О районном бюджете на 2021-2023 годы
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2020 года № 6С-66-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2021 года № 8319.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5684059,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 722654 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9383,6 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18299 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4933722,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5826354,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11763,1 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26253 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14489,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 39711,2 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 39711,2 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-193769,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 193769,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2021 № 7ВС-16-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть норматив распределения социального налога в районный бюджет в размере 100 процентов.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год из областного бюджета предусмотрена субвенция в сумме 2583795 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел, сельских округов, в сумме 182461 тысяч тенге, в том числе:
селу Жаксы 23329 тысяч тенге;
Жанакийминскому сельскому округу 19443 тысяч тенге;
Запорожскому сельскому округу 14413 тысяч тенге;
селу Белагаш 12005 тысяч тенге;
селу Киевское 11250 тысяч тенге;
селу Новокиенка 11521 тысяч тенге;
селу Подгорное 9559 тысяч тенге;
селу Терсакан 11869 тысяч тенге;
селу Чапаевское 8694 тысяч тенге;
Беловодскому сельскому округу 13845 тысяч тенге;
Ишимскому сельскому округу 14574 тысяч тенге;
Калининскому сельскому округу 10549 тысяч тенге;
Кызылсайскому сельскому округу 10656 тысяч тенге;
Тарасовскому сельскому округу 10754 тысяч тенге.
5. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2021 год согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Жаксынского района.

2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
қмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-66-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 қаңтарда № 8319 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5684059,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 722654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9383,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18299 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4933722,6 мың теңге;
2) шығындар – 5826354,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11763,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14489,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 39711,2 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 39711,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-193769,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 193769,6мың теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 07.12.2021 № 7ВС-16-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджетке 100 пайыз көлемінде әлеуметтік салықты бөлу нормативі ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетінде облыстық бюджеттен 2583795 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл, ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемдері 182461 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Жақсы ауылына 23329 мың теңге;
Жаңа Қийма ауылдық округіне 19443 мың теңге;
Запорожье ауылдық округіне 14413 мың теңге;
Белағаш ауылына 12005 мың теңге;
Киев ауылына 11250 мың теңге;
Новокиенка ауылына 11521 мың теңге;
Подгорное ауылына 9559 мың теңге;
Терісаққан ауылына 11869 мың теңге;
Чапай ауылына 8694 мың теңге;
Беловод ауылдық округіне 13845 мың теңге;
Ешім ауылдық округіне 14574 мың теңге;
Калинин ауылдық округіне 10549 мың теңге;
Қызылсай ауылдық округіне 10656 мың теңге;
Тарасов ауылдық округіне 10754 мың теңге.
5. 2021 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу Жақсы ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленді.

6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Жаксынского района.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам в сумме 14489,9 тысяч тенге
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2021 № 7ВС-16-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 10898 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17.03.2021 № 7С-4-3 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Учесть в районном бюджете на 2021 год специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню согласованному с областным маслихатом.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Б.Джанадилов
исполняющая обязанности
секретаря Жаксынского
районного маслихата
Е.Алешина
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С-66-1
Районный бюджет на 2021 год

6. Аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында 2021 жылға арналған облыстық бюджеттен 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу Жақсы ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленді.
7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте 14489,9 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер бойынша негізгі борышты өтеу қарастырылғаны ескерілсін
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 07.12.2021 № 7ВС-16-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2021 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 10898 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 17.03.2021 № 7С-4-3 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер ескерілсін.
10. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Б.Джанадилов
Жақсы аудандық
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушысы
Е.Алешина
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-66-1 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет

2961
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
972229,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
47577,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
46925,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
652
02
Оборона
4142,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4142,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3146,9
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
757,5
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
238
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3213
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3213
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3213
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
287821,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
287821,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30561,2
002
Программа занятости
58780,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27959,6
005
Государственная адресная социальная помощь
21186
006
Оказание жилищной помощи
6469
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32948,7
010
Материальное обеспечение детей–инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
875,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
757
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43200
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12260,4
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46796

2961
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
972229,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
47577,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46925,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
652
02
Қорғаныс
4142,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4142,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3146,9
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
757,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
238
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3213
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3213
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3213
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
287821,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
287821,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30561,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
58780,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27959,6
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21186
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6469
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32948,7
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
875,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
757
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43200
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
12260,4
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46796

9189
003
Поддержка культурно-досуговой работы
81904
006
Функционирование районных (городских) библиотек
41622
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8694
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12013
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
33378
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
19220
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6514
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7644
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
24242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
14828
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4158
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5256
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
51410
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15483
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15483
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7875
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7875
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
16032
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13704
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
863
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1465
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12021
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10904
004
Организация работ по зонированию земель
1116
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26536
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
26536
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
16536
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

9189
003
Мәдени – демалыс жұмысын қолдау
81904
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
41622
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
8694
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12013
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
33378
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19220
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6514
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7644
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
24242
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14828
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
4158
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5256
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
51410
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15483
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15483
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7875
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7875
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
16032
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13704
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
863
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1465
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12021
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10904
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1116
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26536
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
26536
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16536
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

