О внесении изменений и дополнений в решение Сандыктауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 38/2 "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2020-2022 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2020 года № 41/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 апреля 2020 года № 7799
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 38/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7652, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 117 098,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 678,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 750,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88 670,0 тысяч тенге;
2) затраты – 121 353,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 4 255,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 255,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Баракпайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 398,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 912,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 406,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 398,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Сандықтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/2 "2020-2022 жылдарға арналған Сандықтау ауданы ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 41/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 7799 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Сандықтау ауданы ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7652 тіркелген, 2020 жылдың 21 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020–2022 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті 1, 1-1 және 1-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117 098,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 678,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 750,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 88 670,0 мың теңге;
2) шығындар – 121 353,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 255,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 255,5 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2020–2022 жылдарға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті 2, 2-1 және 2-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 398,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 912,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 406,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 398,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"5. Утвердить бюджет Белгородского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 175,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 848,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 416,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 911,0 тысяча тенге;
2) затраты – 15 175,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Берликского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 4-1 и 4-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 855,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления– 1 956,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 399,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 500,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 855,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
9. Утвердить бюджет Васильевского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 5, 5-1 и 5-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 858,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 061,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 444,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 353,0 тысячи тенге;
2) затраты – 13 858,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 6, 6-1 и 6-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 662,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 318,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 278,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 066,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 662,9 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

"5. 2020–2022 жылдарға арналған Белгород ауылдық округінің бюджеті 3, 3-1 және 3-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 175,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 848,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 416,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 911,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 175,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020–2022 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті 4, 4-1 және 4-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 855,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 956,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 399,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 500,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 855,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2020–2022 жылдарға арналған Васильев ауылдық округінің бюджеті 5, 5-1 және 5-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 858,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 061,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 444,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 353,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 858,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2020–2022 жылдарға арналған Веселов ауылдық округінің бюджеті 6, 6-1 және 6-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 662,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 318,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 278,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 066,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 662,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

поступления трансфертов – 11 848,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 871,0 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 23 изложить в новой редакции:
"23. Утвердить бюджет Новоникольского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 12, 12-1 и 12-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 687,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 264,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 298,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 125,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 687,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 25 изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Сандыктауского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 13-1 и 13-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 612,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 438,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 146,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 612,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 27 изложить в новой редакции:
"27. Утвердить бюджет Широковского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 14, 14-1 и 14-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 403,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 676,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 716,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 403,7 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 28-1 следующего содержания:
"28-1. Учесть, что в бюджетах сельских округов и села Мадениет на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 15.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению;

трансферттер түсімі – 11 848,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 871,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
23 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"23. 2020–2022 жылдарға арналған Новоникольск ауылдық округінің бюджеті 12, 12-1 және 12-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 687,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 264,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –298,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 125,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 687,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
25 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"25. 2020–2022 жылдарға арналған Сандықтау ауылдық округінің бюджеті 13, 13-1 және 13-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 612,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 438,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 146,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 612,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
27 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"27. 2020–2022 жылдарға арналған Широков ауылдық округінің бюджеті 14, 14-1 және 14-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 403,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 676,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 716,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 403,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 28-1 тармағымен толықтырылсын:
"28-1. 15 қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджеттерінде аудан бюджетінен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;