О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 368/54-6 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 18 июня 2020 года № 420/63-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июня 2020 года № 7915
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № 368/54-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7616, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 145 369,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 479 666,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 699,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 519 742,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 116 262,9 тысяч тенге;
2) затраты – 42 663 604,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 309 678,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 409 579,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 99 901,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 875,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 833 788,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 833 788,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 896 729,8 тысяч тенге;
погашение займов – 99 901,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 959,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Секретарь
Целиноградского районного маслихата
Б.Ибраев
Секретарь
Целиноградского районного маслихата
Б.Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Приложение к решению
Целиноградского районного
маслихата от 18 июня
2020 года № 420/63-6
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 368/54-6
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I Доходы

Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 368/54-6 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 маусымдағы № 420/63-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 7915 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 368/54-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7616 болып тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 145 369,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 479 666,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 699,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 519 742,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 116 262,9 мың теңге;
2) шығындар – 42 663 604,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 309 678,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 409 579,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 99 901,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 875,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 833 788,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 833 788,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 5 896 729,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 99 901,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 36 959,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Ибраев
Целиноград аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 18 маусымдағы
№ 420/63-6 шешіміне
қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 368/54-6 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер