О признании утратившими силу решений Сандыктауского районного маслихата
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 13 марта 2020 года № 39/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 марта 2020 года № 7740
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Сандыктауского районного маслихата:
1) решение "Об определении Порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Сандыктауском районе" от 9 августа 2016 года № 5/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5508, опубликовано 9 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) решение "О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 9 августа 2016 года № 5/3 "Об определении Порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Сандыктауском районе" от 6 ноября 2018 года № 22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6837, опубликовано 28 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Ш.Докаев
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского
района
А.Уисимбаев

Сандықтау аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 39/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 наурызда № 7740 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Сандықтау ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" 2016 жылғы 9 тамыздағы № 5/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5508 тіркелген, 2016 жылғы 9 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
2) "Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 тамыздағы № 5/3 "Сандықтау ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 6 қарашадағы № 22/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6837 тіркелген, 2018 жылғы 28 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш.Докаев
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының
әкімі
А.Үйсімбаев