О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 1/47 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 22 апреля 2020 года № 1/52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 апреля 2020 года № 7835
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 1/47 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7619, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 149 452,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 202 323,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 775,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 700,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 933 654,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3 616 945,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 64 983,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 559 732,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 453,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-100,0) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-532 375,4) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 532 375,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного маслихата
Д.Омаров
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского района Б.Жанбаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 22 апреля
2020 года № 1/52
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 1/47
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/47 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 1/52 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 сәуірде № 7835 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/47 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7619 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 149 452,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 202 323,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 775,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -5 700,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 933 654,7 мың теңге;
2) шығындар – 3 616 945,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 64 983,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 559 732,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 453,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-100,0) мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-532 375,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 532 375,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
Д.Омаров
Қорғалжын аудандық
мәслихатының хатшысы
О.Балгабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының әкімі Б.Жанбаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 22 сәуірдегі
№ 1/52 шешіміне
1 қосымша
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/47 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

23 095,0
Прочие услуги в области образования
649 167,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
649 167,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22 182,6
005
Приобретение и доставка учебников, учебно - методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16 206,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
490,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 794,0
023
Методическая работа
8 828,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
593 667,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
189 026,0
Социальное обеспечение
53 346,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53 346,0
005
Государственная адресная социальная помощь
53 346,0
Социальная помощь
108 334,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
108 334,0
002
Программа занятости
48 908,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 028,0
010
Материальное обеспечение детей инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
144,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 688,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 624,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27 942,0
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27 346,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27 346,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 240,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
489,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 206,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
411,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
33 879,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

23 095,0
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
649 167,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
649 167,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 182,6
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу - әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16 206,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс - шараларды өткiзу
490,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата - аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
7 794,0
023
Әдістемелік жұмыс
8 828,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
593 667,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
189 026,0
Әлеуметтiк қамсыздандыру
53 346,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53 346,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
53 346,0
Әлеуметтiк көмек
108 334,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
108 334,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
48 908,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 028,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
144,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 688,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
4 624,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27 942,0
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27 346,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27 346,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 240,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
489,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 206,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
411,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
33 879,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

54 147,0
На развитие рынка труда, в том числе:
15 930,0
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
6 000,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
652,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
9 278,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
33 830,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
603,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
903,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
2 881,0
Отдел образования района (города областного значения)
248 918,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
4 109,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
210 489,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
34 320,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
13 791,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
13 791,0
Бюджетные кредиты
559 732,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
95 436,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
95 436,0
Отдел образования района (города областного значения)
414 296,0
Капитальный ремонт Майшукырской основной школы села Майшукыр
237 622,0
Текущий ремонт здания детского сада "Балауса" села Коргалжын
19 835,0
Капитальный ремонт кровли школы-гимназии в селе Коргалжын
24 247,0
Капитальный ремонт школы имени Шокана Уалиханова в селе Караегин
132 592,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 000,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Коргалжын
50 000,0
Приложение 3 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 22 апреля
2020 года № 1/52
Приложение 5 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 1/47
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего

54 147,0
Еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу, оның iшiнде:
15 930,0
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
6 000,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
652,0
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
9 278,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
33 830,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
603,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
903,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
2 881,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
248 918,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
4 109,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
210 489,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
34 320,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13 791,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
13 791,0
Бюджеттік несиелер
559 732,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
95 436,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
95 436,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
414 296,0
Майшұқыр ауылының Майшұқыр негізгі мектебіне күрделі жөндеу
237 622,0
Қорғалжын ауылындағы "Балауса" балабақшасы ғимаратын ағымдағы жөндеу
19 835,0
Қорғалжын ауылындағы Қорғалжын мектеп-гимназияның шатырын күрделі жөндеу
24 247,0
Қараегін ауылындағы Шоқан Уәлиханов атындағы мектебіне күрделі жөңдеу
132 592,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 000,0
Қорғалжын ауылындағы көше-жолдары желісін ағымдағы жөндеу
50 000,0
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 22 сәуірдегі
№ 1/52 шешіміне
3 қосымша
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/47 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы

637 505,7
Целевые текущие трансферты
608 626,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
495 224,0
На открытие IT-классов в школах
2 598,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
15 740,0
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
6 258,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
15 795,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
824,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
238 872,0
На приобретение компьютеров для школ
8 150,0
На приобретение кабинетов робототехники
3 872,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
2 184,0
Капитальный ремонт кровли школы-гимназии в селе Коргалжын
24 247,0
Капитальный ремонт школы имени Шокана Уалиханова в селе Караегин
120 321,0
Текущий ремонт здания детского сада "Балауса" села Коргалжын
19 835,0
На доплату учителям со степенью магистра
3 500,0
На оснащение ресурсных центров
668,0
На приобретение блочно-модульной котельной для объектов образования
32 360,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
28 257,0
На приобретение материально-технической базы организациям культуры Коргалжынского района
28 257,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32 155,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
1 700,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
8 348,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1 723,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
11 032,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
9 352,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 990,0
На увеличение размера подъемного пособия
540,0
На внедрение единой информационной площадки бюджетного учета
2450,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50000,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Коргалжын
50000,0
Целевые трансферты на развитие

637 505,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
608 626,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
495 224,0
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
2 598,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
15 740,0
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
6 258,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
15 795,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
824,0
Жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне
238 872,0
Мектептерге компьютерлерді сатып алуға
8 150,0
Робототехника кабинеттерді сатып алуға
3 872,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
2 184,0
Қорғалжын ауылындағы Қорғалжын мектеп-гимназияның шатырын күрделі жөндеу
24 247,0
Қараегін ауылындағы Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектебіне күрделі жөңдеу
120 321,0
Қорғалжын ауылындағы "Балауса" балабақшасы ғимаратын ағымдағы жөндеу
19 835,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге үшін қосымша ақы төлеуге
3 500,0
Ресурстық орталықтарды жарақтандыруға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
668,0
Бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
32 360,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
28 257,0
Қорғалжын ауданының аудандық мәдениет үйі үшін материалдық-техникалық базасын нығайтуға
28 257,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32 155,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 700,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
8 348,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
1 723,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
11 032,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
9 352,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 990,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
540,0
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
2 450,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 000,0
Қорғалжын ауылының көше-жолдар желісін ағымдағы жөндеу
50 000,0
Нысаналы даму трансферттерi

28 879,7
Из них:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11 900,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию разводящих сетей села Оркендеу Коргалжынского района
11 900,0
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16 979,7
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы проекта "Реконструкция двух 2-х этажных общежитий к жилому дому в селе Коргалжын Коргалжынского района"
8 580,7
"Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство наружных инженерных сетей, инфраструктуры и благоустройства двух 2-этажных общежитий к жилым домам, расположенным по адресу Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Жангельдина, № 2/2, 2/3"
8399,0

28 879,7
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 900,0
Қорғалжын ауданы Өркендеу ауылының су тарату желілерін қайта жаңартуға жоба-сметалық құжаттама әзірлеу
11 900,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16 979,7
"Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылындағы екі 2 қабатты жатақханаларды тұрғын үйге қайта жаңарту жобасына ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жоба-сметалық құжаттама әзірлеу"
8 580,7
"Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Жангелдин көшесі, №2/2, 2/3 мекен-жайында орналасқан тұрғын үйлерге қайта жаңғыртылатын екі 2 қабатты жатақханаларға сыртқы инженерлік желілер, инфрақұрылым және абаттандыру құрылысына ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жоба-сметалық құжаттама әзірлеу"
8 399,0