О признании утратившим силу решения Коргалжынского районного маслихата от 2 мая 2017 года № 3/15 "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Коргалжынского районного маслихата" и его описания"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 22 июля 2020 года № 2/54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 июля 2020 года № 7969
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Коргалжынского районного маслихата "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Коргалжынского районного маслихата" и его описания" от 2 мая 2017 года № 3/15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5987, опубликовано 20 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Коргалжынского районного маслихата
Н.Баешев
Секретарь
Коргалжынского районного маслихата
О.Балгабаев

"Қорғалжын аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" Қорғалжын аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 мамырдағы № 3/15 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 шілдедегі № 2/54 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 шілдеде № 7969 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "Қорғалжын аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2017 жылғы 2 мамырдағы № 3/15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5987 тіркелген, 2017 жылғы 20 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Н.Баешев
Қорғалжын аудандық мәслихатының
хатшысы
О.Балгабаев