О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2021-2023 годы
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2020 года № 6ВС-67-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 января 2021 года № 8322.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 340317,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15889 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 324428,3 тысяч тенге;
2) затраты – 344199,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3882,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3882,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2021 № 7ВС-15-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 169542,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6712 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 753 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 162077,3 тысяч тенге;
2) затраты – 172712,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3170,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3170,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2021 № 7ВС-17-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 301736,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6330,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

2021-2023 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-67-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 қаңтарда № 8322 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 340317,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15889 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 324428,3 мың теңге;
2) шығындар – 344199,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3882,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3882,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 7ВС-15-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 169542,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6712 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 753 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 162077,3 мың теңге;
2) шығындар – 172712,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3170,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3170,1 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 7ВС-17-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021-2023 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 301736,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6330,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

1) доходы – 23338,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1066 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22272,2 тысяч тенге;
2) затраты – 24794,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1456,4) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1456,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2021 № 7ВС-17-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Утвердить бюджет Тарасовского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26677,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 366 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1750,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24560,9 тысяч тенге;
2) затраты – 26839,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-162,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2021 № 7ВС-15-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
15. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2021 год, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов, в сумме 182461 тысяч тенге, в том числе:
селу Жаксы 23329 тысяч тенге;
Жанакийминскому сельскому округу 19443 тысяч тенге;
Запорожскому сельскому округу 14413 тысяч тенге;
селу Белагаш 12005 тысяч тенге;
селу Киевское 11250 тысяч тенге;
селу Новокиенка 11521 тысяч тенге;
селу Подгорное 9559 тысяч тенге;
селу Терсакан 11869 тысяч тенге;
селу Чапаевское 8694 тысяч тенге;
Беловодскому сельскому округу 13845 тысяч тенге;
Ишимскому сельскому округу 14574 тысяч тенге;
Калининскому сельскому округу 10549 тысяч тенге;
Кызылсайскому сельскому округу 10656 тысяч тенге;
Тарасовскому сельскому округу 10754 тысяч тенге;
16. Учесть, что в составе поступлений трансфертов сел, сельских округов Жаксынского района предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета на 2021 год согласно приложению 43.
17. Учесть, что в составе поступлений трансфертов сел, сельских округов Жаксынского района предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на 2021 год согласно приложению 44.

1) кірістер – 23338,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1066 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22272,2 мың теңге;
2) шығындар – 24794,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1456,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1456,4 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 7ВС-17-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2021-2023 жылдарға арналған Тарасов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26677,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 366 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1750,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24560,9 мың теңге;
2) шығындар – 26839,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-162,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162,3 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 25.11.2021 № 7ВС-15-2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл, ауылдық округтерге аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 182461 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Жақсы ауылына 23329 мың теңге;
Жаңа Қийма ауылдық округіне 19443 мың теңге;
Запорожье ауылдық округіне 14413 мың теңге;
Белағаш ауылына 12005 мың теңге;
Киев ауылына 11250 мың теңге;
Новикиенка ауылына 11521 мың теңге;
Подгорное ауылына 9559 мың теңге;
Терісаққан ауылына 11869 мың теңге;
Чапай ауылына 8694 мың теңге;
Беловод ауылдық округіне 13845 мың теңге;
Ешім ауылдық округіне 14574 мың теңге;
Калинин ауылдық округіне 10549 мың теңге;
Қызылсай ауылдық округіне 10656 мың теңге;
Тарасов ауылдық округіне 10754 мың теңге;
16. Жақсы ауданының ауыл, ауылдық округтер трансферттер түсімдерінің құрамында, 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер 43 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
17. Жақсы ауданының ауыл, ауылдық округтер трансферттер түсімдерінің құрамында, 2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер 44 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

18. Учесть, что в составе поступлений трансфертов сел, сельских округов Жаксынского района предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2021 год согласно приложению 45.
19. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Б.Джанадилов
исполняющая обязанности
секретаря Жаксынского
районного маслихата
Е.Алешина
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6ВС-67-1
Бюджет села Жаксы на 2021 год

18. Жақсы ауданының ауыл, ауылдық округтер трансферттер түсімдерінің құрамында, 2021 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер 45 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
19. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Б.Джанадилов
Жақсы аудандық
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушысы
Е.Алешина
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімдігі
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6ВС-67-1 шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Жақсы ауылының бюджеті

667,8
покраска ограждений из сетчатых понелей, металлических стоек футбольного ограждения, футбольных ворот, волейбольных стоек
250
приобретение модульной котельной
5527,7
обустройство прилегающей территории стелы "Jaksy" в селе Жаксы
9979
устройство МАФ для обустройства прилегающей территории стеллы в с.Жаксы
310,6
электромантажные работы и установка видеонаблюдения в с.Жаксы стелла "Jaksy"
1297,6
металлоконструкции ограждений, вывески, арки для обустройства прилегающей территории стеллы "Jaksy"
1430,5
земляные работы, газоны, цветники для благоустройства прилегающей территории стеллы "Jaksy"
1365,3
услуги по буртованию мусора
1452,5
изготовление мурала (роспись стен высотные работы)
1014,4
приобретение контейнеров для сбора пластиковых бутылок
400
текущий ремонт уличного освещения по улице Абай села Жаксы
1450
разработка проектно-сметной документации по объекту "Наружное электроосвещение улиц в селе Жаксы Жаксынского района" (протяженность 6,5 км.)
693
услуги по изготовлению, установке, подключению уличной светодиодной консоли
475
для проведения работ по частичной замене уличных светильников по улицам в селе Жаксы
745
приобретение мультидвигателя и резиновой крошки
820
услупо по установке видеонаблюдения в селе Жаксы
2518,8
услуги по откосу травы
1640
приобретение уличных светодиодных светильников
1450
работы по установке уличных светодиодных светильников
1455
услуги по подведению и установке водопроводной сети к административному зданию
119,3
на подвоз воды для поливки саженцев и цветов
1060
услуги по вывозу неопасных отходов
1421
услуги по изготовлению ледовых скульптур и установка новогодней елки в селе Жаксы
3000
приобретение салюта
250
приобретение гирлянды
100
изготовление баннеров
278,1
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
5749
на содержание аппарата акима Жанакийминского сельского округа: оплата труда, социальный налог, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, отчисления на обязательное социальное медицинское страхование
2463
услуги по вывозу неопасных отходов
1450
текущий ремонт водонапорной башни
800
приобретение и установка фигур для детской игровой площадки в селе Жана Кийма
1036
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
6873,6
на содержание аппарата акима Беловодского сельского округа: оплата труда, компенсационные выплаты, социальный налог, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, отчисления на обязательное социальное медицинское страхование, оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу, оплата услуг связи, командировки и служебные разъезды внутри страны

