О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № С-52/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 10 сентября 2020 года № С-63/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 сентября 2020 года № 8027
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2020-2022 годы" от 25 декабря 2019 года № С-52/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7633, опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 159 451 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 642 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 129 809 тысяч тенге;
2) затраты – 168 663,6 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 31 354 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 874 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 480 тысяч тенге;
2) затраты – 31 354,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 37 824,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 516 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 308,5 тысяч тенге;
2) затраты – 37 833,3 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 20 698,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 015 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 683,4 тысяч тенге;
2) затраты – 20 699,4 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2), 4), 5) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 30 517 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 477 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 040 тысяч тенге;
2) затраты – 31 087,6 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-570,6) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 570,6 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 4), 5) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 21 208 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 695 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 513 тысяч тенге;
2) затраты – 21 911,2 тысяч тенге;

Шортанды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-52/2 "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № С-63/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қыркүйекте № 8027 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С-52/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7633 тіркелген, 2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 159 451 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 642 мың теңге;
трансферттер түсімі – 129 809 мың теңге;
2) шығындар – 168 663,6 мың теңге;";
2 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 31 354 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 874 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 480 мың теңге;
2) шығындар – 31 354,8 мың теңге;";
3 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 37 824,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 516 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 308,5 мың теңге;
2) шығындар – 37 833,3 мың теңге;";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 20 698,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 015 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 683,4 мың теңге;
2) шығындар – 20 699,4 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 30 517 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 477 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 040 мың теңге;
2) шығындар – 31 087,6 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-570,6) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 570,6 мың теңге.";
6 тармақтың 1), 2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21 208 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 695 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 513 мың теңге;
2) шығындар – 21 911,2 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – (-703,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 703,2 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 17 700 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 155 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 545 тысяч тенге;
2) затраты – 17 700 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 13 323 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 420 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 703 тысяч тенге;
2) затраты – 13 323 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 21 930,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 776,8 тысяч тенге;
2) затраты – 21 930,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 10 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 18 247 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 162 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 085 тысяч тенге;
2) затраты – 18 247 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 11 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 18 466,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 210 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 256,7 тысяч тенге;
2) затраты – 18 466,7 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 35, 36 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Шортандинского районного маслихата
А.Хабовский
Секретарь Шортандинского
районного маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Шортандинского района
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного
маслихата № С-63/2

4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-703,2) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 703,2 мың теңге.";
7 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 17 700 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 155 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 545 мың теңге;
2) шығындар – 17 700 мың теңге;";
8 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 13 323 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 420 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 703 мың теңге;
2) шығындар – 13 323 мың теңге;";
9 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21 930,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 776,8 мың теңге;
2) шығындар – 21 930,8 мың теңге;";
10 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 18 247 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 162 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 085 мың теңге;
2) шығындар – 18 247 мың теңге;";
11 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 18 466,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 210 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 256,7 мың теңге;
2) шығындар – 18 466,7 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 35, 36 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А.Хабовский
Шортанды аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімдігі
Шортанды аудандық
мәслихатының