О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 49-318 "О бюджете Зерендинского района на 2020-2022 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 10 августа 2020 года № 59-366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 августа 2020 года № 7985
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 49-318 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7631, опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 772 605,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 392 616,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 664,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42 209,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 314 116,7 тысяч тенге;
2) затраты – 8 779 442,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 850 677,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 905 189,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 54 512,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 251,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2 251,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 857 263,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 857 263,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н.Хасенов
Секретарь Зерендинского
районного маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Зерендинского района
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 10 августа
2020 года № 59-366
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 49-318
Бюджет района на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Зеренді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 49-318 "Зеренді ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 тамыздағы № 59-366 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 тамызда № 7985 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 49-318 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7631 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 772 605,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 392 616,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 664,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42 209,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 314 116,7 мың теңге;
2) шығындар – 8 779 442,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 850 677,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 905 189,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 54 512,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 251,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 2 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2 251,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 857 263,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 857 263,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Хасенов
Зеренді ауданы мәслихатының хатшысы К.Аугалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімдігі
Зеренді аудандық мәслихатының
2020 жылғы 10 тамыздағы
№ 59-366 шешіміне
1-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 49-318 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

78321,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
64506,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
57186,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1328,3
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
742,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5250,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
16684,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
16684,9
02
Оборона
14752,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14752,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5933,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
8236,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
583,0
04
Образование
6147658,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
6147656,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16211,0
003
Общеобразовательное обучение
5250935,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32200,0
006
Дополнительное образование для детей
122971,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
250,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
285294,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27573,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
190,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
347482,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
64550,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

78321,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
64506,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57186,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1328,3
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
742,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5250,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
16684,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16684,9
02
Қорғаныс
14752,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14752,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5933,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
8236,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
583,0
04
Бiлiм беру
6147658,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6147656,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16211,0
003
Жалпы білім беру
5250935,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32200,0
006
Балаларға қосымша білім беру
122971,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
250,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
285294,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
27573,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
190,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
347482,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
64550,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

369115,5
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
292258,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10039,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
219685,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
53398,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
9136,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
52671,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
30088,9
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
14740,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7843,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
24185,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
20103,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3071,6
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1011,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
97332,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
57334,6
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
57334,6
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14251,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14251,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16356,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14221,7
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2135,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9389,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8889,7
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
68819,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11555,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства

369115,5
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
292258,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10039,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
219685,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
53398,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
9136,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
52671,9
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30088,9
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14740,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
7843,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
24185,6
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20103,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3071,6
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1011,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
97332,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
57334,6
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
57334,6
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14251,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14251,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16356,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14221,7
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2135,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9389,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8889,7
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
68819,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11555,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

96552,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
13800,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
392384,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
535224,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
193137,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
78382,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
82337,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
7938,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4526,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
14185,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оказание услуг специалиста жестового языка
416,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
5353,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
34578,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
34578,0
Отдел строительства района (города областного значения)
137979,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (строительство линий электроснабжения) к объектам индивидуального жилищного строительства в селе Акколь, Зерендинского района
71662,0
Строительство сетей электроснабжения в селе Садовое, Зерендинского района
66317,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

96552,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13800,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
392384,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
535224,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
193137,2
Республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
78382,2
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
82337,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7938,0
Республикалық бюджеттен үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4526,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14185,0
Республикалық бюджеттен ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
416,0
Республикалық бюджеттен техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5353,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
34578,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
34578,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
137979,0
Зеренді ауданы Ақкөл ауылында жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу (электрмен жабдықтау желілерін салу)
71662,0
Зеренді ауданы Садовое ауылында электрмен жабдықтау желілерін салу
66317,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

493589,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
403769,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,6 километра) в селе Викторовка
63898,0
Капитальный ремонт разводящих сетей водопровода с водоводом села Викторовка
339871,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
89820,0
Бюджетные кредиты
205683,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
205683,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
151107,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 и 2019 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
54512,0
Распределение сумм вознаграждения и штрафов по бюджетным кредитам
64,0
Приложение 3 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 10 августа
2020 года № 59-366
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 49-318
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
912914,1
Целевые текущие трансферты
912914,1
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (городов областного значения)
35075,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
5250,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размера подъемного пособия
29825,0
Отдел образования района (города областного значения)
621508,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение школьных автобусов для объектов образования
13065,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на открытие IT-классов в школах
10913,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение компьютеров для школ

493589,0
Республикалық бюджеттен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
403769,0
Викторовка ауылында кентішілік жолдарды асфальтбетонды жамылғысымен орташа жөндеу (4,6 шақырым)
63898,0
Викторовка ауылының су құбыры бар су құбырының таратушы желілерін күрделі жөндеу
339871,0
Республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
89820,0
Бюджеттік кредиттер
205683,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
205683,0
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
151107,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 және 2019 жылдарға бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздарды өтеу сомаларын бөлу
54512,0
Бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылардың және айыппұлдардың сомаларын бөлу
64,0
Зеренді аудандық мәслихатының
2020 жылғы 10 тамыздағы
№ 59-366 шешіміне
3-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 49-318 шешіміне
5-қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
912914,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
912914,1
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35075,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5250,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
29825,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
621508,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілері үшін мектеп автобустарын сатып алуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13065,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептерде IT-сыныптарды ашуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10913,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептерге компьютерлерді сатып алуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

37450,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение кабинетов робототехники
11617,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2976,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
15146,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
18881,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
8225,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на оснащение ресурсных центров
668,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
4572,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
429672,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
3411,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
5781,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям со степенью магистра

37450,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне робототехника кабинеттерді сатып алуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11617,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2976,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған отбасылардан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
15146,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18881,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған отбасылардан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8225,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ресурстық орталықтарды жарақтандыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
668,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4572,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұнындағы жағдайда бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
429672,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3411,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5781,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

5276,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на доплаты учителям за наставничество молодым учителям
528,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
11808,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
4029,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
317,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонты объектов образования
19173,0
Текущий ремонт бассейна государственного коммунального казенного предприятия "Детско-юношеский клуб физической подготовки "Жігер" при акимате Зерендинского района
7140,0
Текущий ремонт дверей коммунального государственного учреждения "Кызылсаянская средняя школа" акимата Зерендинского района
2322,0
Текущий ремонт коммунального государственного учреждения "Приреченская средняя школа" акимата Зерендинского района
2711,0
Текущий ремонт коммунального государственного учреждения "Доломитовская средняя школа" акимата Зерендинского района
7000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования
18000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
115466,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт системы водоснабжения и водоотведения
2999,2
Текущий ремонт водопроводных сетей села Игилик
2999,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства
13260,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
13260,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на ремонт автомобильных дорог
4344,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети поселка Гранитный Конысбайского сельского округа Зерендинского района
4344,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

5276,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
528,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11808,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4029,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
317,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін жөндеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
19173,0
Зеренді ауданы әкімдігінің жанындағы "Жігер" дене тәрбиесі дайындығының балалар-жасөспірімдер клубы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны бассейннің ағымдағы жөндеу
7140,0
Зеренді ауданы әкімдігінің "Қызылсая орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің есіктерін ағымдағы жөндеу
2322,0
Зеренді ауданы әкімдігінің "Приречный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін ағымдағы жөндеу
2711,0
Зеренді ауданы әкімдігінің "Доломитово орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін ағымдағы жөндеу
7000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелерімен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
115466,4
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйесін жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2999,2
Игілік ауылының су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
2999,2
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
13260,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындалуға
13260,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4344,0
Зеренді ауданы Қонысбай ауылдық округі Гранитный кентінің көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
4344,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

94863,2
Благоустройство села Зеренда
50000,0
Капитальный ремонт разводящих сетей водопровода с водоводом села Викторовка
37763,4
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (4,6 километра) в селе Викторовка
7099,8
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
47215,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на разработку генерального плана с проектом детальной планировки
47215,6
Корректировка генерального плана с планом детальной планировки села Зеренда
40159,2
Разработка схем развития и застройки села Малые Тюкты
3364,5
Разработка схем развития и застройки села Серафимовка
3691,9
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56747,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию краткосрочного профессионального обучения
14012,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
4427,8
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
600,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
27650,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
9058,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
1000,0
Отдел строительства района (города областного значения)
36901,3
Благоустройство и строительство инженерных сетей к 36 квартирному государственному коммунальному жилому дому села Зеренда, улица Ильясова, 61
36901,3
Бюджетные кредиты
754082,6
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования мероприятий Дорожной карты занятости
754082,6
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)

