О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2021-2023 годы
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № 6С-67/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 января 2021 года № 8323.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Державинск на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 66998,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 29176,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 824,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов –36998,5 тысяч тенге;
2) затраты – 87403,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -20405,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 20405,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете города Державинск на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 18286,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете города Державинск на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 18712,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2021 № 7С-17/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23627,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4585,1 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 19042,7 тысяч тенге;
2) затраты – 26394,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -2767,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2767,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 14314,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 4728,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2021№ 7С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2021).

2021-2023 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-67/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 қаңтарда № 8323 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66998,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 29176,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер- 824,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36998,5 мың теңге;
2) шығындар – 87403,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -20405,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 20405,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 18286,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 18712,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 10.11.2021 № 7С-17/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23627,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер -4585,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19042,7 мың теңге;
2) шығындар – 26394,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -2767,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2767,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 14314,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4728,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 7С-21/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3. Утвердить бюджет Костычевского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19113,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2051,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 17062,1 тысячи тенге;
2) затраты – 19684,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -571,0 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 571,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12033,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 5029,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2021№ 7С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет Нахимовского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18666,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -1080,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17586,5 тысяч тенге;
2) затраты – 19063,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -397,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 397,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 11468,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 6118,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2021№ 7С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет Отрадного сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19473,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2001,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 17472,3 тысячи тенге;
2) затраты – 21049,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -1576,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1576,0 тысяч тенге.

3. 2021-2023 жылдарға арналған Костычево ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19113,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2051,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17062,1 мың теңге;
2) шығындар – 19684,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -571,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 571,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 12033,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 5029,1 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 7С-21/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021-2023 жылдарға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18666,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1080,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 17586,5 мың теңге;
2) шығындар - 19063,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -397,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 397,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 11468,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 6118,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 7С-21/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021-2023 жылдарға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19473,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2001,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 17472,3 мың теңге;
2) шығындар – 21049,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -1576,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1576,0 мың теңге.

Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12303,0 тысячи тенге;
Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 5169,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2021 № 7С-17/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Утвердить бюджет Жанадалинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35755,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7249,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28506,7 тысяч тенге;
2) затраты – 37759,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -2004,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2004,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 20031,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 8475,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2021 № 7С-17/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Утвердить бюджет села Бирсуат на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18057,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16457,9 тысяч тенге;
2) затраты – 18589,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - - 532,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 532,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Бирсуат на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10207,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Бирсуат на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 6250,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2021 № 7С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Утвердить бюджет села Гастелло на 2021-2023 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

2021 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 12303,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 5169,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 10.11.2021 № 7С-17/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35755,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 7249,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28506,7 мың теңге;
2) шығындар – 37759,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -2004,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2004,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 20031,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 8475,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 10.11.2021 № 7С-17/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2021-2023 жылдарға арналған Бірсуат ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18057,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16457,9 мың теңге;
2) шығындар – 18589,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -532,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 532,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10207,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 6250,9 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 7С-21/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2021-2023 жылдарға арналған Гастелло ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 21487,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3450,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18037,3 тысячи тенге;
2) затраты – 22915,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -1428,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1428,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10740,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 7297,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2021 № 7С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Утвердить бюджет села Далабай на 2021-2023 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17524,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 580,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 16944,3 тысяч тенге;
2) затраты – 17932,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -408,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 408,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10371,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 6573,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2021 № 7С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Утвердить бюджет села Кумсуат на 2021-2023 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15562,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14462,5 тысяч тенге;
2) затраты – 15844,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -282,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 282,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10315,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 4147,5 тысяча тенге.

1) кірістер – 21487,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3450,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18037,3 мың теңге;
2) шығындар – 22915,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -1428,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1428,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10740,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 7297,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 7С-21/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2021-2023 жылдарға арналған Далабай ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17524,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 580,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16944,3 мың теңге;
2) шығындар – 17932,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -408,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 408,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10371,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 6573,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 7С-21/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2021-2023 жылдарға арналған Құмсуат ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15562,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14462,5 мың теңге;
2) шығындар – 15844,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -282,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 282,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10315,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4147,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2021 № 7С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Утвердить бюджет села Львовское на 2021-2023 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17661,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16261,1 тысяча тенге;
2) затраты – 18838,1 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -1177,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1177,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10595,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 5666,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2021 № 7С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Утвердить бюджет села Пригородное на 2021-2023 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20477,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 965,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 35,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19477,7 тысяч тенге;
2) затраты – 21209,7 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -732,0 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 732,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 12543,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 6934,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2021 № 7С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
13. Утвердить бюджет села Пятигорское на 2021-2023 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16900,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1070,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15830,2 тысячи тенге;
2) затраты – 17417,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;

Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 7С-21/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2021-2023 жылдарға арналған Львов ауылының бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17661,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16261,1 мың теңге;
2) шығындар – 18838,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -1177,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1177,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10595,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 5666,1 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 7С-21/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2021-2023 жылдарға арналған Пригород ауылының бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20477,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 965,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-35,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19477,7 мың теңге;
2) шығындар – 21209,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -732,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 732,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 12543,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 6934,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 7С-21/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2021-2023 жылдарға арналған Пятигор ауылының бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:1) кірістер - 11582,0 мың теңге, оның ішінде:
1) кірістер – 16900,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1070,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15830,2 мың теңге;
2) шығындар – 17417,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета - -517,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 517,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10177,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 5653,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2021 № 7С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Утвердить бюджет села Тасоткель на 2021-2023 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15705,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15205,2 тысячи тенге;
2) затраты – 15992,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -287,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 287,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 11761,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 3444,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2021 № 7С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
15. Утвердить бюджет села Тассуат на 2021-2023 годы, согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14013,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 350,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13663,7 тысячи тенге;
2) затраты – 14268,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -255,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 255,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Тассуат на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 9324,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Тассуат на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 4339,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2021 № 7С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2021).

4) бюджет тапшылығы (профициті) - -517,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 517,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10177,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 5653,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 7С-21/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2021-2023 жылдарға арналған Тасөткел ауылының бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15705,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15205,2 мың теңге;
2) шығындар – 15992,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -287,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 287,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 11761,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 3444,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 7С-21/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2021-2023 жылдарға арналған Тассуат ауылының бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14013,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 350,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13663,7 мың теңге;
2) шығындар – 14268,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -255,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 255,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Тассуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 9324,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Тассуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 4339,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 7С-21/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

16. Утвердить бюджет села Ушкарасу на 2021-2023 годы, согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16343,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15943,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16604,0 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -261,0 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 261,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 9757,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 6186,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 16 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2021 № 7С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
17. Утвердить бюджет села Шойындыколь на 2021-2023 годы, согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19604,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3314,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 16290,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20524,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -920,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 920,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Шойындыколь на 2021 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 10795,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Шойындыколь на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 5495,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2021 № 7С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Жаркаинского районного маслихата
К.Байжуманова
Секретарь Жаркаинского районного маслихата У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаркаинского района
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6С-67/2
Бюджет города Державинск на 2021 год

16. 2021-2023 жылдарға арналған Үшқарасу ауылының бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16343,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15943,0 мың теңге;
2) шығындар – 16604,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -261,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 261,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 9757,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 6186,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 7С-21/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. 2021-2023 жылдарға арналған Шойындыкөл ауылының бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -19604,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3314,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16290,0 мың теңге;
2) шығындар – 20524,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -920,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 920,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Шойындыкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 10795,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Шойындыкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 5495,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 20.12.2021 № 7С-21/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
К.Байжуманова
Жарқайың аудандық мәслихатының хатшысы У.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімдігі
Жарқайың аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-67/2 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Державин қаласының бюджеті