2695,9
Отдел культуры и развития языков района
213196
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
20676
Капитальный ремонт Дома культуры Жаксынского района
192520
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
630790
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Абая села Жаксы Жаксынского района
73441
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Тәуелсіздік села Жаксы Жаксынского района
27537
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улицы Гагарина села Жаксы Жаксынского района
30180
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Кенжеша Туктубаева села Жаксы Жаксынского района
25238
Средний ремонт внутри-поселковой дороги по улице Степная - 1 в селе Жаксы Жаксынского района
8020
Средний ремонт внутри-поселковой дороги по улице Степная - 2 в селе Жаксы Жаксынского района
7030
Средний ремонт внутри-поселковых дорог переулок между улицами Абая и Транспортная села Жаксы Жаксынского района
1681
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Сейтжана Жакупова села Жаксы Жаксынского района
5140
Средний ремонт дороги по улице Целинная села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
13391
Средний ремонт дороги по улице Космонавтов села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
17217
Средний ремонт дороги по улице Аркаринская села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
32781
Средний ремонт дороги по улице Школьная села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
31415
Средний ремонт внутри-поселковых дорог – улица Советская села Жаксы Жаксынского района
13865
Средний ремонт внутри-поселковой дороги Микрорайона села Жаксы Жаксынского района
28878
Средний ремонт внутри-поселковых дорог –улица Мереке села Жаксы Жаксынского района
13309
Средний ремонт дороги по улице Ивановых села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
81900
Средний ремонт дороги по улице Ленина села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
64800
Средний ремонт дороги по улице Тәуелсіздік села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
31500
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Комсомольская села Белагаш Жаксынского района
4094
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Московская села Белагаш Жаксынского района
11124
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по въезда в село Белагаш Жаксынского района

2695,9
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
213196
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
20676
Жақсы ауданының Мәдениет үйін күрделі жөндеу
192520
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
630790
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Абай көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
73441
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Тәуелсіздік көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
27537
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Гагарин көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
30180
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Кенжеш Түктібаев көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
25238
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Степная-1 көшесіндегі кентішілік жолды орташа жөндеу
8020
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Степная-2 көшесіндегі кентішілік жолды орташа жөндеу
7030
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Абай және Транспортная көшелері арасындағы тұйық көшесі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
1681
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Сейітжан Жақыпов көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
5140
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Целинная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
13391
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Космонавтов көшесіндегі жолды орташа жөндеу
17217
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Лозовое ауылының Аркаринская көшесіндегі жолды орташа жөндеу
32781
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Лозовое ауылының Школьная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
31415
Жақсы ауданының Жақсы ауылының Советская көшесі - кентішілік жолдарын орташа жөндеу
13865
Жақсы ауданы Жақсы ауылының шағын ауданының ішкі кенттік жолын орташа жөндеу
28878
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Мереке көшесі – кентішілік жолдарын орташа жөндеу
13309
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Ивановтар көшесіндегі жолды орташа жөндеу
81900
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Ленин көшесіндегі жолды орташа жөндеу
64800
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округінің Лозовое ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі жолды орташа жөндеу
31500
Жақсы ауданы Белағаш ауылының Комсомольская көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
4094
Жақсы ауданы Белағаш ауылының Московская көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
11124
Жақсы ауданының Белағаш ауылына кіру бойынша асфальт жабыны бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу

17799
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Береке села Белагаш Жаксынского района
11160
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Гагарина села Белагаш Жаксынского района
11124
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Галии Аманбековой в селе Кийма Жаксынского района
22500
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улицам Энергетиков и Водстрой в селе Кийма Жаксынского района
9630
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Ленина в селе Кийма Жаксынского района
10666
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Строительная в селе Кийма Жаксынского района
16914
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Студенческая в селе Кийма Жаксынского района
8456
Целевые трансферты на развитие
828582
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
828582
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
570315
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020-2025 годы
258267
Бюджетные кредиты
26253
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
26253
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
26253
Приложение 5 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С-66-1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 07.12.2021 № 7ВС-16-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
585038,7
Целевые текущие трансферты
365037,6
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района
53442,4
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
1524,8
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
13258
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
27959,6
На обеспечение инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5236,5
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
1000
В рамках государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек" на мероприятие "Первое рабочее место"

17799
Жақсы ауданы Белағаш ауылының Береке көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
11160
Жақсы ауданы Белағаш ауылының Гагарин көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
11124
Жақсы ауданының Қима ауылындағы Ғалия Аманбекова көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
22500
Жақсы ауданының Қима ауылының Энергетиктер және Водстрой көшелері бойынша асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
9630
Жақсы ауданының Қима ауылындағы Ленин көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
10666
Жақсы ауданының Қима ауылындағы Строительная көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
16914
Жақсы ауданының Қима ауылындағы Студенческая көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
8456
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
828582
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
828582
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
570315
Тұрғын үй-коммуналдық дамытудың 2020-2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
258267
Бюджеттік кредиттер
26253
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
26253
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
26253
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ № 6С-66-1 шешіміне
5 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 07.12.2021 № 7ВС-16-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
АТАУЫ
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
585038,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
365037,6
оның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53442,4
Қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
1524,8
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
13258
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
27959,6
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз етуге, сондай-ақ мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес санаторий-курорттық емдеу қызметтерін ұсынуға
5236,5
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне біржолғы материалдық көмек төлеуге
1000
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде "Бірінші жұмыс орны" іс-шарасы шеңберінде

532,2
Единовременная социальная помощь многодетным матерям, награжденным подвесками "Күміс алқа" и "Алтын алқа", многодетным семьям, имеющих от 4-х и более детей до 18 лет
3522,9
Единовременная социальная помощь участникам и инвалидам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции
116,7
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию 30-летия Дня Независимости
291,7
Отдел внутренней политики района
500
На размещение государственного социального заказа по антикоррупционной тематике
500
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
257642,2
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Абая села Жаксы Жаксынского района
6039
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Тәуелсіздік села Жаксы Жаксынского района
987,4
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улицы Гагарина села Жаксы Жаксынского района
1081,5
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Кенжеша Туктубаева села Жаксы Жаксынского района
904,4
Средний ремонт внутри-поселковой дороги по улице Степная - 1 в селе Жаксы Жаксынского района
140
Средний ремонт внутри-поселковой дороги по улице Степная - 2 в селе Жаксы Жаксынского района
140
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - переулок между улицами Абая и Транспортная села Жаксы Жаксынского района
93,7
Средний ремонт внутри-поселковых дорог - улица Сейтжана Жакупова села Жаксы Жаксынского района
618,9
Средний ремонт дороги по улице Целинная села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
1172,3
Средний ремонт дороги по улице Космонавтов села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
1538,6
Средний ремонт дороги по улице Аркаринская села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
70,9
Средний ремонт дороги по улице Школьная села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
68
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым поурытием по улице Ленина село Кийма
2123,3
Текущий ремонт дорог села Белагаш Жаксынского района
19625,8
Текущий ремонт дорог села Новокиенка Жаксынского района
12516
Текущий ремонт дорог села Ишимское Жаксынского района
35100,4
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Дорожная в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа
13692
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Сельхозтехника в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа
17685,5
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Кирова селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа

532,2
"Күміс алқа" және "Алтын алқа" медальдары бар көп балалы аналарға, сондай-ақ арнайы мемлекеттік жәрдемақы алатын 18 жасқа дейінгі 4 және одан да көп балалары бар көп балалы отбасыларға біржолғы әлеуметтік көмек
3522,9
Чернобыль атом электр станциясындағы аппатың сылдарларын жоюға қатысушылар мен мүгедектерге біржолғы әлеуметтік көмек
116,7
Тәуелсіздік күнінің 30-жылдығын мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
291,7
Ауданның ішкі саясат бөлімі
500
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырып бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
500
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
257642,2
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Абай көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
6039
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Тәуелсіздік көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
987,4
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Гагарин көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
1081,5
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Кенжеш Түктібаев көшесі - ішкі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
904,4
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Степная-1 көшесіндегі кентішілік жолды орташа жөндеу
140
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Степная-2 көшесіндегі кентішілік жолды орташа жөндеу
140
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Абай және Транспортная көшелері арасындағы тұйық көшесі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
93,7
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Сейітжан Жақыпов көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
618,9
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Целинная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
1172,3
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Космонавтов көшесіндегі жолды орташа жөндеу
1538,6
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Лозовое ауылының Аркаринская көшесіндегі жолды орташа жөндеу
70,9
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Лозовое ауылының Школьная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
68
Жақсы ауданының Қима ауылындағы Ленин көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
2123,3
Жақсы ауданы Белағаш ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
19625,8
Жақсы ауданы Новокиенка ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
12516
Жақсы ауданы Ешім ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
35100,4
Жаңа Қима ауылдық округінің Жаңа Қима ауылындағы Дорожная көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
13692
Жаңа Қима ауылдық округінің Жаңа Қима ауылындағы Сельхозтехника көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
17685,5
Жаңа Қима ауылдық округінің Қима ауылындағы Киров көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу

21840
Капитальный ремонт водопроводной сети в селе Перекатное Жаксынского района
100000
Устройство мини-футбольного поля в селе Жана-Кийма Жаксынского района
12204,5
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
10000
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения КС-JK-3 "Подъезд к селу Чапаевское" км 0-16,7
0
Отдел экономики и финансов района
963
На увеличение размера подъемного пособия
963
На оплату труда государственных служащих.
52490
Целевые трансферты на развитие
220001,1
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
48317,7
На увеличение уставного капитала
36662
На развитие теплоэнергетической системы
11655,7
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
171683,4
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
136390
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
35293,4

21840
Жақсы ауданының Перекатное ауылындағы су құбыры желісін күрделі жөндеу
100000
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылында шағын футбол алаңын орнату
12204,5
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындығына
10000
0-16,7 км "Чапаевское ауылына кіреберіс" КС-JK-3 аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
0
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
963
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
963
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
52490
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
220001,1
оның iшiнде:
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
48317,7
Жарғылық капиталды ұлғайтуға
36662
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
11655,7
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
171683,4
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
136390
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
35293,4