О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 376/55-6 "О бюджетах сельских округов Целиноградского района на 2020-2022 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10 июля 2020 года № 426/64-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 июля 2020 года № 7953
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Целиноградского района на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № 376/55-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7640, опубликовано 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акмол на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 250,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 486,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 764,0 тысяч тенге;
2) затраты – 76 440,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -12 190,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –12 190,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 190,2 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 764,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 34 000,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Жарлыкольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 759,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 610,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 149,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 998,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 376/55-6 "2020-2022 жылдарға арналған Целиноград ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 шілдедегі № 426/64-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 шілдеде № 7953 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Целиноград ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 376/55-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7640 болып тіркелген, 2020 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 250,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 486,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 764,0 мың теңге;
2) шығындар – 76 440,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 190,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –12 190,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 190,2 мың теңге.
2020 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 764,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 34 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 759,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 610,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 149,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 998,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – -239,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 239,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 239,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 11 003,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 3 146,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Кабанбай батыра на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 005,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 717,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 088,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51 228,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -24 223,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –24 223,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 223,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 488,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 3 600,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Караоткельского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 068,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 780,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 488,2 тысяч тенге;
2) затраты – 60 157,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6 089,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 089,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 089,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 695,0 тысяч тенге.

4) бюджет тапшылығы (профициті) – -239,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 239,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 239,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 11 003,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 146,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 005,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 717,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 088,0 мың теңге;
2) шығындар – 51 228,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -24 223,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –24 223,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 223,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 488,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 600,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 068,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 780,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 800,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 488,2 мың теңге;
2) шығындар – 60 157,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 089,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 089,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 089,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 695,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 23 793,2 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Косшынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 303,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 962,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 841,0 тысяч тенге;
2) затраты – 67 829,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -12 526,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –12 526,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 526,7 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 641,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 21 200,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Коянды на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 531,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 495,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 836,0 тысяч тенге;
2) затраты – 41 525,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6 994,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 994,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 994,8 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2020 год в сумме 4 136,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2020 год в сумме 17 700,0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет села Маншук на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 709,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 720,8 тысяч тенге;

2020 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 23 793,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 303,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 962,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 841,0 мың теңге;
2) шығындар – 67 829,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 526,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –12 526,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 526,7 мың теңге.
2020 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 641,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 21 200,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Қоянды ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 531,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 495,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 200,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 836,0 мың теңге;
2) шығындар – 41 525,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 994,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 994,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 994,8 мың теңге.
2020 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 4 136,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 17 700,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Мәншүк ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 709,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 720,8 мың теңге;

поступления трансфертов – 10 988,2 тысяч тенге;
2) затраты – 11 709,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2020 год в сумме 9 316,2 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2020 год в сумме 1 322,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет села на 2020 год в сумме 350,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Нуресильского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 484,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 910,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 374,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 484,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 000,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 11 634,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 740,0 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет Софиевского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 580,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 160,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 420,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 580,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 16 043,0 тысяч тенге.

трансферттердің түсімдері – 10 988,2 мың теңге;
2) шығындар – 11 709,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 9 316,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 322,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 350,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 484,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 910,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200,0 мың тенге;
трансферттердің түсімдері – 12 374,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 484,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 000,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 000,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 11 634,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 740,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
16 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"16. 2020-2022 жылдарға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 580,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 160,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 420,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 580,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 16 043,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 2 377,0 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Талапкерского сельского округа на 2020-2022 годы согласно прилоениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 686,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 350,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 336,0 тысяч тенге;
2) затраты – 49 028,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3 342,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 342,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 342,4 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 13 799,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 20 537,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 46, 49 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного маслихата
Н.Токабаев
Секретарь
Целиноградского районного маслихата
Б.Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 10 июля
2020 года № 426/64-6
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 376/55-6
Бюджет на 2020 год сельского округа Акмол Целиноградского района
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

2020 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 377,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
17 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"17. 2020-2022 жылдарға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 686,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 350,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 336,0 мың теңге;
2) шығындар – 49 028,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 342,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 342,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 342,4 мың теңге.
2020 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 13 799,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 20 537,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 46, 49 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Н. Токабаев
Целиноград аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 10 шілдедегі
№ 426/64-6 шешіміне
1-ші қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 376/55-6 шешіміне
1-ші қосымша
Целиноград ауданы Ақмол ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер