсету
212,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
212,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
212,0
15
Трансферттер
208201,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

105206,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
43976,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
17865,0
на развитие рынка труда
39700,0
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
357,0
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2221,0
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1087,0
Отдел культуры и развития языков района
15774,0
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
15774,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
28110,0
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
28110,0
Бюджетные кредиты
3977,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
3977,0
для реализации мер социальной поддержки специалистов
3977,0
Приложение 3 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 13 августа
2020 года № 6С-57/2
Приложение 5 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-47/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
780834,7
Целевые текущие трансферты
428542,9
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
5600,0
на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
5600,0
Отдел образования района
302718,0
на открытие ІТ-классов в школах
3638,0
на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
2892,0
на обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
7224,0
на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
1284,0
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1190,0
на приобретение компьютеров для школ
12600,0
на оснащение ресурсных центров
1388,0
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
5068,0
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
197375,0
на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ

105206,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
43976,0
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
17865,0
еңбек нарығын дамытуға
39700,0
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
357,0
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
2221,0
техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
1087,0
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
15774,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
15774,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
28110,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режімінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдердің өтеуге
28110,0
Бюджеттік несиелер
3977,0
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
3977,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
3977,0
Жарқайың аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 тамыздағы
№ 6С-57/2 шешіміне
3 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-47/2 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
780834,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
428542,9
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
5600,0
бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
5600,0
Ауданның бiлiм бөлімі
302718,0
мектептерде ІТ-сыныптарын ашуға
3638,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
2892,0
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
7224,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
1284,0
"Кәмелетке толмағандар арасында денсаулық пен өмірлік дағдыларды қалыптастыру және суицидтің алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1190,0
мектептерге компьютерлерді сатып алуға
12600,0
ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
1388,0
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
5068,0
жаңартылған білім беру мазмұны жағдайындағы жұмысы үшін бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
197375,0
мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға

3187,0
на доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
2574,0
на доплату учителям со степенью магистра
1407,0
на доплаты учителям за наставничество молодым учителям
2243,0
на увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
3405,0
на увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
2653,0
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
1652,0
на приобретение кабинетов робототехники
3873,0
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
36000,0
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
13065,0
Отдел занятости и социальных программ района
30497,0
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
7006,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
8467,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
5524,0
на оказание специальных социальных услуг в рамках государственного заказа
7000,0
на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
1500,0
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
1000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
89727,9
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
20000,0
Функционирование канализационных сетей с очистными сооружениями города Державинск Жаркаинского района
69727,9
Целевые трансферты на развитие
352 291,8
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
314 291,8
на реконструкцию 60-ти квартирного жилого дома (позиция 7) в микрорайоне Молодежный города Державинск
230040,0
Разработка ПСД на реконструкцию бывшего здания детского сада под здание школы на 165 мест со строительством спортивного зала и котельной в селе Бирсуат Жаркаинского района
27 800,6
Разработка ПСД с проведением комплексной вневедомственной экспертизой проекта строительства инженерных сетей и благоустройства к восьмидесяти квартирному жилому дому (позиция 8) в микрорайоне "Молодежный" города Державинск Жаркаинского района
3343,0
Разработка ПСД с проведением комплексной вневедомственной экспертизой проекта "Реконструкция восьмидесятиквартирного жилого дома (позиция 8) в микрорайоне "Молодежный" города Державинск Жаркаинского района

3187,0
жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
2574,0
магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1407,0
жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
2243,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
3405,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптерлер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
2653,0
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
1652,0
робототехника кабинеттерді сатып алуға
3873,0
бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
36000,0
Білім беру объектілері үшін мектеп автобустарын сатып алуға
13065,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30497,0
қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
7006,0
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
8467,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
5524,0
мемлекеттік тапсырыс шеңберінде арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге
7000,0
көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
1500,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына біржолғы материалдық көмек төлеуге
1000,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
89727,9
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындығына
20000,0
Жарқайың ауданы Державин қаласының тазарту құрылыстарымен канализациялық желілердің қызмет етуі
69 727,9
Берілетін нысаналы даму трансферттері
352291,8
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
314291,8
Державин қаласының Молодежный шағын ауданындағы 60 пәтерлі тұрғын үйді (7 позиция) реконструкциялауға
230040,0
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылында спорт залы мен қазандық салумен бұрынғы балабақша ғимаратын 165 орындық мектеп ғимаратына реконструкциялауға ЖСҚ әзірлеу
27800,6
Жарқайың ауданы Державин қаласындағы "Молодежный" шағын ауданындағы сексен пәтерлі тұрғын үйге (8 позиция) абаттандыру және инженерлік желілер құрылысы жобасына ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен ЖСҚ әзірлеу
3343,0
Жарқайың ауданы Державин қаласындағы "Молодежный" шағын ауданындағы сексен пәтерлі тұрғын үйді (8 позиция) қайта жаңарту "жобасына ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен ЖСҚ әзірлеу

20 009,7
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 60-ти квартирному жилому дому (позиция 7) в микрорайоне "Молодежный" города Державинск
33 098,5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
38000,0
Увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ "Коммунсервис"
38000,0

20 009,7
Державин қаласының "Молодежный" шағын ауданында 60 пәтерлі тұрғын үйге (7 позиция) инженерлік желілер құрылысы және абаттандыру
33098,5
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
38000,0
"Коммунсервис" ШЖҚ МКК жарғылық капиталын ұлғайтуға
38000,0