О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 38/2 "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2020-2022 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 3 августа 2020 года № 46/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 августа 2020 года № 7988
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 38/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7652, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 205,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 678,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 750,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 777,0 тысяч тенге;
2) затраты – 91 460,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 4 255,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 255,5 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 8, 8-1 и 8-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 229,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 619,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 281,7 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 329,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 229,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:

Сандықтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/2 "2020-2022 жылдарға арналған Сандықтау ауданы ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 тамыздағы № 46/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 тамызда № 7988 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Сандықтау ауданы ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7652 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020–2022 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87 205,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 678,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 750,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 777,0 мың теңге;
2) шығындар – 91 460,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 255,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 255,5,0 мың теңге.";
15 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"15. 2020–2022 жылдарға арналған Каменск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 8, 8-1 және 8-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 229,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 619,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 281,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 329,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 229,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
19 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"19. Утвердить бюджет села Мадениет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 10-1 и 10-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 883,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 726,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 398,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 759,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 883,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 8, 10, 15 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Е.Бектуров
Секретарь районного маслихата С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского района А.Уисимбаев
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 3 августа
2020 года № 46/1
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 38/2
Бюджет Балкашинского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

"19. 2020–2022 жылдарға арналған Мәдениет ауылының бюджеті тиісінше 10, 10-1 және 10-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 883,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 726,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 398,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 759,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 883,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 8, 10, 15 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е.Бектуров
Аудандық мәслихатының хатшысы С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі А.Үисімбаев
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 3 тамыздағы
№ 46/1 шешіміне
1-қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 38/2 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті
Санат
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер