О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 1/47 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 22 июля 2020 года № 1/54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 июля 2020 года № 7975
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 1/47 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7619, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 178 422,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 202 323,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 775,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 700,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 962 624,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3 416 144,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 114 983,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 145 436,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 453,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 912,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 22 012,2 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-374 616,4) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 374 616,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного маслихата Н.Баешев
Секретарь
Коргалжынского районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Коргалжынского района
Ғ-С.Мухамедди
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 22 июля
2020 года № 1/54
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 1/47
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/47 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 шілдедегі № 1/54 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 шілдеде № 7975 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 1/47 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7619 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 178 422,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 202 323,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 775,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5 700,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 962 624,8 мың теңге;
2) шығындар – 3 416 144,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 114 983,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 145 436,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 453,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21 912,2 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 22 012,2 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-374 616,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 374 616,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Н.Баешев
Қорғалжын аудандық мәслихатының
хатшысы
О.Балгабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Ғ-С.Мухамедди
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 шілдедегі
№ 1/54 шешіміне
1 қосымша
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/47 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

464
Отдел образования района (города областного значения)
492 706,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23 714,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно - методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16 206,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
490,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 794,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
22 627,0
023
Методическая работа
8 828,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
413 047,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
240 888,1
Социальное обеспечение
87 833,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87 833,0
005
Государственная адресная социальная помощь
87 833,0
Социальная помощь
126 692,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126 692,5
002
Программа занятости
67 785,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 028,0
010
Материальное обеспечение детей инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
144,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 688,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 624,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27 423,5
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 362,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 362,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 256,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
900,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 206,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
56 919,7
Жилищное хозяйство

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
492 706,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 714,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу - әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16 206,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс - шараларды өткiзу
490,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата - аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
7 794,0
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
22 627,0
023
Әдістемелік жұмыс
8 828,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
413 047,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
240 888,1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
87 833,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87 833,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
87 833,0
Әлеуметтiк көмек
126 692,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126 692,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
67 785,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 028,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
144,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 688,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
4 624,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27 423,5
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 362,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 362,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 256,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
900,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 206,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
56 919,7
Тұрғын үй шаруашылығы

45 019,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 690,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
21 690,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23 329,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
18 329,7
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
5 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11 900,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
11 900,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
208 121,4
Деятельность в области культуры
95 113,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
95 113,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
95 113,0
Спорт
23 241,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
23 241,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
15 837,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3 734,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3 670,0
Информационное пространство
39 524,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
35 351,7
006
Функционирование районных (городских) библиотек
25 124,7
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
10 227,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
4 173,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
4 173,0
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
50 242,7
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
31 528,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7 361,7
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24 167,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
18 714,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11 380,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7 334,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

45 019,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 690,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
21 690,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23 329,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
18 329,7
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
5 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 900,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
11 900,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
208 121,4
Мәдениет саласындағы қызмет
95 113,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
95 113,0
003
Мәдени - демалыс жұмысын қолдау
95 113,0
Спорт
23 241,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
23 241,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 837,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3 734,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 670,0
Ақпараттық кеңістік
39 524,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
35 351,7
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
25 124,7
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
10 227,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
4 173,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4 173,0
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
50 242,7
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
31 528,7
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 361,7
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
24 167,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
18 714,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 380,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
7 334,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
30 453,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
3 096,4
Остатки бюджетных средств
3 096,4
1
Свободные остатки бюджетных средств
3 096,4
1
Свободные остатки бюджетных средств
3 096,4
Приложение 2 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 22 июля
2020 года № 1/54
Приложение 4 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 1/47
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
918 337,9
Целевые текущие трансферты
516 364,9
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129 976,0
На развитие рынка труда, в том числе:
35 582,0
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
16 116,0
Общественные работы
10 000,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
188,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
9 278,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
68 317,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
603,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
903,0
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения
21 690,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
2 881,0
Отдел образования района (города областного значения)
372 597,9
Капитальный ремонт школы имени Шокана Уалиханова в селе Караегин
119 679,9
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
8 109,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
210 489,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
34 320,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
13 791,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
13 791,0
Бюджетные кредиты
401 973,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
95 436,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
95 436,0
Отдел образования района (города областного значения)

