О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № С-51/2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 9 июня 2020 года № С-59/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 июня 2020 года № 7886
В соответствии со статьями 109, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О районном бюджете на 2020-2022 годы" от 24 декабря 2019 года № С-51/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7620, опубликовано 10 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 451 884,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 902 728 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 970 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 890 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 498 296,9 тысяч тенге;
2) затраты – 7 139 616,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 151 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 99 413 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 262 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-731 882,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 731 882,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Шортандинского районного маслихата
А.Коровина
Секретарь Шортандинского
районного маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Шортандинского района
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата № С-59/2

Шортанды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-51/2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 маусымдағы № С-59/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 маусымда № 7886 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109, 111 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-51/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7620 тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 451 884,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 902 728 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 970 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 890 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 498 296,9 мың теңге;
2) шығындар – 7 139 616,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44 151 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 99 413 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 262 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-731 882,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 731 882,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының сессия төрайымы
А.Коровина
Шортанды аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімдігі
Шортанды аудандық
мәслихатының

2260
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
738389
на возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
56850
Целевые трансферты на развитие
250000
в том числе:
на реконструкцию разводящих сетей водоснабжения в селе Тонкерис Шортандинского района
250000

2260
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
738389
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
56850
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
250000
соның ішінде:
Шортанды ауданының Төңкеріс ауылында сумен жабдықтауды бөлетін желілерді реконструкциялауға
250000