О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 38/2 "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2020-2022 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 23 октября 2020 года № 49/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 октября 2020 года № 8094
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 38/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7652, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 319,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 678,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 750,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 891,1 тысяча тенге;
2) затраты – 95 574,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 4 255,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 255,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 15 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии,
Секретарь районного маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Сандыктауского района
А.Уисимбаев
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 23 октября
2020 года № 49/1
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 38/2
Бюджет Балкашинского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Сандықтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/2 "2020-2022 жылдарға арналған Сандықтау ауданы ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 49/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қазанда № 8094 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Сандықтау ауданы ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7652 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 319,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 678,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 750,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62 891,1 мың теңге;
2) шығындар – 95 574,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 255,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 255,5,0 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 15 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Аудандық мәслихатының хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі А.Үисімбаев
Сандықтау аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 қазандағы
№ 49/1 шешіміне
1-қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 38/2 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті
Санат
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер