О внесении изменений и дополнений в решение Шортандинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № С-52/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 13 апреля 2020 года № С-55/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 апреля 2020 года № 7804
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № С-52/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7633, опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 4), 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 109 232 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 642 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 590 тысяч тенге;
2) затраты – 118 444,6 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-9 212,6) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 212,6 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 4), 5) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 22 576 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 874 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 702 тысяч тенге;
2) затраты – 22 576,8 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,8 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 4), 5) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 28 366 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 516 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 850 тысяч тенге;
2) затраты – 28 374,8 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-8,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8,8 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 4), 5) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 17 756 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 015 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 741 тысяч тенге;
2) затраты – 17 757 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяч тенге.";

Шортанды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-52/2 "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № С-55/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 7804 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-52/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7633 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 109 232 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 642 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79 590 мың теңге;
2) шығындар – 118 444,6 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-9 212,6) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 212,6 мың теңге.";
2 тармақтың 1), 2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 22 576 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 874 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 702 мың теңге;
2) шығындар – 22 576,8 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,8 мың теңге.";
3 тармақтың 1), 2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 28 366 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 516 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 850 мың теңге;
2) шығындар – 28 374,8 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-8,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8,8 мың теңге.";
4 тармақтың 1), 2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 17 756 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 015 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 741 мың теңге;
2) шығындар – 17 757 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.";

подпункты 1), 2), 4), 5) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 24 196 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 477 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 719 тысяч тенге;
2) затраты – 24 366,6 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-170,6) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 170,6 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 4), 5) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15 897 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 695 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 202 тысяч тенге;
2) затраты – 15 897,2 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15 232 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 155 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 077 тысяч тенге;
2) затраты – 15 232 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15 430 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 276 тысяч тенге;
2) затраты – 15 430 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 10 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 16 600 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 162 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 438 тысяч тенге;
2) затраты – 16 600 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 11 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 14 039 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 210 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 829 тысяч тенге;
2) затраты – 14 039 тысяч тенге;";
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Учесть в бюджетах поселков, сельских округов целевые трансферты из районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 36.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25, 28, 31, 35 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 36, согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Шортандинского районного
маслихата
А.Фурта
Секретарь Шортандинского
районного маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Шортандинского района
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата № С-55/2

5 тармақтың 1), 2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 24 196 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 477 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 719 мың теңге;
2) шығындар – 24 366,6 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-170,6) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 170,6 мың теңге.";
6 тармақтың 1), 2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 15 897 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 695 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 202 мың теңге;
2) шығындар – 15 897,2 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0,2) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,2 мың теңге.";
7 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 15 232 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 155 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 077 мың теңге;
2) шығындар – 15 232 мың теңге;";
9 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 15 430 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 276 мың теңге;
2) шығындар – 15 430 мың теңге;";
10 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 16 600 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 162 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 438 мың теңге;
2) шығындар – 16 600 мың теңге;";
11 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 14 039 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 210 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 829 мың теңге;
2) шығындар – 14 039 мың теңге;";
келесі мазмұндағы 14-1 тармағымен толықтырылсын:
"14-1. 2020 жылға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінде аудаңдық бюджеттен нысаналы трансферттер 36 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25, 28, 31, 35 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 12 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 36 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы
А.Фурта
Шортанды аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімдігі
Шортанды аудандық
мәслихатының