94863,2
Зеренді ауылын абаттандыру
50000,0
Викторовка ауылының су құбыры бар су құбырының таратушы желілерін күрделі жөндеу
37763,4
Викторовка ауылында кеншілік жолдарды асфальтбетонды жамылғысымен орташа жөндеу (4,6 шақырым)
7099,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
47215,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарды әзірлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
47215,6
Зеренді ауылының егжей-тегжейлі жоспарлау жоспарымен бас жоспарды түзету
40159,2
Кіші Түкті ауылын дамыту және салу схемаларын әзірлеу
3364,5
Серафимовка ауылын дамыту және салу схемаларын әзірлеу
3691,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56747,8
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
14012,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидияларға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4427,8
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
600,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
27650,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
9058,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына біржолғы материалдық көмек төлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
36901,3
Зеренді ауылы Ілиясов, 61 көшесіндегі 36 пәтерлі мемлекеттік коммуналдық тұрғын үйге инженерлік желілерді салу және абаттандыру
36901,3
Бюджеттік кредиттер
754082,6
Жұмыспен қамту жол картасының шараларын қаржыландыру үшін облыстардың жергілікті атқарушы органдарымен ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін мемлекеттік бағалы қағаздарды шығарудан түсетін түсімдер
754082,6
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

34278,0
Текущий ремонт окон коммунального государственного учреждения "Кызылсаянская средняя школа" акимата Зерендинского района
6576,9
Текущий ремонт внутренней системы отопления в здании коммунального государственного учреждения "Зерендинская средняя школа № 1" акимата Зерендинского района
9684,3
Текущий ремонт внутренней системы отопления в здании коммунального государственного учреждения "Троицкая средняя школа" акимата Зерендинского района
9509,4
Текущий ремонт оконных блоков в здании коммунального государственного учреждения "Кызылтанская средняя школа" акимата Зерендинского района
8507,4
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
62099,8
Текущий ремонт помещения "Зрительный зал" (полы) в здании государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района
8064,0
Текущий ремонт помещения "Зрительный зал" (стены) в здании государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района
7694,4
Текущий ремонт помещения "Зрительный зал" (кресла) в здании государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района
9974,5
Текущий ремонт помещения "Зрительный зал" в здании государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района
8929,6
Текущий ремонт помещений в здании государственного коммунального казенного предприятия "Мәдениет үйі" при отделе культуры и развития языков Зерендинского района
7649,0
Текущий ремонт Коныcбайского сельского клуба
6720,0
Текущий ремонт здания Оркенского сельского клуба
7840,0
Текущий ремонт Кызылтанского сельского клуба
5228,3
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
461704,8
Текущий ремонт котельной села Зеренда
98000,0
Текущий ремонт водопроводных сетей в селе Ортак
9690,7
Текущий ремонт водопроводной сети села Павловка
4276,1
Текущий ремонт водопроводных сетей по улице Заречная в селе Байтерек
14230,6
Замена водонапорной башни села Красный Кордон
8400,0
Текущий ремонт водопроводных сетей села Красный Кордон
6215,1
Устройство водопровода в селе Дороговка
16000,0
Устройство водопровода в селе Кызылтан
20000,0
Устройство водопровода в селе Бирлестик
10000,0
Устройство водопровода в селе Еликти
50000,0
Установка уличного освещения по улице Мектеп в селе Ортак
1232,5
Благоустройство прилегающей территории аэропорта в Аккольском сельском округе

34278,0
Зеренді ауданы әкімдігінің "Қызылсая орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің терезелерін ағымдағы жөндеу
6576,9
Зеренді ауданы әкімдігінің "№ 1 Зеренді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында ішкі жылыту жүйесін ағымдағы жөндеу
9684,3
Зеренді ауданы әкімдігінің "Троицк орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында ішкі жылыту жүйесін ағымдағы жөндеу
9509,4
Зеренді ауданы әкімдігінің "Қызылтан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында терезелердің блоктарын ағымдағы жөндеу
8507,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
62099,8
Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратында "Көрермендер залы" (едендер) үй-жайын ағымдағы жөндеу
8064,0
Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратында "Көрермендер залы" (қабырғалар) үй-жайын ағымдағы жөндеу
7694,4
Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратында "Көрермендер залы" (креслолар) үй-жайын ағымдағы жөндеу
9974,5
Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратында "Көрермендер залы" үй-жайын ағымдағы жөндеу
8929,6
Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратында үй-жайларды ағымдағы жөндеу
7649,0
Қонысбай ауылдық клубын ағымдағы жөндеу
6720,0
Өркен ауылдық клубының ғимаратын ағымдағы жөндеу
7840,0
Қызылтаң ауылдық клубын ағымдағы жөндеу
5228,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
461704,8
Зеренді ауылының қазандығын ағымдағы жөндеу
98000,0
Ортақ ауылында су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
9690,7
Павловка ауылының су құбыры желісін ағымдағы жөндеу
4276,1
Байтерек ауылында Заречная көшесі бойындағы су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
14230,6
Красный Кордон ауылының су қысымды мұнарасын ауыстыру
8400,0
Красный Кордон ауылының су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
6215,1
Дороговка ауылында су құбырын орнату
16000,0
Қызылтан ауылында су құбырын орнату
20000,0
Бірлестік ауылында су құбырын орнату
10000,0
Елікті ауылында су құбырын орнату
50000,0
Ортақ ауылында Мектеп көшесі бойындағы көше жарығын орнату
1232,5
Ақкөл ауылдық округінде әуежайдың іргелес аумағын абаттандыру

12000,0
Текущий ремонт внутрипоселковых дорог по улицам Советская, Школьная, Привольная на станции Чаглинка
25000,0
Текущий ремонт автомобильной дороги "Карауыл Канай-бия-Игилик-Жамантуз-Желтау"
3199,6
Текущий ремонт автомобильной дороги протяженностью 7 километров в Зерендинском районе
8000,0
Текущий ремонт автомобильной дороги районного значения "Сейфуллино-Караозек" протяженностью 14 километров
8000,0
Текущий ремонт водопропускного сооружения на автомобильной дороге "Шагалалы-Приречное-Павловка"
3000,0
Текущий ремонт водопропускного сооружения в селе Шагалалы
10000,0
Текущий ремонт с асфальтовым покрытием внутрипоселковых дорог в селе Викторовка
74143,4
Текущий ремонт автомобильной дороги районного значения "Кокшетау-Атбасар"-Коктерек"
32603,2
Текущий ремонт автомобильной дороги районного значения общей протяженностью 8 километров "Кокшетау-Кишкенеколь-Бидайык-граница РФ (на Омск)"-Ортак"
47713,6
Отдел строительства района (города областного значения)
196000,0
Завершение строительства 36 квартирного государственного коммунального жилого дома в селе Зеренда, улица Ильясова, 61
196000,0

12000,0
Чаглинка станциясында Советская, Школьная, Привольная көшелері бойындағы кентішілік жолдарды ағымдағы жөндеу
25000,0
"Қарауыл Қанай би-Игілік-Жамантұз-Желтау" автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
3199,6
Зеренді ауданында ұзындығы 7 шақырым автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
8000,0
Аудандық маңызы бар ұзындығы 14 шақырым "Сейфуллин-Қараөзек" автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
8000,0
"Шағалалы-Приречное-Павловка" автомобиль жолының су өткізу ғимаратын ағымдағы жөндеу
3000,0
Шағалалы ауылында су өткізу ғимаратын ағымдағы жөндеу
10000,0
Викторовка ауылында кентішілік жолдарды асфальтпен жабумен ағымдағы жөндеу
74143,4
Аудандық маңызы бар "Көкшетау-Атбасар"-Көктерек" автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
32603,2
Жалпы ұзындығы 8 шақырым аудандық маңызы бар "Көкшетау-Кішкенекөл-Бидайық-РФ шекарасы (Омбыға)"-Ортақ" автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
47713,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
196000,0
Зеренді ауылында Ілиясов, 61 көшесіндегі 36 пәтерлі мемлекеттік коммуналдық тұрғын үйдің құрылысын аяқтау
196000,0