005
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
30 453,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
3 096,4
Бюджет қаражаты қалдықтары
3 096,4
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
3 096,4
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
3 096,4
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 шілдедегі
№ 1/54 шешіміне
2 қосымша
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/47 шешіміне
4 қосымша
2020 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
918 337,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
516 364,9
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129 976,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
35 582,0
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
16 116,0
Қоғамдық жұмыстар
10 000,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын азаматтарға және қоныс аударуға жәрдем көрсететін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
188,0
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасы мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
9 278,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
68 317,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
603,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдардың тiзбесiн кеңейтуге
903,0
Төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
21 690,0
Халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
2 881,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
372 597,9
Қараегін аулындағы Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектебін күрделі жөндеу
119 679,9
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбеқ ақысын ұлғайтуға
8 109,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбеқ ақысын ұлғайтуға
210 489,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
34 320,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13 791,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
13 791,0
Бюджеттік кредиттер
401 973,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
95 436,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
95 436,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

256 537,0
Капитальный ремонт Майшукырской основной школы села Майшукыр
214 482,0
Текущий ремонт здания детского сада "Балауса" села Коргалжын
17 808,0
Капитальный ремонт кровли здания государственного учреждения "Коргалжынская школа-гимназия" села Коргалжын
24 247,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50 000,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети села Коргалжын
50 000,0
Приложение 3 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 22 июля
2020 года № 1/54
Приложение 5 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 1/47
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
466 966,9
Целевые текущие трансферты
416 075,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
353 448,0
На открытие IT-классов в школах
2 598,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
15 740,0
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
6 258,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
15 795,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
824,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
238 872,0
На приобретение компьютеров для школ
8 150,0
На приобретение кабинетов робототехники
3 872,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
2 184,0
На доплату учителям со степенью магистра
3 500,0
На оснащение ресурсных центров
668,0
На приобретение блочно-модульной котельной для объектов образования
32 360,0
Присуждение грантов государственным учреждениям
образования района (города областного значения) за высокие
показатели работы
22 627,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
28 257,0
На материально-техническое оснащение организациям культуры
28 257,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 380,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
1 700,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
8 348,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
948,0
На выплату государственной адресной социальной помощи

256 537,0
Майшұқыр ауылында Майшұқыр негізгі мектебін күрделі жөңдеу
214 482,0
Қорғалжын ауылындағы "Балауса" балабақша ғимаратын ағымдағы жөндеу
17 808,0
Қорғалжын ауылының "Қорғалжын мектеп-гимназия" мемлекеттік мекемесі ғимаратының шатырын күрделі жөндеу
24 247,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50 000,0
Қорғалжын ауылының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
50 000,0
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2020 жылғы 22 шілдедегі
№ 1/54 шешіміне
3 қосымша
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/47 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
466 966,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
416 075,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
353 448,0
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
2 598,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
15 740,0
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
6 258,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
15 795,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
824,0
Жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
238 872,0
Мектептерге компьютерлерді сатып алуға
8 150,0
Робототехника кабинеттерді сатып алуға
3 872,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
2 184,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
3 500,0
Ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
668,0
Бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
32 360,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
22 627,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
28 257,0
Мәдениет ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
28 257,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 380,0
"Инватакси" қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 700,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
8 348,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдауға (жалға алуға) шығындарды өтеу бойынша субсидияларға
948,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге

11 032,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
9 352,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 990,0
На увеличение размера подъемного пособия
540,0
На внедрение единой информационной площадки бюджетного учета
2 450,0
Целевые трансферты на развитие
50 891,9
Из них:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
33 912,2
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию разводящих сетей села Оркендеу Коргалжынского района
11 900,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Орлеу" акимата Коргалжынского района
22 012,2
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16 979,7
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы проекта "Реконструкция двух 2-х этажных общежитий к жилому дому в селе Коргалжын Коргалжынского района"
8 580,7
"Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство наружных инженерных сетей, инфраструктуры и благоустройства двух 2-этажных общежитий к жилым домам, расположенным по адресу Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Жангельдина, № 2/2, 2/3"
8 399,0

11 032,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
9 352,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 990,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
540,0
Бюджеттік есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
2 450,0
Нысаналы даму трансферттерi
50 891,9
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
33 912,2
Қорғалжын ауданы Өркендеу ауылының таратушы желілерін қайта жаңартуға жоба-сметалық құжаттама әзірлеу
11 900,0
Қорғалжын ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығына "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту
22 012,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16 979,7
"Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылындағы екі 2 қабатты жатақханаларды тұрғын үйге қайта жаңарту жобасына ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жоба-сметалық құжаттама әзірлеу"
8 580,7
"Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Жангелдин көшесі, №2/2, 2/3 мекен-жайында орналасқан тұрғын үйлерге қайта жаңғыртылатын екі 2 қабатты жатақханаларға сыртқы инженерлік желілер, инфрақұрылым және абаттандыру құрылысына ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен жоба-сметалық құжаттама әзірлеу"
8 399,0