667,8
торлы панельдерден жасалған қоршауларды, футбол қоршауларының металл тіреулерін, футбол қақпаларын, волейбол тіректерін бояу
250
модульдік қазандықты сатып алу
5527,7
Жақсы ауылындағы "Jaksy" стеласының іргелес аумағын жайластыру
9979
Жақсы ауылындағы стелланың іргелес аумағын жайластыруға арналған МАФ құрылғысы
310,6
Жақсы а. "Jaksy" стелласында электромантаждық жұмыстар және бейнебақылау орнату
1297,6
"Jaksy" стелласының іргелес аумағын жайластыруға арналған қоршаулардың, маңдайшалардың, аркалардың металл конструкциялары
1430,5
"Jaksy" стелласының іргелес аумағын абаттандыруға арналған жер жұмыстары, көгалдар, гүлзарлар
1365,3
қоқыстарды жинақтау бойынша қызметер
1452,5
мурал жасау (қабырғаларды бояу, биіктік жұмыстары)
1014,4
пластикалық бөтелкелерді жинауға арналған контейнерлерді сатып алу
400
Жақсы ауылының Абай көшесіндегі көше жарығын ағымдағы жөндеу
1450
"Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы көшелерді сыртқы электрмен жарықтандыру" нысаны бойынша сметалық құжаттама әзірлеу (ұзындығы 6,5 км.)
693
сыртқы жарықдиодты консольді жасау, орнату, қосу қызметтері
475
Жақсы ауылының көшелеріндегі көше шамдарын ішінара ауыстыру жұмыстарын жүргізу үшін
745
мультидвигатель мен резеңке үгіндісін сатып алу
820
Жақсы ауылында бейнебақылау орнату бойынша көрсетілетін қызмет
2518,8
шөпті шабу бойынша қызметтер
1640
көшедегі жарықдиодты шамдарды сатып алу
1450
көшедегі жарықдиодты шамдарды орнату жұмыстары
1455
әкімшілік ғимаратқа су құбыры желісін жеткізу және орнату жөніндегі қызметтер
119,3
көшеттер мен гүлдерді суару үшін су жеткізуге
1060
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
1421
Жақсы ауылында мұз мүсіндерін жасау және жаңа жылдық шырша орнату бойынша қызметтер
3000
салют сатып алу
250
гирлянданы сатып алу
100
баннерлер жасау
278,1
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
5749
Жаңа Қима ауылдық округі әкімі аппаратын ұстауға: еңбекақы төлеу, әлеуметтік салық, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар
2463
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
1450
су мұнарасын ағымдағы жөндеу
800
Жаңа Қима ауылында балалар ойын алаңы үшін фигураларды сатып алу және орнату
1036
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
6873,6
Беловод ауылдық округі әкімі аппаратын ұстауға: еңбекақы төлеу, өтемақы төлемдері, әлеуметтік салық, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар, техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары, байланыс қызметтеріне ақы төлеу, ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар

3275,6
на оплату уличного освещения
680
услуги по вывозу снега
900
услуги по установке видеонаблюдения в селах Беловодское, Перекатное
953
оформление земельных участков под строительство линии электропередач
358,8
услуги по вывозу неопасных отходов
500
курсы переподготовки государственных служащих
206,2
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
9939,2
на содержание аппарата акима Кызылсайского сельского округа: оплата труда, компенсационные выплаты, социальный налог, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, отчисления на обязательное социальное медицинское страхование, оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу, командировки и служебные разъезды внутри страны
2108
услуги по установке видеонаблюдения в селе Кировское
847,4
техническое обслуживание и текущий ремонт уличного освещения по улице Кирова и улице Строительная в селе Кировское
1161,7
услуги по вывозу неопасных отходов
500
средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Строительная в селе Кировское
4865,9
приобретение компьютера в комплекте
223,2
приобретение многофункционального устройства
26,8
курсы переподготовки государственных служащих
206,2
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
4984
на содержание аппарата акима села Белагаш: оплата труда, компенсационные выплаты, социальный налог, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, отчисления на обязательное социальное медицинское страхование, командировки и служебные разъезды внутри страны
3432
услуги по составлению сметной документации на текущий ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улицам села Белагаш
52
текущий ремонт водонапорной башни
1500
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
4652,2
на содержание аппарата акима села Подгорное: оплата труда, дополнительные денежные выплаты, компенсационные выплаты, социальный налог, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, отчисления на обязательное социальное медицинское страхование, командировки и служебные разъезды внутри страны
2732,8
на оплату уличного освещения
648
услуги по вывозу неопасных отходов
500
текущий ремонт уличного освещения
471,4
услуги по замене фонарей уличного освещения
300
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
3898,6
на содержание аппарата акима села Киевское: оплата труда, компенсационные выплаты, социальный налог, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, отчисления на обязательное социальное медицинское страхование, командировки и служебные разъезды внутри страны

3275,6
көше жарығын төлеуге
680
қар шығару бойынша қызметтер
900
Беловод, Перекатное ауылдарында бейнебақылау орнату жөніндегі қызметтер
953
электр беру желілерін салу үшін жер учаскелерін ресімдеу
358,8
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау курстары
206,2
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
9939,2
Қызылсай ауылдық округі әкімі аппаратын ұстауға: еңбекақы төлеу, өтемақы төлемдері, әлеуметтік салық, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар, техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, жұмыс берушілердің техникалық персонал бойынша жарналары, ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар
2108
Киров ауылында бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
847,4
Киров ауылында Киров көшесі және Строительная көшесі бойынша көше жарығына техникалық қызмет көрсету және ағымдағы жөндеу
1161,7
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
Киров ауылында Строительная көшесіндегі кентішілік жолды орташа жөндеу
4865,9
компьютер сатып алу жиынтықта
223,2
көп функциялы құрылғыны сатып алу
26,8
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау курстары
206,2
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
4984
Белағаш ауылы әкімінің аппаратын ұстауға: еңбекақы төлеу, өтемақы төлемдері, әлеуметтік салық, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар, ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар
3432
Белағаш ауылының көшелері бойынша асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды ағымдағы жөндеуге сметалық құжаттама жасау жөніндегі қызметтер
52
су мұнарасын ағымдағы жөндеу
1500
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
4652,2
Подгорное ауылы әкімінің аппаратын ұстауға: еңбекақы төлеу, қосымша ақшалай төлемдер, өтемақы төлемдері, әлеуметтік салық, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар, ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар
2732,8
көше жарығын төлеуге
648
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
көше жарығын ағымдағы жөндеу
471,4
көше жарығының шамдарын ауыстыру бойынша қызметтер
300
Жақсы ауданының Киевское ауылы әкімінің аппараты
3898,6
Киев ауылы әкімінің аппаратын ұстауға: еңбекке ақы төлеу, өтемақы төлемдері, әлеуметтік салық, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар, ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар

2262,4
услуги по вывозу снега
750
на оплату уличного освещения
180
услуги по вывозу неопасных отходов
500
курсы переподготовки государственных служащих
206,2
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
11170,4
на содержание аппарата акима села Новокиенка: оплата труда, компенсационные выплаты, социальный налог, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, отчисления на обязательное социальное медицинское страхование, оплата услуг связи
3264,2
средний ремонт дороги по улице Победы в селе Новокиенка
7215,7
услуги по вывозу неопасных отходов
500
курсы переподготовки государственных служащих
206,2
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
31333,4
на содержание аппарата акима Ишимского сельского округа: оплата труда, компенсационные выплаты, социальный налог, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, отчисления на обязательное социальное медицинское страхование, оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу, командировки и служебные разъезды внутри страны
4183,3
средний ремонт въездной дороги в селе Ишимское с асфальтовым покрытием, протяженностью 1,5 км
4735,4
средний ремонт дороги по улице Баубек батыра в селе Ишимское
17918,9
услуги по вывозу неопасных отходов
500
отлов и уничтожение бродячих собак
100
изготовление с доставкой конструкции для детской игровой площадки в селе Моностырка
1463,6
изготовление и установка пластиковых окон, двухстворчатой двери
1589
приобретение межкомнатных дверей
360
на адаптацию санитарной комнаты для инвалидов
277
курсы переподготовки государственных служащих
206,2
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
17305,7
на содержание аппарата акима Калининского сельского округа: оплата труда, компенсационные выплаты, социальный налог, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, отчисления на обязательное социальное медицинское страхование, оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
1687,2
услуги по вывозу снега
600
текущий ремонт внутрипоселковой дороги по улице Ленина и прилегающей центральной площади в селе Калининское
12838,5
услуги по вывозу неопасных отходов
500
текущий ремонт водонапорной башни
1680
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
13806,9
на содержание аппарата акима Тарасовского сельского округа: оплата труда, социальный налог, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, отчисления на обязательное социальное медицинское страхование

2262,4
қар шығару бойынша қызметтер
750
көше жарығын төлеуге
180
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау курстары
206,2
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
11170,4
Новокиенка ауылы әкімінің аппаратын ұстауға: еңбекақы төлеу, өтемақы төлемдері, әлеуметтік салық, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар, байланыс қызметтеріне ақы төлеу
3264,2
Новокиенка ауылындағы Победа көшесіндегі жолды орташа жөндеу
7215,7
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау курстары
206,2
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
31333,4
Ешім ауылдық округі әкімі аппаратын ұстауға: еңбекке ақы төлеу, өтемақы төлемдері, әлеуметтік салық, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар, техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, жұмыс берушілердің техникалық персонал бойынша жарналары, ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар
4183,3
ұзындығы 1,5 км, асфальт жабындысы бар Ешім ауылының кіреберіс жолын орташа жөндеу
4735,4
Ешім ауылы Баубек батыр көшесіндегі жолды орташа жөндеу
17918,9
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
қаңғыбас иттерді аулау және жою
100
Монастырка ауылында балалар ойын алаңына арналған конструкцияларды жеткізу арқылы дайындау
1463,6
пластикалық терезелерді, қос есікті дайындау және орнату
1589
ішкі есіктерді сатып алу
360
мүгедектерге арналған санитарлық бөлмені бейімдеуге
277
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау курстары
206,2
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
17305,7
Калинин ауылдық округі әкімі аппаратын ұстауға: еңбекақы төлеу, өтемақы төлемдері, әлеуметтік салық, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар, техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
1687,2
қар шығару бойынша қызметтер
600
Ленин көшесі бойындағы және Калинин ауылының орталық алаңына іргелес кентішілік жолды ағымдағы жөндеу
12838,5
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
су мұнарасын ағымдағы жөндеу
1680
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
13806,9
Тарасов ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға: еңбекақы төлеу, өтемақы төлемдері, әлеуметтік салық, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар

2934,3
услуги по вывозу неопасных отходов
500
оформление земельных участков под строительство линии электропередач
454,3
установка детской игровой площадки
1066,5
средний ремонт внутрипоселковых дорог улице Островского села Тарасовка
8645,6
курсы переподготовки государственных служащих
206,2
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
7998,1
на содержание аппарата акима села Чапаевское: оплата труда, компенсационные выплаты, социальный налог, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, отчисления на обязательное социальное медицинское страхование, командировки и служебные разъезды внутри страны
2461,9
услуги по вывозу неопасных отходов
500
текущий ремонт дороги по улице Орталык в селе Чапаевское
836,7
текущий ремонт ограждения водозабора в селе Чапаевское
2808
услуги по разработке сметной документации
22
текущий ремонт водонапорной башни
1100
курсы повышения квалификации государственных служащих
137,5
приобретение зимних шин
132
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
4781,2
на содержание аппарата акима села Терсакан: оплата труда, социальный налог, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, отчисления на обязательное социальное медицинское страхование, оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
3093,4
составление проектов межхозяйственного землеустройства по образованию новых и упорядочению существующих землепользований
143,6
топографическая съемка на земельный участок протяженностью 0,74 км под электрические опоры для установки уличного освещения, расположенного в селе Терсакан
100
курсы переподготовки государственных служащих
206,2
изготовление пандуса
428
услуги по изготовлению дверей
100
услуги по оформлению земельных участков
710
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
3108,6
на содержание аппарата акима Запорожского сельского округа: оплата труда, компенсационные выплаты, социальный налог, социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, отчисления на обязательное социальное медицинское страхование, оплата услуг связи
3108,6
Приложение 44 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6ВС-67-1
Целевые текущие трансферты из областного бюджета на 2021 год
Сноска. Приложение 44 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2021 № 7ВС-17-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
Администратор бюджетных программ
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
3
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
текущий ремонт дорог села Белагаш Жаксынского района

2934,3
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
электр беру желілерін салу үшін жер учаскелерін ресімдеу
454,3
балалар ойын алаңын орнату
1066,5
Тарасовка ауылының Островский көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
8645,6
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау курстары
206,2
Жақсы ауданының Чапай ауылы әкімінің аппараты
7998,1
Чапаев ауылы әкімінің аппаратын ұстауға: еңбекақы төлеу, өтемақы төлемдері, әлеуметтік салық, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар, ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар
2461,9
қауіпті емес қалдықтарды шығару жөніндегі қызметтер
500
Чапаев ауылында Орталық көшесіндегі жолды ағымдағы жөндеу
836,7
Чапаев ауылындағы бас тоғанның қоршауын ағымдағы жөндеу
2808
сметалық құжаттаманы әзірлеу жөніндегі қызметтер
22
су мұнарасын ағымдағы жөндеу
1100
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау курстары
137,5
қысқы шиналарды сатып алу
132
Жақсы ауданының Терсакан ауылы әкімінің аппараты
4781,2
Терісаққан ауылы әкімінің аппаратын ұстауға: еңбекақы төлеу, әлеуметтік салық, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар, техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
3093,4
жаңа жер пайдалануды қалыптастыру және қолданыстағыларын реттеу бойынша шаруашылықаралық жерге орналастыру жобаларын жасау
143,6
Терісаққан ауылында орналасқан көше жарығын орнату үшін ұзындығы 0,74 км жер учаскесіне топографиялық түсірілім
100
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау курстары
206,2
пандус жасау
428
есік жасау қызметтері
100
жер учаскелерін ресімдеу жөніндегі қызметтер
710
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
3108,6
Запорожье ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға: еңбекақы төлеу, өтемақы төлемдері, әлеуметтік салық, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар, байланыс қызметтеріне ақы төлеу
3108,6
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6ВС-67-1 шешіміне
44 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 44-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 14.12.2021 № 7ВС-17-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
Сома мың теңге
1
2
3
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
Жақсы ауданының Белағаш ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу

19625,8
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
устройство мини-футбольного поля в селе Жана Кийма
12204,5
оплата труда государственных служащих
1174
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Дорожная в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа
13692
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Сельхозтехника в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа
17685,5
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Кирова в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа
21840
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Ленина в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа
2123,3
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Сейтжана Жакупова села Жаксы
618,9
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Абай села Жаксы
6039
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тауелсиздик села Жаксы
987,4
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Гагарина села Жаксы
1081,5
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Кенжеш Туктубаева села Жаксы
904,4
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Степная-1 села Жаксы
140
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Степная-2 села Жаксы
140
средний ремонт внутрипоселковых дорог – переулок между улицами Абай и Транспортная села Жаксы
93,7
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
текущий ремонт дорог села Новокиенка Жаксынского района
12516
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
текущий ремонт дорог села Ишимское Жаксынского района
35100,4
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
оплата труда государственных служащих
2031
средний ремонт дороги по улице Целинная села Запорожье
1172,3
средний ремонт дороги по улице Космонавтов села Запорожье
1538,6
средний ремонт дороги по улице Аркаринская села Лозовое
70,9
средний ремонт дороги по улице Школьная села Лозовое
68
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
оплата труда государственных служащих
1370
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
оплата труда государственных служащих
1677
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
оплата труда государственных служащих
1349
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
оплата труда государственных служащих
1676
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
оплата труда государственных служащих
1692
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
оплата труда государственных служащих

19625,8
Жақсы ауданының Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңа Қийма ауылында шағын футбол алаңын орнату
12204,5
мемлекеттмемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
1174
Жаңа Қийма ауылдық округінің Жаңа Қийма ауылының Дорожная көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
13692
Жаңа Қийма ауылдық округінің Жаңа Қийма ауылындағы Сельхозтехника көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
17685,5
Жаңа Қийма ауылдық округінің Жаңа Қийма ауылындағы Киров көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
21840
Жаңақайма ауылдық округінің Жаңа Қийма ауылындағы Ленин көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
2123,3
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
Жақсы ауылы Сейтжан Жақыпов көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
618,9
Жақсы ауылының Абай көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
6039
Жақсы ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
987,4
Жақсы ауылының Гагарин көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
1081,5
Жақсы ауылының Кенжеш Түктібаев көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
904,4
Жақсы ауылының Степная-1 көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
140
Жақсы ауылының Степная-2 көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
140
Жақсы ауылының Абай және Транспортная көшелері арасындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
93,7
Жақсы ауданының Новокиенка ауылдық округі әкімінің аппараты
Жақсы ауданының Новокиенка ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
12516
Жақсы ауданының Ешім ауылы әкімінің аппараты
Жақсы ауданының Ешім ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
35100,4
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
2031
Запорожье ауылының Целинная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
1172,3
Запорожье ауылының Космонавтов көшесіндегі жолды орташа жөндеу
1538,6
Лозовое ауылының Аркаринская көшесіндегі жолды орташа жөндеу
70,9
Лозовое ауылының Школьная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
68
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
1370
Жақсы ауданының Киевское ауылы әкімінің аппараты
мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
1677
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
1349
Жақсы ауданының Киевское ауылы әкімінің аппараты
мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
1676
Жақсы ауданының Чапай ауылы әкімінің аппараты
мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
1692
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу

452
ИТОГО
159063,2
Приложение 45 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6ВС-67-1
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2021 год
Сноска. Приложение 45 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 25.08.2021 № 7ВС-10-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
630790
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района

452
БАРЛЫҒЫ
159063,2
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6ВС-67-1 шешіміне
45 қосымша
2021 жылға арналған республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 45-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 25.08.2021 7ВС-10-1 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
630790
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты

234319
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Абай села Жаксы
73441
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тауелсиздик села Жаксы
27537
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Гагарина села Жаксы
30180
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Кенжеш Туктубаева села Жаксы
25238
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Степная-1 села Жаксы
8020
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Степная-2 села Жаксы
7030
средний ремонт внутрипоселковых дорог – переулок между улицами Абай и Транспортная села Жаксы
1681
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Сейтжана Жакупова села Жаксы
5140
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Советская села Жаксы
13865
средний ремонт внутрипоселковой дороги Микрорайона села Жаксы
28878
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Мереке села Жаксы
13309
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
273004
средний ремонт дороги по улице Целинная села Запорожье
13391
средний ремонт дороги по улице Космонавтов села Запорожье
17217
средний ремонт дороги по улице Ивановых села Запорожье
81900
средний ремонт дороги по улице Ленина села Запорожье
64800
средний ремонт дороги по улице Аркаринская села Лозовое
32781
средний ремонт дороги по улице Школьная села Лозовое
31415
средний ремонт дороги по улице Тауельсыздык села Лозовое
31500
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
55301
средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Комсомольская села Белагаш
4094
средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Московская села Белагаш
11124
средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием въезд в село Белагаш
17799
средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Береке села селагаш
11160
средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Гагарина села Белагаш
11124
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
68166
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Галии Аманбековой в селе Кийма Жанакийминского сельского округа
22500
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Кирова в селе Кийма Жанакийминского сельского округа
20296
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Строительная в селе Кийма Жанакийминского сельского округа
16914
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Студенческая в селе Кийма Жанакийминского сельского округа
8456

234319
Жақсы ауылының Абай көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
73441
Жақсы ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
27537
Жақсы ауылының Гагарин көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
30180
Жақсы ауылының Қ. Түктібаев көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
25238
Жақсы ауылының Степная-1 көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
8020
Жақсы ауылының Степная-2 көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
7030
Жақсы ауылының Абай және Транспортная көшелері арасындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
1681
Жақсы ауылы С.Жақыпов көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
5140
Жақсы ауылының Советская көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
13865
Жақсы ауылы шағын ауданының кентішілік жолын орташа жөндеу
28878
Жақсы ауылының Мереке көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
13309
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
273004
Запорожье ауылының Целинная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
13391
Запорожье ауылының Космонавтов көшесіндегі жолды орташа жөндеу
17217
Запорожье ауылының Ивановтар көшесіндегі жолды орташа жөндеу
81900
Запорожье ауылының Ленин көшесіндегі жолды орташа жөндеу
64800
Лозовое ауылының Аркаринская көшесіндегі жолды орташа жөндеу
32781
Лозовое ауылының Школьная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
31415
Лозовое ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі жолды орташа жөндеу
31500
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
55301
Белағаш ауылының Комсомольская көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
4094
Белағаш ауылының Московская көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
11124
Белағаш ауылына кіре берістегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
17799
Белағаш ауылының Береке көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
11160
Белағаш ауылының Гагарин көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
11124
Жақсы ауданының Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің аппараты
68166
Жаңа Қима ауылдық округінің Қима ауылындағы Ғалия Аманбекова көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
22500
Жаңа Қима ауылдық округінің Қима ауылындағы Киров көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
20296
Жаңа Қима ауылдық округінің Қима ауылындағы Строительная көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
16914
Жаңа Қима ауылдық округінің Қима ауылындағы Студенческая көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
8456